Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2018/19


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

No i tym sposobem Julius Randle został oddany za Krisa Dunna i pick 15-20

Niezły deal Jendras :smile:

Pick był sprawą drugorzędną, choć liczyłem na to że będzie w okolicy top 10. Natomiast Dunn był, jak się okazało, jednym z nielicznych grajków, którzy jakoś znacząco poprawiają szansę na poprawę mojego picku, dając jednocześnie nadzieję na te 45-50 fp w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pick był sprawą drugorzędną, choć liczyłem na to że będzie w okolicy top 10. Natomiast Dunn był, jak się okazało, jednym z nielicznych grajków, którzy jakoś znacząco poprawiają szansę na poprawę mojego picku, dając jednocześnie nadzieję na te 45-50 fp w przyszłości.

No wiem przecież, że celem jest walka o Ziona, ale słabo będzie ten deal wyglądał jak tą walkę przegrasz ;)

 

EDIT: Gdyby Jendras nie zrobił innych wymian, to pick byłby w okolicy 10 miejsca. Tak to wyglądało po tej waszej wymianie. No ale później wleciał Harden (następnie Holiday) i tym sposobem pick jest trzeci od końca :smile:

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to prawdę mówiąc w temacie wyliczania picków średnio jestem zorientowany. Myślałem, że bez wymian byłbym wyżej niż okolice dziesiątki ;]

 

Spadku do bottom 3 też bym się nie spodziewał.

Jeszcze wczoraj byłeś w okolicy 7 miejsca. Po pierwszej wymianie (gdzie oddałeś Dunna), spadłeś na 10. No a obecnie jesteś daleko, daleko z tyłu :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeliczone, antek poprawia nieco swoją sytuację, ale dalej na styku ;)

Terry Rozier - Game Time Decision

Danilo Gallinari - Game Time Decision

Otto Porter Jr - Game Time Decision

Cody Zeller - Game Time Decision

... i wlasnia taka loteria zadecyduje.

Ale zwroc uwage, ze to wciaz lepiej niz out for season Spellmana ;-)

 

Panowie, poczekajcie jeszcze z prognozami, bo to nie koniec wymian na dziś. :smile:

Czyli Dunn i pick z dolu za Jrue w jeden dzien? Niezly bonus za aktywnosc ;-)

 

Natomiast Dunn był, jak się okazało, jednym z nielicznych grajków, którzy jakoś znacząco poprawiają szansę na poprawę mojego picku, dając jednocześnie nadzieję na te 45-50 fp w przyszłości.

Daje takie nadzieje? Ciekaw jestem ile osob ma takie zalozenie, IMO ryzykowne. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozyskać Hardena i Holidaya za Dunna, Allena, Harrella, Roziera i nic nie warty pick.

 

Jendras gratki, rozbiłeś bank.

 

 

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

wiLQ 667 30774,5 46,14 ( -0,21 ) ( 38,09 )

Antek 688 31669 46,03 ( -0,13 ) ( 40,66 )

Krzemyk 697 31212,5 44,78 ( 0,39 ) ( 61,50 )

Roger 688 27736 40,31 ( 0,01 ) ( 40,75 )

lorak 675 27193,5 40,29 ( -0,13 ) ( 33,58 )

PeWee 653 26155,5 40,05 ( -0,11 ) ( 35,30 )

piotreksuper 650 26007 40,01 ( -0,28 ) ( 28,00 )

obi 694 27120,5 39,08 ( -0,02 ) ( 38,27 )

LeweBiodroSmoka 701 27360 39,03 ( -0,17 ) ( 33,00 )

Wirakocza 717 27925,5 38,95 ( 0,05 ) ( 41,10 )

Gerard 644 25010,5 38,84 ( 0,11 ) ( 47,81 )

kolek23 660 25612,5 38,81 ( -0,04 ) ( 36,73 )

Marcos 684 26223 38,34 ( -0,03 ) ( 36,96 )

Jendras 695 26021,5 37,44 ( -0,10 ) ( 30,95 )

