Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2018/19


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, niektórzy mi na PM wysyłają dość abstrakcyjne oferty. Nie będę wymieniał nickow i szczegółów bo ci co to robią dobrze wiedza. Ale dziś dostałem od dwóch osób propozycje obrażające moja inteligencje. następnym razem nie będę tak miły przy odpowiedzi, panowie szanujmy sie. Wiem ze czasem w roznych ligach z pochopności podejmuje glupie decyzje ale debila ze mnie nie robić.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, niektórzy mi na PM wysyłają dość abstrakcyjne oferty. Nie będę wymieniał nickow i szczegółów bo ci co to robią dobrze wiedza. Ale dziś dostałem od dwóch osób propozycje obrażające moja inteligencje. następnym razem nie będę tak miły przy odpowiedzi, panowie szanujmy sie. Wiem ze czasem w roznych ligach z pochopności podejmuje glupie decyzje ale debila ze mnie nie robić.

Jedyny dzień gdzie nie rozsyłałem pmek... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio tryczek dawaj, ile można myśleć ? Ten 17 pick nie odmieni twojego teamu ;)

 

Wiem, ze mamy jeszcze czas ale draft trwa już ponad 2 tygodnie, no pany. Bez ciśnień, ale czekam już na waivery :)

Nie chciałeś mi oddać picku to teraz czekaj cierpliwie bo negocjacje w toku :D (nieco opóźnione różnymi stanami trzeźwości uczestników)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.