Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - ECSF (1) Raptors vs (4) Cavaliers


BMF

  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Hm?

    • Cavs w 4
      4
    • Cavs w 5
      1
    • Cavs w 6
      14
    • Cavs w 7
      6
    • Raptors w 4
      0
    • Raptors w 5
      1
    • Raptors w 6
      9
    • Raptors w 7
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli tak, Cavs wygrywa, LeBron, mędrzec, jak dobry ojciec sprawia, że jego mierni kompani pod jego wpływem stają się lepsi i są w stanie dać wsparcie wyrozumiałemu liderowi. Cavs przegrywa, Lebron z pokorą i spokojem znosi trudy współpracy ze szrotem tej ligi, snując plany jak pomóc ułomnym kolegom.  Ciężki kaliber..... :mask:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł za to fan Bulls......

Kolego kolego, rozumiem, że najprościej zarzucić tekstem o naturze personalnej jako oznaka bezradności, gdy ktoś z lekką dozą szyderstwa - uzasadnionego - podszedł do twoich wypocin jak i do wątku LBJ rozbitego w 2 tematach. Najzwyczajniej w świecie źle ukierunkowałeś "swoje mądrości", ponieważ ja tylko streściłem cudzą forumową twórczość, no ale.....

 

Dawno nie widziałem, żeby się ktoś tak rozpisał w odpowiedzi na średniej jakości zarzutkę trolla  :smile:

Zapomniałeś o januszu i angielskiej wstawce, i przekaz byłby pełniejszy. Oczywiście doceniam wysiłek, tak zwyczajnie.  :victorious:

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kolego, rozumiem, że najprościej zarzucić tekstem o naturze personalnej jako oznaka bezradności, gdy ktoś z lekką dozą szyderstwa - uzasadnionego - podszedł do twoich wypocin jak i do wątku LBJ rozbitego w 2 tematach. Najzwyczajniej w świecie źle ukierunkowałeś "swoje mądrości", ponieważ ja tylko streściłem cudzą forumową twórczość, no ale.....

 

Kolego kolego, rozumiem, że podchodzisz do "moich wypocin" z lekką dozą szyderstwa. Ale jak do Twoich postów ktoś podchodzi z "lekką dozą szyderstwa", to nagle ktoś "źle kierunkuje mądrości"... Więc może dobitniej, byś zrozumiał - wiemy, że Twój post miał być prześmiewczy z założenia, ale po prostu nie był ani śmieszny, ani bliski prawdy. Prześmiewczość jest dobra jak punktuje przywary lub jakieś cechy, a Ty ani nie skrytykowałeś prześmiewczo, ani nie odpowiedziałeś na mojego posta merytorycznie. Miało być "śmiesznie", a wypadło słabo. I to nie "złe ukierunkowanie.. Ja tylko streszczam cudzą forumową twórczość, no ale..."

 

Ale mimo wszystko pozdrawiam i polecam się na przyszłość - trollować też trzeba umieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No powiedzcie mi Panowie, skoro wszystko w Cleveland to "wina" LeBrona, to czemu jak już coś jest jego "zasługą" to marginalizujecie to?

 

Nie można było chyba lepiej tego ująć.

 

Czytałem Twoje posty odnośnie Lebrona i co do czego mam wątpliwości, to czy jest on dobrym liderem, bo całe życie słyszałem, że lider robi zawodników wokół siebie lepszymi a LJ czasami wygląda, jakby to on wysysał z nich cały talent/energię, co skutkowało często tym, że jego support wyglądał jak banda nieudaczników.

 

Jednocześnie on sam jest tak dobry, że nie sposób mu nie oddać, że z nim w składzie chyba KAZDY zespół stanie się niezwykle groźny. Sam się złapałem wczoraj na myśleniu, że nawet jak Celtowie uporają się z Sixers, to przyjdzie Lebron i znowu rozpier%^oli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem Twoje posty odnośnie Lebrona i co do czego mam wątpliwości, to czy jest on dobrym liderem, bo całe życie słyszałem, że lider robi zawodników wokół siebie lepszymi a LJ czasami wygląda, jakby to on wysysał z nich cały talent/energię, co skutkowało często tym, że jego support wyglądał jak banda nieudaczników.

Nie przesadzałbym. Sporo zawodników po prostu dokańczało u niego karierę i wyglądało u niego słabiej niż w prime, ale i tak byli praktycznie w lidze tylko dzięki niemu.

Czyj talent niby zmarnował? Love miał sporo kontuzji, Wade miał eksplozywny styl, który z wiekiem najszybciej zanika, Irving gra po odejściu podobny poziom, naprawdę trzeba być ostro zje***ym, by uznać jakikolwiek wpływ Lebrona przy genetycznej chorobie Bosha. A tak? Raczej zawodnicy najlepsze lata swojego życia przy nim grają i najbardziej zapamiętujące - Mo Williams po odejściu od Lebrona został czwartym PG w LAC, West jako 30-latek wyleciał z NBA. Taki Korver jest jednym z najstarszych graczy w lidze, a wciąż potrafi wymiatać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 naprawdę trzeba być ostro zje***ym, by uznać jakikolwiek wpływ Lebrona przy genetycznej chorobie Bosha.

 

Tu przesadzasz Ty. Chyba nie znajdzie się żaden zj#b twierdzący, LJ ma cokolwiek wspólnego z płucami  Bosha.