GeDDo 705 26064,5 36,97 ( 0,15 ) ( 47,55 )

ai3 645 22944,5 35,57 ( -0,10 ) ( 30,81 )

Mar 697 24453 35,08 ( 0,09 ) ( 38,62 )

Regis 515 17990,5 34,93 ( 0,00 ) ( 34,89 )

Chytruz 676 23379,5 34,59 ( 0,03 ) ( 36,45 )

bulek 640 21999,5 34,37 ( 0,06 ) ( 37,08 )

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpliwosci polegaja na tym, ze to za bardzo zalezy od jego decyzji, a nie tylko od jakosci skladu.

Zeby ten zaklad bardziej pasowal do tego co pisalem bysmy musieli przyjac srednie dla jego Top10.

Kombinujesz za bardzo :-). W tabeli Ciebie nie interesuje jaką średnią wykręci jego top 10, tylko z jaką średnią dogra te brakujące mecze. Normalną rzeczą jest co roku, że w końcówce odpoczywają gwiazdy, więc będzie musiał grać ogonami i dlatego nie ma szans na utrzymanie takiej średniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje takie nadzieje? Ciekaw jestem ile osob ma takie zalozenie, IMO ryzykowne.

No, ja mam - a to w tym było chyba najbardziej istotne☺️

On już w tamtym sezonie miał bardzo dobry okres, w tym, mimo problemów zdrowotnych i ogólnej biedy w Chicago, gra na 40 fp. Stary jeszcze nie jest, dla mnie do 50 może spokojnie dobić.

Zresztą, Randle na trade błocku był od dawna, kilka ofert dostałem, kilka innych sam wysłałem i oprócz tej jedyną sensowną opcją była propozycja od ai3 - odrzucając ją być może popełniłem błąd. Reszta ofert była gorsza - wynika z nich, że Randle generalnie nie był zbyt ceniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, Randle na trade błocku był od dawna, kilka ofert dostałem, kilka innych sam wysłałem i oprócz tej jedyną sensowną opcją była propozycja od ai3 - odrzucając ją być może popełniłem błąd. Reszta ofert była gorsza - wynika z nich, że Randle generalnie nie był zbyt ceniony

Problem z Randlem jest taki, że zagrał świetny sezon, którego może już nie powtórzyć (zresztą podobnie ja JRue). W przyszłym sezonie na pewno będą zmiany w NO i nie wiadomo jak będzie wyglądała rotacja. Pewnie będzie deal z Bostonem i przyjdzie Tatum, może Rozier i jakieś nowe nabytki z draftu, więc ja liczyłem Randla bardziej na 40fp niż na 50fp.

Tym bardziej, że tuż przed deadline Randle był na bloku w NO, więc może nie być w ich długoterminowych planach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On już w tamtym sezonie miał bardzo dobry okres, w tym, mimo problemów zdrowotnych i ogólnej biedy w Chicago, gra na 40 fp. Stary jeszcze nie jest, dla mnie do 50 może spokojnie dobić.

W tym i poprzednim sezonie problemy zdrowotne. Nic się nie poprawił w stosunku do poprzedniego sezonu. Pomimo biedy w Chicago na tej pozycji, robi tylko 40fp. A do tego jest jeszcze draft, gdzie Bulls mogą wziąć kolejnego PG. No ale wiadomo, że celem tutaj jest Zion i on może wszystko wynagrodzić :smile:.

 

Zresztą, Randle na trade błocku był od dawna, kilka ofert dostałem, kilka innych sam wysłałem i oprócz tej jedyną sensowną opcją była propozycja od ai3 - odrzucając ją być może popełniłem błąd. Reszta ofert była gorsza - wynika z nich, że Randle generalnie nie był zbyt ceniony

A jak wyglądał ten deal z ai, jeśli to nie jest tajemnica?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Regis - mozesz pisac

 

znacie mnie jako pan big picture, pan -wise , pan braga i po to tu jestem i jeszcze raz spadam wam z nieba 

 

