Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2018/19


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Wciaz czekamy... ;-)

No chyba, coś się szykuje skoro ai jeszcze nie podał oczywistego wyboru z 10 numerem. Chyba, że się zastanawia tyle czasu kogo wyjebać ze składu? ;)

 

Jeśli chodzi o trade, to też jestem zdziwiony. Krzemyk przez ostatnie lata zbierał picki i młodych. Czekał na ich rozwój. No i kiedy nadchodzi powoli ten moment, to obiera inną drogę. Jestem w stanie zrozumieć, że najlepsze talenty zostały u niego, a przy okazji wyrywa topowego gracza. Jednak taką decyzję powinno się podjąć w momencie gdy jesteś TOP3 i chcesz odjechać konkurencji. Natomiast moim zdaniem ten trade zmienił tylko tyle, że on wskoczył do TOP5 i aby być wyżej trzeba będzie jeszcze sporo się napocić. Swoją drogą, jeśli teraz Krzemo zdecydował się na taki krok, to czy w trakcie sezonu jak będzie niewiele brakowało, to czy pójdzie za ciosem i poświeci kolejnych młodych z talentami? Bo jeśli nie, to ten deal kompletnie nie miał sensu.

 

Do co wyboru w drafcie, to jestem lekko zaskoczony, że Porter poleciał już z nr 8. Oczywiście to fajny zawodnik (było moim nr 1 do wyboru przed real draftem), ale spodziewałem się, że atakować go będą Pistons lub Grizzlies po 11 picku. No chyba, że LBS chce ten sezon tankować? Ale jak tu tankować jak się ma w składzie 2x60 i 1x kandydata do 60?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle wszedłem dzisiaj na forum przez google translate (nie pytajcie) i Roger figurował tu jako użytkownik "Zrozumiałem".

A inni? Niech zgadne, bylem facepalm? ;-P

 

No chyba, coś się szykuje skoro ai jeszcze nie podał oczywistego wyboru z 10 numerem. Chyba, że się zastanawia tyle czasu kogo wyjebać ze składu? ;)

Moze probuje zejsc z pensji.

 

jestem lekko zaskoczony, że Porter poleciał już z nr 8. Oczywiście to fajny zawodnik (było moim nr 1 do wyboru przed real draftem), ale spodziewałem się, że atakować go będą Pistons lub Grizzlies po 11 picku. No chyba, że LBS chce ten sezon tankować? Ale jak tu tankować jak się ma w składzie 2x60 i 1x kandydata do 60?

Moja pierwsza mysla bylo, ze chodzi o Denver, ale skoro go miales jako #1 to powinienes go rozumiec ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza mysla bylo, ze chodzi o Denver, ale skoro go miales jako #1 to powinienes go rozumiec ;-)

Był u mnie pierwszy na liście ale przed draftem NBA gdy mocki mówiły, że trafi do Bulls z nr 7. Gdyby tak się jego losy potoczyły w drafcie, to myślę, że wziąłbym go z nr 5 u nas. Jednak jak zobaczyłem, że tak spada i spada i spada w drafcie NBA, to doszedłem do wniosku, że coś musi być na rzeczy i trzeba było zmienić swoją listę. Choć to fajny zawodnik i szkoda by było, aby kontuzję go zniszczyły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob? Top4 ma mocne, ale to go nie wyroznia wsrod innych contenderow... natomiast dziura w 2 polowie skladu juz tak.

 

Eee tam nie ma w cale takiej wielkiej dziury :)

 

Wszedl all-in jakby byl o wlos od wygranej, a nawet nie wiadomo czy skonczy na podium.

(...)

... czyli z tego wg mnie wynika, ze zabraklo cierpliwosci i chciales przyspieszyc dolaczenie do czolowki?

 

Ale będę się dobrze bawił :), miałem k**** czekać jeszcze 3-4 lata kisząc się w środku stawki? To żadna frajda. I cholera wie kto się rozwinie, kto połamie, nie gram w tylu ligach, żeby sobie tyle lat odpuszczać, jestem za stary, chce mieć tutaj fun.

 

Westbrookowi stuknela 30 na karku i pierwszy raz od lat dostal za siebie konkretnego PG, wiec go kupiles w idealnym momencie jak liczysz na nagla i "zaskakujaca" obsuwe ;-)

 

Szreder ? C'mon. Nie wierzę, że Russ zacznie grać mniej niż 34 min. Zapytajcie Hardena albo Reggiego Jacksona.

