Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2018/19


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam nic do Lu ale odchodzę tylko na swoich warunkach albo będę zamulał dalej

 

źle to może zabrzmiało - nie chcę dawać ultimatum, zastępstwo jest zacne i ręcze za nie głową, gość gra w roto, simbasket i beGm, tam możecie szukać referencji

W simbasket dopiero bede startowal ;)

 

LBS temat mi przewinal jakis czas temu, ja bylem za tym zeby ewentualnie taka podmiane zrobic za jakis czas bym wpierw ogarnal format simbasketu, ale no dzis zostalem ponownie zapytany wiec sie zgodzilem kontynuowac wizje LBSa.

 

Oczywiscie dostosuje sie do Waszej decyzji, moge tez wziac udzial w audycie (:)) w razie pytan chetnie odpowiem (choc uprzedzam ze u mnie z czasem jest najslabiej w weekendy, choc na forum zagladam po kilka razy wiec z aktywnoacia nie powinno byc problemu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem z Lu przed chwilą. Ma potwierdzić do poniedziałku jaki jest jego status. Qcin_69 sprawiasz wrażenie spoko gościa, i jest mase ludzi do wyjebania żeby Ci zrobić miejsce ale Lu był pierwszy i wypił z nami więcej wódki wiec byłoby nie fair nie dać mu szansy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy Qcinowi a za tydzien damy Lu

Nie kumam , wogole tej transakcji , LBS gral zdaje sie najpierw z kims i ktos za niego podejmiwal decyzje

Teraz na jego warunkach oddaje konto jakiemus ziomeczkowi z nikad

 

Co tu sie k**** odjaniepawla

 

Lu by chyba se zwalil piec razy i litr wodki wypil duszkiem jakby przejal Townsa i Embiida, nie jestem pewien zwalenia ale litr na bank by wyjebal a Lorak by mu chodzil po dolewke i cucil o 3 rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli szukasz swojego toudiego zeby dostac grajka na 65 FP za darmo, to te czasy minely bezpowrotnie.

Skala sie moze nie powtorzy, ale sama koncepcja na pewno nie upadnie.

Takze szacujac przyszle picki trzeba brac na to poprawke komu najbardziej bezbolesnie schodzic w dol.

 

Będę w szoku jeżeli ktokolwiek będzie zainteresowany Cody Zellerem ;) #provemewrong

Samym w sobie to oczywiste, ale jako wrzutka czemu nie?

 

chciałem się z Wami serdecznie pożegnać, od dłuższego czasu nie mam zapału do prowadzenia Pacers

!!!!!!!!

To sie nazywa honorowe sepuku po spartoleniu wybornej sytuacji z gwiazdami? Jesli tak szacun za to!

Choc timing troche dziwny, 11 stycznia?

 

ma chłop zapał i doświadczenie, na pewno będzie w c*** bardziej aktywny niż ja

To bedzie spelniac wieeele osob ;-)

 

nie wiem co to za audyt ale czywiście ostateczną decyzje zostawiam Rogerowi, myślę, że z racji tego, że core został wypracowany przeze mnie w sumie z totalnych zgliszczy - uszanuje wybór następcy

zastępstwo jest zacne i ręcze za nie głową, gość gra w roto, simbasket i beGm, tam możecie szukać referencji

Z czego sie wziela kandydatura Qcin_69? Znasz go? Grales z z nim?

 

Już lecę. #NotJoke

W skrzynce jeszcze nic nie mam ;-) Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio nie przemyślałem tego, jakbym wiedział, że to jest prywatna liga bankietowa to bym zamówienie na skrzynkę jakieś wysłał, sami pijecie a innym nie dacie?