Jendras trejd in a vacuum 

rewelacja A+++ dla Jendrka 

 

dal nic dostal top3 goscia rok w rok - przy D'Antonim - w FBX 

 

trejd jesli chodzi o big picture - to troche krecenie sie w kolko - jak by zrobil i mial taki sklad w grudniu/listopadzie - byc moze contender 

na lato na cap clearance itp - jak dla mnie juz nie za bardzo 

juz rok dwa lata temu mial taki sklad i ledwo top3 w tym roku plakal i tankowal ; oddawal za darmo i dostal za darmo 

 

jak dla mnie zbudowal jeszcze bardziej top heavy team niz mial poprzednio z ktorym rok temu nie potrafil sobie poradzic 

 

@Jendras 

nie pros mnie na drafcie bym Ci podrapal plecki i poszeptal slowa otuchy i doradzil jak wygrac w FBX1 ! 

 

 

@wilqu 

Grats ! odezwij sie w sprawie Valanciunas'a - tylko bez gowien- haslo  Boston, Nets, Bulls ;] 

 

te wasze wymiany powinny byc hilitem na ESPN , naprawde mega ciekawy sezon 

szkoda troche ze zaprzepaszczony przeze mnie i szkoda ze kazdy moj zawodnik - skomlenie skomlenie, skomlenie - zrobil postep i szkoda ze w znaczny sposob przyczynilem sie do zbudowania 2 contenderow 

 

nigdy tak latwo nie mozna bylo pozyskac superstara; o dziwo i ja i Roger nie bierzemy teraz w tym udzialu i cieszy to ze liga top to bottom jest inteligentniejsza i aktywniejsza - powiedzialbym best season ever jesli chodzi o aktywnosc league wise 

 

szkoda ze nie mam czasu zyc i nie pamietam o podstawowoych sprawach bo bym sie bardziej zaangazowal - transition year tzw...

 

Zion wyglada mega 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinujesz za bardzo :-). W tabeli Ciebie nie interesuje jaką średnią wykręci jego top 10, tylko z jaką średnią dogra te brakujące mecze. Normalną rzeczą jest co roku, że w końcówce odpoczywają gwiazdy, więc będzie musiał grać ogonami i dlatego nie ma szans na utrzymanie takiej średniej.

 

Z tym odpoczywaniem gwiazd to u mnie różnie może być, no chyba że w ostatniej kolejce - jeśli coś się wyjaśni, póki co wszyscy graja o PO albo o jak najlepsze rozstawienie.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn nikt nie widzi nic negatywnego w ruchach Lakers?

O ile cena za jaka Jendras pozyskal 2 gwiazdy jest atrakcyjna to wg mnie ma trudny fundament do sklecenia contendera.

Po 1, trzon to goscie wychodzacy z prime, wiec to bedzie krotkie okno na walke zanim sie zacznie obsuwa.

Ba! Mozliwe, ze Jrue i Harden zyciowke zaliczaja w tym sezonie! A LeBron juz zaczal zjazd i za rok bedzie gorzej.

Po 2, w przyszlym roku ich pensje beda tak duze, ze LeBron, Harden, Jrue, 2 solidniakow i banda wypelniaczy wyjdzie powyzej limitu.

Czyli Jendras bedzie musial wypelnic pol skladu doslownie z niczego, wiec bedzie contenderem tylko jak wylowi z FAsow paru przyszlorocznych McGee. To nie jest nobrainer, a trudne zadanie.

 

jak dla mnie zbudowal jeszcze bardziej top heavy team niz mial poprzednio z ktorym rok temu nie potrafil sobie poradzic

Ano wlasnie, to jest sklad dla GMow mieszkajacych wsrod FAsow, czy Jendras kiedys nalezal do tej grupy?

 

te wasze wymiany powinny byc hilitem na ESPN , naprawde mega ciekawy sezon

True, true. Glownie dlatego, ze sa 3 druzyny w topie?

 

BTW, byl kiedys dzien w sezonie z 5 trejdami? ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn nikt nie widzi nic negatywnego w ruchach Lakers?

