Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2018/19


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

To już nawet nie chodzi o Lu. Jego powrót i tak oceniam na 10%. Chodzi o jakieś „normalne” odchodzenie.

 

1. Kto k**** odchodzi 11 stycznia kiedy jest na to czas raz w roku i są odpowiednie deklaracje? Bo zakładam że Twoja sytuacja życiowa Cię do tego nie zmusiła.

2. Kto odchodzi wrzucając no name’a na swoje miejsce nie zwracając uwagi co „liga na to”?

3. Kto pisze że odchodzi a potem pisze że nie odchodzi żeby zrobić na złość?

 

Jaja sobie k**** robisz?

jakie na złość ziom, wysoko wyceniam moją drużynę to chce mieć wpływ na jej losy

 

z reszty podpunktów nie muszę się imo w ogóle tłumaczyć, nikogo nie obraziłem, nie wiem skąd ten ofensywny ton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z reszty podpunktów nie muszę się imo w ogóle tłumaczyć, nikogo nie obraziłem, nie wiem skąd ten ofensywny ton

może z tego ...

chciałem się z Wami serdecznie pożegnać, od dłuższego czasu nie mam zapału do prowadzenia Pacers, beGM i Nuggets pochłania mnie aż nadto...

nie wiem co to za audyt ale czywiście ostateczną decyzje zostawiam Rogerowi...

aby później ...

nie mam nic do Lu ale odchodzę tylko na swoich warunkach albo będę zamulał dalej

 

źle to może zabrzmiało - nie chcę dawać ultimatum...

niby nie chcesz stawiać ultimatum, ale to robisz. no i aby tego było mało to oficjalnie piszesz, że jak nie to zrobisz po złości i będziesz dalej zamulał. więc nie powinieneś się dziwić, że jest taki a nie inny odbiór.

 

no i tak jak krzemo już napisał, już nawet nie masz wpływu na to czy zostaniesz. bo po tym co napisałeś to najpóźniej po sezonie i tak pewnie będzie głosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ton nie jest ofensywny tylko tak go odbierasz , tak mowia psychiatrzy

 

Bylo jak napisalem

Miales jakiegos zastepce ktory Ci regulowal kwestie i masterowal

 

Od jakiegos czasu podejmujesz decyzje sam

To nie jest liga elitarna

 

Ale zawsze od 20 lat narzekam na ziomeczkow ktorzy maja po 5 teamow i nie umieja sie odpowiednio skupic na fbx1

Dlatego uwazam ze i jestem przeciwny za taka poligamia fbxowa i fantasyb

 

Nie wiem po co nam kolejny czlowiek z nikad , choc odkad niesiedze na forum tylko fbx to chyba kazdy poza dzialem fbx jest dla mnie czlowiekiem znikad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie bo sie tu robi jakas niemila atmosfera i chyba obrywam troche nieslusznie rykoszetem ;)

 

Po pierwsze, ja sie tu nie pchalem, dostalem propozycje wiec z niej skorzystalem, fajnie ze jest to tak wspaniala ekskluzywna liga, ze zeby sie tu dostac sowa musi przyniesc list w urodziny

 

Szczerze mowiac, nie wiedzialem nawet o jej istnieniu jak i i istnieniu znacznej czesci graczy w niej uczestniczacej i nie pisze tego z szydera czy zadufaniem- choc tak odebralem co niektore teksty skierowane w moja strone zupelnie- z mojej perspektywy- niesprawiedliwe.

 

W fantasy gram regularnie od 2012/13 roku i biore udzial w kilku ligach. W tym roku zadebiutowalem rowniez na forumowym roto i idzie mi calkiem niezle.

 

Bralem tez udzial w pierwszych mistrzostwach Polski w fantasy gdzie awansowalem do finalu (niestety nie bralem udzialu w drafcie przed finalem wiec musialem rzezbic z tego co dostalem od bota i skonczylem pod koniec stawki)

 

Od poczatku biore tez udzial w twitterowej lidze #nbatwitterpl gdzie gra kilku uzytkownikow ktorych ksywki na pewno nie sa dla was anonimowe, a Wooden zdarzyl juz sie ladnie przedstawic w odpowiednim dziale.

 

Ogolnie, rozumiem Wasze podejscie i brak ufnosci i nie mam z tym problemu, ale darujcie sobie wstawki o nonamach bo zaden ze mnie Kuboslaw czy inny Kosut, a to ze nasze kregi wzesniej sie nie przeciely to wnioskujac po porzednich postach wcale mnie to nie dziwi skoro tak bardzo bronicie sie przed nowym.

 

Takze konczac, rozumiem Wasze obawy, ale takie uwlaczajace wstawki jakie wrzucil @ai3 mozecie sobie odpuscic, bo sroce spod ogona bie wypadlem :q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie regulamin nie obowiązuje w razie co, a ten zapis stworzył wilku wdz więc niech on się tłumaczy ;]

 

Niezła samowolka, mogę sobie stworzyć własny?☺️

 

Ja z Qcinem mam okazję grać w beGM, gdzie jest jednym z najbardziej aktywnych i barwnych graczy (to tak co do wrzucenia ,,no name'a". Tyle, że jeśli ten zapis w regulaminie jest nieistotny to chyba nie ma tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qcin_69

Powinieneś brać większy dystans do tego co tutaj jest pisane. Nikt tutaj ciebie nie obraża. Po prostu tak jak ty nas, tak i my Ciebie kompletnie nie znamy. A po tym co napisałeś ...

 

W fantasy gram regularnie od 2012/13 roku i biore udzial w kilku ligach.