 

 

Swoją drogą, jeśli teraz Krzemo zdecydował się na taki krok, to czy w trakcie sezonu jak będzie niewiele brakowało, to czy pójdzie za ciosem i poświeci kolejnych młodych z talentami? Bo jeśli nie, to ten deal kompletnie nie miał sensu.

 

Zobaczymy jak potoczy się rozgrywka, i bez przesady, z tym kompletnie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Bedzie niepopularna opinia! Wg mnie Krzemo spartolil i to ostro.

Wg mnie wygrał i to ostro. Sell high może było, ale z drugiej strony.

Gordon wcale nie jest pewnym cornerstone'm w Orlando. Isaac nie pasuje na SF i któryś z nich będzie musiał się posunąć. A jeśli to będzie Aaron to wątpię by wylądował w lepszej dla siebie sytuacji.

Jaylen IMO zaliczy zjazd w tym sezonie przy zdrowych Haywardzie i Kyrie'm. Dodatkowo jeżeli Boston zacznie robić ruchy to Jaylen zawsze pierwszy pojawia się w propozycjach. A wystarczy zapytać Crowdera co znaczy wypadnięcie z systemu Stevensa.

Oubre ma ciągle duże problemy z nabijaniem statsów pomimo dużych minut, a pick 10 statystycznie nie wróży nic sensacyjnego, choć jakimś cudem ostał się tam Knox.

 

Z drugiej strony Westbrook powinien jeszcze kilka lat pograć na 60+ spokojnie, z blisko 80 grami co sezon. IMO no brainer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale będę się dobrze bawił :smile:, miałem k**** czekać jeszcze 3-4 lata kisząc się w środku stawki?

Wydaje mi sie, ze brakowalo jeszcze z pol sezonu...

 

nie gram w tylu ligach, żeby sobie tyle lat odpuszczać, jestem za stary, chce mieć tutaj fun.

... ale z wymiany przebija sie taki wlasnie impuls.

 

Smutna prawda jest taka, ze bylbys contenderem juz w poprzednim sezonie gdyby nie powazny blad z #1 ;-)

W tej lidze to kosztuje rok/dwa.

 

Szreder ? C'mon. Nie wierzę, że Russ zacznie grać mniej niż 34 min. Zapytajcie Hardena albo Reggiego Jacksona.

Nie musi grac mniej - wystarczy, ze nie bedzie mial pilki 100% swojego czasu tylko 90%.

 

Wg mnie wygrał i to ostro. Sell high może było, ale z drugiej strony.

Gordon wcale nie jest pewnym cornerstone'm w Orlando. Isaac nie pasuje na SF i któryś z nich będzie musiał się posunąć. A jeśli to będzie Aaron to wątpię by wylądował w lepszej dla siebie sytuacji.

Chwila, chwila. Dlaczego uznajesz Magic za optymalna dla niego sytuacje?

Nie moglby byc starterem na PFie w innych druzynach ligi?

 

Jaylen IMO zaliczy zjazd w tym sezonie przy zdrowych Haywardzie i Kyrie'm. Dodatkowo jeżeli Boston zacznie robić ruchy to Jaylen zawsze pierwszy pojawia się w propozycjach. A wystarczy zapytać Crowdera co znaczy wypadnięcie z systemu Stevensa.

Tu zgoda, ale znajac ai3 do tego czasu go pchnie dalej, a to dobry jest filler bo mlody.

 

Z drugiej strony Westbrook powinien jeszcze kilka lat pograć na 60+ spokojnie, z blisko 80 grami co sezon. IMO no brainer.

60+ to jest katastrofa jesli go kupil za cene 75-80 ;-P

 

Ale skoro sa GMowie z opiniami po obu stronach to moze wlasnie byl w sam raz? ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze brakowalo jeszcze z pol sezonu...

 

Na dwoje babka wróżyła :) już teraz miałem salary na poziomie niemal 460 fp, za rok i tak musiałbym handlować, a zakładam że Browna i Oubre byłoby mi trudniej sprzedać. A i bez gwarancji, że ktoś pokroju Wessa byłby w ogóle na stole.

 

... ale z wymiany przebija sie taki wlasnie impuls.

 

No i git. :)

 

Nie musi grac mniej - wystarczy, ze nie bedzie mial pilki 100% swojego czasu tylko 90%.

 

To Westbrook. :)  Ubył Melo. Przyszedł Szreder. Podejmę to "ryzyko".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwila. Dlaczego uznajesz Magic za optymalna dla niego sytuacje?