O ile cena za jaka Jendras pozyskal 2 gwiazdy jest atrakcyjna to wg mnie ma trudny fundament do sklecenia contendera.

Jeśli masz możliwość pozyskać 2 gwiazdy w atrakcyjnej cenie, to nie ma co doszukiwać się tutaj negatywnych skutków. Oczywiście, będzie problem z głębią składu. Jednak nie jest powiedziane, że w off-season (gdy zacznie się szykowanie składów na kolejny sezon) nie zrobi kolejnych wymian, gdzie kogoś ze swoich gwiazd sprzeda po lepszej cenie, niż pozyskał. Wszystko przed nim, ale jeśli masz możliwość znacznie taniej nabyć gwiazdę, to trudno abyś odrzucał taką ofertę. To tak samo, jakbyś miał możliwość pozyskania A.Davisa czy Giannisa za połowę ceny i odmówił, bo to negatywnie wpłynie na twoje salary i głębię w przyszłym sezonie :smile: Po prostu z zamkniętymi oczami klepiesz deal i później zastanawiasz się jak to poskładać w całość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacja A+++ dla Jendrka

 

Oceniasz wymianę czy chwalisz się klasą energetyczną swojej lodówki?

 

trejd jesli chodzi o big picture - to troche krecenie sie w kolko - jak by zrobil i mial taki sklad w grudniu/listopadzie - byc moze contender 

na lato na cap clearance itp - jak dla mnie juz nie za bardzo 

juz rok dwa lata temu mial taki sklad i ledwo top3 w tym roku plakal i tankowal ; oddawal za darmo i dostal za darmo 

 

jak dla mnie zbudowal jeszcze bardziej top heavy team niz mial poprzednio z ktorym rok temu nie potrafil sobie poradzic

 

Kiedy kończyłem na pudle, to miałem LeBrona, Duranta i grupę bolków robiących +30.

 

Teraz mam jednego konia pociągowego więcej i to jest zasadnicza różnica.

 

Tzn nikt nie widzi nic negatywnego w ruchach Lakers?

O ile cena za jaka Jendras pozyskal 2 gwiazdy jest atrakcyjna to wg mnie ma trudny fundament do sklecenia contendera.

Po 1, trzon to goscie wychodzacy z prime, wiec to bedzie krotkie okno na walke zanim sie zacznie obsuwa.

Ba! Mozliwe, ze Jrue i Harden zyciowke zaliczaja w tym sezonie! A LeBron juz zaczal zjazd i za rok bedzie gorzej.

Po 2, w przyszlym roku ich pensje beda tak duze, ze LeBron, Harden, Jrue, 2 solidniakow i banda wypelniaczy wyjdzie powyzej limitu.

Czyli Jendras bedzie musial wypelnic pol skladu doslownie z niczego, wiec bedzie contenderem tylko jak wylowi z FAsow paru przyszlorocznych McGee. To nie jest nobrainer, a trudne zadanie.

 

Łatwiej jest znaleźć 2-3 tanich gości do rotacji niż pozyskać 2-3 gwiazdy. :smile:

 

Wolę też krótkie okno niż oddawanie LeBrona za pół darmo.

 

Chciałem tankować, ale nie za wszelką cenę i kiedy okazało się, że nie ma żadnych ciekawych ofert, to zdecydowałem zostawić to co jest i cierpliwie poczekać na rozwój sytuacji.

 

Co do Jamesa, to nie wiem o jakim zjeździe mówisz, chyba że masz na myśli kontuzję? Facet robi średnio 75 fp na mecz, grając najmniej minut w karierze, a czekają go najdłuższe wakacje od wielu lat. Myślę, że 2-3 lata jeszcze pogra na porównywalnym poziomie co teraz.

 

Ano wlasnie, to jest sklad dla GMow mieszkajacych wsrod FAsow, czy Jendras kiedys nalezal do tej grupy?

 

Nie, ale zdarzało mi się wyłowić ciekawych grajków, choćby Harrella.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.