Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2018/19


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

A skąd właściwie to 24h jak w regulaminie jest 96h?

Zapis regulaminowy ewoluował najpierw na 48h a ostatnio nawet na 24h.... i prawdę powiedziawszy gdy ma się do czynienia z aktywnymi userami to limity są niepotrzebne bo szybko draft przebiega. Brakuje zmiany w regulaminie dlatego żeby Tizz nie miał pretensji (czyt. żeby prawnik nie miał szans go wybronić:>) poczekamy na niego regulaminowe 96h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, wybaczycie jak trochę przeciągnę wybór? Zniknięcie Tizza trochę mi zamieszało, więc planowałbym dać mu jeszcze ze dwa dni.

Uczciwie piszę :) Mamy chyba jeszcze trochę czasu.

Hmm wybór w imieniu Tizz’a poszedł to co Ci namieszało jeszcze ?;) Dla mnie spoko to nie formuła 1 w regulaminie i tak 96 godzin [ to chyba tak na wszelki wypadek gdyby ktoś w Australii mieszkał i chciał przez pm’y negocjować ;)]

 

A dobra chciałeś trae Tizz go dostał z automatu i wysłałeś mu pm’a z propsem wymiany :)

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci panowie mogą być do wzięcia w jakimś odpowiednim układzie - mogę sprzedać ich nieco taniej, jeśli ktoś dorzuci pick (przyszłoroczny może być), lub mogę sam dorzucić przyszłoroczny pick Bostonu jeśli dostanę w zamian kogoś lepszego (nawet jeśli starszego):

James Johnson 30 36,75 
Terry Rozier 23 34,75 
Dion Waiters 25 34,15 
Marcus Smart 23 33,30 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczciwie informuję, że znowu zamulę :)

Z Tizzem mieliśmy dogadamy deal z 13tym pickiem także dam mu jeszcze szansę do poniedziałku.

Jakby co też rozważę sprzedaż picku nr 13cie w powiązaniu z graczami moimi w zamian za lepszego gracza.

Na sprzedaż :

Lavine

Chriss

Kuzma

F.Jackson

Dunn

Richardson

Porter

Mam też 3 picki z przyszłego roku.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.