Nie moglby byc starterem na PFie w innych druzynach ligi?

Starterem może sobie być, ale w ORL jest w tej chwili 1 opcją. Gdzie miałby mieć lepiej? Sell high.

 

Tu zgoda, ale znajac ai3 do tego czasu go pchnie dalej, a to dobry jest filler bo mlody.

Jeśli ai3 zaraz sprzeda Browna za Hardena to można go będzie pochwalić. Na razie tego bym nie robił.

 

60+ to jest katastrofa jesli go kupil za cene 75-80 ;-P

Nie wiem jak liczysz te 75-80. Przyjmując graniczny poziom FA nawet 26 fp (choć wg mnie jest wyżej) za zeszły sezon Westy zrobił +50fp a reszta +33fp + pick. No brainer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dwoje babka wróżyła :smile: już teraz miałem salary na poziomie niemal 460 fp, za rok i tak musiałbym handlować, a zakładam że Browna i Oubre byłoby mi trudniej sprzedać.

Bardzo mozliwe, zobaczymy. Taki urok tej gry...

Ale nie zycze Ci powodzenia zeby sie tlok w czolowce nie zrobil ;-)

 

A i bez gwarancji, że ktoś pokroju Wessa byłby w ogóle na stole.

Wlasnie pytanie jakiego pokroju? Traktujesz go jako 80tke?

 

Starterem może sobie być, ale w ORL jest w tej chwili 1 opcją. Gdzie miałby mieć lepiej? Sell high.

W druzynie, ktora wie co robi i nie daje mu odpalac 2 pullupowych trojek na mecz?

Ktora nie bedzie nim grala na SFie? Ktora wykorzysta jego atletycznosc wokol kosza?

Wg mnie Magic go bardziej marnuja niz optymalizuja.

 

Nie wiem jak liczysz te 75-80.

W sensie jego fp/mecz.

 

Przyjmując graniczny poziom FA nawet 26 fp (choć wg mnie jest wyżej)

Tak moze byc dla druzyn, ktore nie zwracaja uwagi na pensje.

Dla tych co musza rzezbic 15stkami wg mnie ten poziom jest nizej... a do tej grupy bedzie nalezal Krzemo.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym byl Krzemykiem to bym zrobil ten trejd - choc zgadzam sie ze jest to goraca woda i zdecydowane objecie drogi - plan 10 zamienil sie w 2 letnie okno - choc te plany 10 letnie NIGDY nikomu nie wychodza i nic bez determinacji same sie nie zrobi 

jakbym byl os trzecia to bym powiedzial ze Krzemyk wygral ten trejd - patrz Manifesto 

 

dziwi mnie opinia ze trejd jest 50-50 - w sumie mnie to cieszy - ale tez pokazuje rozne taktyki/style myslenia i podejscie 

 

jakbym wzial Sextona to bym sie oglosil zdecydowanym wygranym tego trejdu 

 

co do moich nowych zawodnikow

Jaylen - zgoda co do tego co mowicie - ale 1. Hayward - watpie by byl tym zawodnikiem co przed kontuzja - gosc nie dosc ze utalentowany , to byl chyba naj atletyczniejszym bialym w lidze 2. Kyrie moze odejsc a Markieff napewno nie bedzie inwestowany -> Jaylen w tym roku pogra w bostonie ; byle zrobil wiecej

Aaron - te wszystkie Bamby Isaaki - mega potencjal - ale to narazie G League - szczegolnie Bamba - mysle ze ten sezon to bedzie nowy trend gdzie w polowie sezonu nie ma ogrywania Wesleya Iwundu i Bamby kosztem Holidayow i Lopezow ; za duzo bylo narzekania i mowy o tym by ludzie chcieli to ogladac - zalatwili to jakos po cichu ; nawet zawodnicy nie byli zadowolenii ; marke GLeague trzeba jakosc zbudowac i zaczna od tego roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bamba ma potencjał na czołowego defensywnego środkowego tej ligi, warunki fizyczne, atletyzm, wingspan, biorąc pod wzgląd, że Orlando będą tankować, a zdrowie Vuca nigdy nie było imponujące, z czasem będzie otrzymywać coraz więcej minut. Jeśli poprawi trójkę, stanie się jednym z bardziej uniwersalnych środkowych. Embiid to nie jego poziom, Bamba nie ma tyle talentu ofensywnego, ale nie musi być od razu Embiidem czy Townsem by być nba ready. Zresztą Townsem nigdy nie będzie, bowiem ten ma duże braki defensywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.