To ai już na pewno Ciebie nie polubi ;) bo ...

Ale zawsze od 20 lat narzekam na ziomeczkow ktorzy maja po 5 teamow i nie umieja sie odpowiednio skupic na fbx1

Dlatego uwazam ze i jestem przeciwny za taka poligamia fbxowa i fantasyb

 

Niezła samowolka, mogę sobie stworzyć własny?☺️

Wiesz, to nie takie proste. Bo jest regulamin, ale nad regulaminem jest Roger. No i dopiero jak Roger napisze tak jak ma być, to tak właśnie jest i tak należy interpretować zapisy w regulaminie ;)

 

Tyle, że jeśli ten zapis w regulaminie jest nieistotny to chyba nie ma tematu.

Jeszcze nie jeden zapis by się znalazł który jest nieistotny, a widnieje w regulaminie :smile: Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V.8.a. Dobrowolnie odchodzący GM że stażem w lidze większym niż rok może wskazać swojego następcę i taka kandydatura jest automatycznie akceptowana.

Żeby Roger miał coś do ignorowania.

Mnie regulamin nie obowiązuje w razie co, a ten zapis stworzył wilku wdz więc niech on się tłumaczy ;]

Wiesz, to nie takie proste. Bo jest regulamin, ale nad regulaminem jest Roger. No i dopiero jak Roger napisze tak jak ma być, to tak właśnie jest i tak należy interpretować zapisy w regulaminie ;)

Powtorze po raz setny, ze jest pilna potrzeba spisac wszystkie obowiazujace zasady [rowniez komisza!].

A nie za kazdym razem rzezbienie na kolanie i czepianie sie mojej niewdziecznej roboty sprzed prawie dekady[!].

Serio, ten zapis jest od 2010, wiec nie to, ze nie bylo czasu zglaszac zastrzezenia...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt regulaminu jest bezsensowny, bo odchodzący może równie dobrze wskazać swoją babcię.

 

Tyle tylko, że nikt o tym nie pomyślał, a dziwicie się LBS, że chce wskazać następce. Wiem, że o tym punkcie nawet nie wiedział, no ale to jest łamanie regulaminu w białych rękawiczkach, bo każdy ma ta to wyjebane, że łamie regulamin. Coś mi to przypomina...

 

Qcin nie jest osobą anonimową. Ale dobra, w pewnym sensie jest. Nie pił z wami wódki. Ja też nie piłem (tylko piwo, ale poza dwiema osobami z ligi nikt o tym nie wie ;)) I WilQ też nie.

 

Ale wiem z waszej ligi h2h, że tam macie swoje towarzystwo wzajemnej adoracji. I fajnie, nikt tego nie broni. Tylko nie róbcie z FBX#1 ligi, że zanim się wstąpi do ligi, trzeba się umówić do pubu w z góry wyznaczonym miejscu  i o w z góry wyznaczonej godzinie i przyjść  z 5 panami tadeuszami...

 

Nie zmienia to faktu, że Lu jest chyba od 2 lat osobą rezerwową, a szantaż LBS jest trochę chory.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też z nikim z fbx1 nie wypiłem ani wódki ani nawet piwa a nawet, za wyjątkiem dwóch osób, znajomych z pracy udzielających się w innych ligach, nikogo w życiu nie widziałem (pewnie to i lepiej), to też uważam że Lu jest pierwszy w kolejce jak się wolne miejsce pojawi.

 

BTW jeden z moich kumpli t_omko, komisz w fbx3, ma dzisiaj 40 urodziny także to przynajmniej jest właściwa okazja żeby się napić wódki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doba minęła, ale chyba do konsensusu nie doszliście, czy mnie coś ominęło?

 

Jest jak jest.

LBS poprowadzi zespół do końca sezonu, nie będzie pod szczególną obserwacją, bo i po co. Jego zaangażowanie jest ok, trejdów jednostronnych się nie spodziewam. Po sezonie damy pod głosowanie jego przyszlość w lidze i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


RANK TOTAL G FPG LW +/- Team
1 18791 416 45,17 43,35 -0,14 Houston Rockets
2 18697,5 414 45,16 48,80 0,30 Boston Celtics
3 17413,5 416 41,86 40,42 -0,12 Orlando Magic
4 17290 417 41,46 39,35 -0,18 new york knicks
5 16332 400 40,83 42,38 0,10 Sacramento Kings
6 16630,5 409 40,66 38,92 -0,14 San Antonio Spurs
7 16804,5 420 40,01 41,30 0,13 Dallas Mavericks
8 16702,5 424 39,39 37,23 -0,24 Indiana Pacers
9 15824 403 39,27 39,24 0,00 Cleveland Cavaliers
10 16700,5 434 38,48 37,93 -0,05 Milwaukee Bucks
11 16585 431 38,48 41,84 0,33 Miami Heat
12 17037 446 38,20 37,56 -0,07 Memphis Grizzlies
13 16137 423 38,15 41,63 0,32 Denver Nuggets
14 16021 423 37,87 40,08 0,21 Los Angeles Lakers
15 14381,5 403 35,69 42,11 0,57 Chicago Bulls
16 15174 432 35,13 33,91 -0,12 Los Angeles Clippers
17 15357 438 35,06 39,05 0,32 Seattle SuperSonics
18 13571 404 33,59 34,03 0,04 Philadelphia 76ers
19 10970 331 33,14 37,64 0,30 Detroit Pistons
20 13157,5 399 32,98 29,84 -0,32 Phoenix Suns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.