Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2018/19


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

James Johnson 30 36,75 
Terry Rozier 23 34,75 
Dion Waiters 25 34,15

Marcus Smart 23 33,30

13 Malik Monk 19 15,00

 

Do oddania za JAKIEKOLWIEK picki w drafcie (oczywiście z godnością, nie oddam Roziera, Smarta czy Monka za nr 27, ale nie mam wielkich wymagań, druga dziesiątka też mnie może w pełni usatysfakcjonować) :) Mogę też łączyć chłopaków w pary i za rączkę wysyłać do nowych drużyn, przy wyższym picku mogę pomyśleć też o oddaniu wszystkich poza Giannisem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 James Johnson 30 36,75

6 Terry Rozier 23 34,75

7 Dion Waiters 25 34,15

9 Marcus Smart 23 33,30

13 Malik Monk 19 15,00

 

Do oddania za JAKIEKOLWIEK picki w drafcie (oczywiście z godnością, nie oddam Roziera, Smarta czy Monka za nr 27, ale nie mam wielkich wymagań, druga dziesiątka też mnie może w pełni usatysfakcjonować) :) Mogę też łączyć chłopaków w pary i za rączkę wysyłać do nowych drużyn, przy wyższym picku mogę pomyśleć też o oddaniu wszystkich poza Giannisem :)

pickow w naszym drsfcie jest 20 jak coś ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James Johnson 30 36,75 

Terry Rozier 23 34,75 

Dion Waiters 25 34,15

Marcus Smart 23 33,30

13 Malik Monk 19 15,00

 

Do oddania za JAKIEKOLWIEK picki w drafcie (oczywiście z godnością, nie oddam Roziera, Smarta czy Monka za nr 27, ale nie mam wielkich wymagań, druga dziesiątka też mnie może w pełni usatysfakcjonować) :smile: Mogę też łączyć chłopaków w pary i za rączkę wysyłać do nowych drużyn, przy wyższym picku mogę pomyśleć też o oddaniu wszystkich poza Giannisem :smile:

 

PS. Sorry Evi, zapomniałem - JESZCZE OCZYWIŚCIE JAH

pickow w naszym drsfcie jest 20 jak coś ;)

 

Wiem, taki mały nieśmieszny żarcik - kolega ostatnio puścił mi polski kabaret i tak mi zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ktoś wyjaśni co tu się odwaliło?

 

Już spieszę z tłumaczeniem. Jeśli chodzi o FPS wg mnie Giannis lepszy już nie będzie. W ostatnim sezonie doszły pogłoski o jego bólach w kolanie. To jest jego sell high moment.

 

Targetuję w tym momencie graczy młodszych, którzy są wciąż na krzywej wzrostowej jeśli chodzi o produkcję. Najważniejsze jest dla mnie to że z wymiany dostałem perspektywicznych grajków którzy odmłodzą mój roster.

 

Smart właśnie spotkał się ze swoim sufitem jako gracz. Monk to póki co rozczarowanie, imo drugi KCP w best case scenario. Moje picki 2018 i 2019 są/będą dośc daleko, poza tym te drafty nie rokują najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już spieszę z tłumaczeniem. Jeśli chodzi o FPS wg mnie Giannis lepszy już nie będzie. W ostatnim sezonie doszły pogłoski o jego bólach w kolanie. To jest jego sell high moment.

 

Targetuję w tym momencie graczy młodszych, którzy są wciąż na krzywej wzrostowej jeśli chodzi o produkcję. Najważniejsze jest dla mnie to że z wymiany dostałem perspektywicznych grajków którzy odmłodzą mój roster.

 

Smart właśnie spotkał się ze swoim sufitem jako gracz. Monk to póki co rozczarowanie, imo drugi KCP w best case scenario. Moje picki 2018 i 2019 są/będą dośc daleko, poza tym te drafty nie rokują najlepiej.

uważasz ze który z tej trójki młodych może w ogóle wskoczyć na porównywalny poziom do giannisa ? Bo imo tylko turner przy dobrych wiatrach ma potencjał na nawet nie 70 a 60. A reszta? Słabo. Jabari jest na tendencji zwyżkowej? No, nie wiem czy wróci kiedykolwiek do tego co było sezon wcześniej.

Joe Ingles za Cody Zeller i pick 20

 

Dzieki Ronnie rozkręciliśmy sie :-)

potwierdzam Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.