 

Bardziej chodzi mi o to, że sposób jego gry i dominowanie piłki sprawia, że jego support (może poza KI) zmienia się/musi zmienić się w spotup shooterów. I podawany przez Ciebie przykład Korvera jest tu bardzo wymowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam fakt, że ze starego spróchniałego drewna w osobie Frye'a zrobił genialnego shootera w PO, gdzie z nim na parkiecie Cavs dominowali rywali bardziej niż lineup śmierci Goldenów. Tak - wiemy wszyscy, że tylko rzucać potrafił Frye przez całą swoją karierę, ale mimo wszystko pick and popy LeBrona z nim czy szukanie go na obwodzie niekrytego (i przez to jego skuteczność) były niebywałe. Ile on tam miał? 80% TS? Przecież to nie do powtórzenia. Wiadomo, że nie był na tyle groźny i wartościowy, by grać dłużej, ale te kilka trójek, które był w stanie zaserwować po podaniach LeBrona przez te kilka minut to było naprawdę "WOW!". I wszyscy się bali tych picków, a i tak nic nie mogli poradzić, bo inaczej LeBron się pakował pod kosz bez krycia. Serio - odkurzył go niesamowicie i dał nowe tchnienie, gdzie on już od dawna powinien myśleć o zakończeniu przygody z poważną koszykówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wyssał całą energię z Williamsa i potem już Williams nie potrafił grać.... wszystko fajnie Rappar, ale że ty to ty, to postanowiłem sprawdzić tego Williamsa na Wiki i okazało się że Williams już w te pół sezonu w Clips miał statsy lepsze niż w Cavs [z 13 na 15 ppg, z 38% na 42%] a w kolejnym sezonie wygrał 6th man of the year. Także ten, weź się za siebie.

 

Tak czy inaczej, LeBron wysysa, innymi słowy, LeBron sucks :tongue:

 

 

Rappar napisał

Czyj talent niby zmarnował? Love miał sporo kontuzji, Wade miał eksplozywny styl, który z wiekiem najszybciej zanika, Irving gra po odejściu podobny poziom, naprawdę trzeba być ostro zje***ym, by uznać jakikolwiek wpływ Lebrona przy genetycznej chorobie Bosha. A tak? Raczej zawodnicy najlepsze lata swojego życia przy nim grają i najbardziej zapamiętujące - Mo Williams po odejściu od Lebrona został czwartym PG w LAC, West jako 30-latek wyleciał z NBA. Taki Korver jest jednym z najstarszych graczy w lidze, a wciąż potrafi wymiatać. 

 
Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Was już to całkowicie powaliło z tym LBJ jego wpływem pozytywnym, negatywnym, legacy, decision, semiGM itd. - gdyby jakimś cudem on przeczytał co tu wypisujecie, to chyba sam wyrwałby sobie resztę włosów na łysiejącej głowie!

 

Weźcie się opanujcie trochę, bo zamiast fajnej merytorycznej dyskusji zaczynacie tworzyć "prywatne szambo" i pływać w gównie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Was już to całkowicie powaliło z tym LBJ jego wpływem pozytywnym, negatywnym, legacy, decision, semiGM itd. - gdyby jakimś cudem on przeczytał co tu wypisujecie, to chyba sam wyrwałby sobie resztę włosów na łysiejącej głowie!

 

Weźcie się opanujcie trochę, bo zamiast fajnej merytorycznej dyskusji zaczynacie tworzyć "prywatne szambo" i pływać w gównie.

 

 

natomiast pisanie w poście o serii JazzRockets o achillesie Kobasa i o tym ile trójek rzucał Gasol w 2009 roku jest całkowiecie na propsie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu przesadzasz Ty. Chyba nie znajdzie się żaden zj#b twierdzący, LJ ma cokolwiek wspólnego z płucami  Bosha.

 

 

Bosha nie załatwił LeBron tylko Xarelto lek,który Bosh reklamował z Palmerem ,Vickersem i Nealonem. Ta reklama Xarelto z Boshem już jest wycofana 3 500 ludzi poszkodowanych przez Xarelto sąduje się z producentem.,https://www.ispot.tv/ad/AYGi/xarelto-game-plan-feat-chris-bosh-arnold-palmer-brian-vickers  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu przesadzasz Ty. Chyba nie znajdzie się żaden zj#b twierdzący, LJ ma cokolwiek wspólnego z płucami Bosha.

 

Bardziej chodzi mi o to, że sposób jego gry i dominowanie piłki sprawia, że jego support (może poza KI) zmienia się/musi zmienić się w spotup shooterów. I podawany przez Ciebie przykład Korvera jest tu bardzo wymowny.

Jedynym przykładem na to byłby Bosh, ale biorąc pod uwagę jego występy a'la finały ze Spurs czy serie z Indianą - i tu można byłoby mieć wątpliwości, czy to nie wina samego Bosha, bo w RS pełnił rolę (jako trzecia opcja) jaką powinien w tamtym teamie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast pisanie w poście o serii JazzRockets o achillesie Kobasa i o tym ile trójek rzucał Gasol w 2009 roku jest całkowiecie na propsie :P
Doczytaj dokładnie:

- pisałem o MDA (chyba dobry temat?)

- sam napisałem że niepotrzebnie wspomniałem o Kobasie

- nie chciałem robić off-topicu

 

Ale jak dla Ciebie to to samo, co szambo wokół LBJ to nic nie poradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.