Skocz do zawartości

beGM - Bilans finansowy ekip.


january

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, bogans2 napisał:

Co to znaczy teraz? A po co teraz mam sie wyprzedawac skoro moge przeczekac FA i samo sie zrobi. Chodzi mi o to do jakiego salary mam zejsc i do kiedy

Twoja trzy latka to:

20/21 +35mln

21/22 +3,5mln

22/23 -26,5mln

Także twoje +35mln zaraz zniknie w kieszeni właściciela, a te -26,5mln będzie się z Tobą ciągnąć jeszcze dwa sezony.

Resetem zaczynasz od zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Twoja trzy latka to:

20/21 +35mln

21/22 +3,5mln

22/23 -26,5mln

Także twoje +35mln zaraz zniknie w kieszeni właściciela, a te -26,5mln będzie się z Tobą ciągnąć jeszcze dwa sezony.

Resetem zaczynasz od zera.

Marcusie czy w przypadku Timberwolves (jedynego mistrza bez gwiazdki) reset w tym roku jest korzystny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Twoja trzy latka to:

20/21 +35mln

21/22 +3,5mln

22/23 -26,5mln

Także twoje +35mln zaraz zniknie w kieszeni właściciela, a te -26,5mln będzie się z Tobą ciągnąć jeszcze dwa sezony.

Resetem zaczynasz od zera.

Czyli w skrocie w tym sezonie 23/24 mam zmniejszyc swoje salary o minimum 26.5mln? Da sie zrobic. I w przyszlym utrzymac albo jeszcze zjechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
50 minut temu, Qcin_69 napisał:

musisz doczytać, nam się nie należy pomoc od Rady xd Na pytanie o konwertowanie Brauna do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi xd

Myślę, że jak pomożesz radzie zamiast wrzucać xd, to odpowiedzi będą szybsze.

Myślę, że idealnym rozwiązaniem byłoby gdyby każdy za coś odpowiadał. Może być organizacja wężyka, mogą być finanse, organizowanie draftu itd. Jedna mała rzecz na osobę lub większe na kilka osób. 

Co Wy na to? @Szulim

Ja zgłaszam się, jeżeli jeszcze będę grał, bo z tym nie wiadomo, do organizacji tzw 3 rundy w przyszłym sezonie, czyli opracowanie tej części regulaminu, przeprowadzenie głosowania i rozstrzygnięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Myślę, że jak pomożesz radzie zamiast wrzucać xd, to odpowiedzi będą szybsze.

Myślę, że idealnym rozwiązaniem byłoby gdyby każdy za coś odpowiadał. Może być organizacja wężyka, mogą być finanse, organizowanie draftu itd. Jedna mała rzecz na osobę lub większe na kilka osób. 

Co Wy na to? @Szulim

Ja zgłaszam się, jeżeli jeszcze będę grał, bo z tym nie wiadomo, do organizacji tzw 3 rundy w przyszłym sezonie, czyli opracowanie tej części regulaminu, przeprowadzenie głosowania i rozstrzygnięcie.

mogę odpowiadać za pomoc przy ocenie wymian, nie ma najmniejszego problemu,

zawsze jestem uczynny i sympatyczny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tecu - przyjmiemy każde ręce na pokład

Z karpikiem i Ronnie staramy się ogarniać bieżące kwestie

@LAF wykonał gigantyczna pracę przy regulaminie

@ozzy110 walczy z arkuszem

Ogólnie jestem chętny żeby więcej osób było zaangażowanych w różne, mniejsze rzeczy

Co do finansów - będziemy ogarniać je w tym tygodniu więc zanim zacznie się FA będzie już wszystko wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.