 

wow, nie wiem jak to nawet skomentować dalej, chciałem przede wszystkim oddać drużunę komuś z kim mam stały kontakt póki co na necie, ale poznamy się prawdopodobnie na zlocie Ignazza, gdy przejmowałem team po Radziu nie było żadnych chętnych, ciekawe dlaczego

 

jeśli nie uszanujecie mojego wyboru, to po prostu zostanę i będę miał od nowa motywacje, nie po to włożyłem w to tyle czasu

Dajmy Qcinowi a za tydzien damy Lu

Nie kumam , wogole tej transakcji , LBS gral zdaje sie najpierw z kims i ktos za niego podejmiwal decyzje

Teraz na jego warunkach oddaje konto jakiemus ziomeczkowi z nikad

 

to jest taka żenada, że tylko z szacunku dla reszty Ci nie pocisnę bardziej, jakie masz k**** dowody, że bylo tak jak piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio nie przemyślałem tego, jakbym wiedział, że to jest prywatna liga bankietowa to bym zamówienie na skrzynkę jakieś wysłał, sami pijecie a innym nie dacie?

 

wow, nie wiem jak to nawet skomentować dalej, chciałem przede wszystkim oddać drużunę komuś z kim mam stały kontakt póki co na necie

Nie znam Qcina i nie mowie, ze tak by bylo w jego przypadku, ale musimy wpuszczac tu sprawdzonych ludzi, zeby nie skonczyc z nastepnym toudim, radziem czy innym tego typu przypadkiem, bo jeden dzban jest tu w stanie zaburzyc lige na pare sezonow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Qcina i nie mowie, ze tak by bylo w jego przypadku, ale musimy wpuszczac tu sprawdzonych ludzi, zeby nie skonczyc z nastepnym toudim, radziem czy innym tego typu przypadkiem, bo jeden dzban jest tu w stanie zaburzyc lige na pare sezonow.

a co przemawiało za mną? jeden sezon gry w roto? czy wszyscy mnie tak lubio i szanujo tylko ja tego nie wiem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co przemawiało za mną? jeden sezon gry w roto? czy wszyscy mnie tak lubio i szanujo tylko ja tego nie wiem? :smile:

Jeśli jest tak jak napisałeś (ja nie wiem, nie pamiętam) ...

wow, nie wiem jak to nawet skomentować dalej, chciałem przede wszystkim oddać drużunę komuś z kim mam stały kontakt póki co na necie, ale poznamy się prawdopodobnie na zlocie Ignazza, gdy przejmowałem team po Radziu nie było żadnych chętnych, ciekawe dlaczego

... to masz odpowiedź jakie były argumenty za Twoją osobą ... bo nie było, żadnych innych chętnych ;).

 

Niemniej obecnie, jest przynajmniej dwóch bardziej znanych, z których jeden już w 2016 deklarował chęć powrotu

http://www.e-nba.pl/topic/4727-fbx-fbx1-deklaracje/?p=419616

 

a drugi w połowie 2018

http://www.e-nba.pl/topic/5884-fbx-fbx1-deklaracje/?p=580940

 

Więc jeśli są chętni, to chyba jesteś w stanie zrozumieć również i nas, że wolelibyśmy mieć jakiś wpływ na to kto przejmie ekipę po Tobie, bo to my będziemy z tą osobą dalej grać, a nie Ty. Inną kwestią jest, że jeśli ktoś czeka dłuższy okres czasu aż zwolni się tutaj miejsce, to chyba powinny obowiązywać jakieś zasady, a nie przepychanie innej osoby poza kolejnością?

 

BTW. Gdy rezygnowałem z gry w FBX#2 też chciałem aby ktoś przejął moją ekipę w całości po mnie. Niestety nie miałem na to wpływu, bo liga zdecydowała się zrobić mini draft (kilku GMów zrezygonowało) i nie było mi dane zobaczyć jak nowy GM przebudowałby sobie mistrzowski skład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to w ogóle znaczy "bardziej zacny"?

 

co raz bardziej udowadniaciacie, że to jest jakaś prywatna liga tylko dla jakiejś elity, a teraz chcecie wykorzystać moje odejście by "wcisnąć" kolejnego swojego

 

dlatego ja zostanę, bo szkoda mi oddawać takiej drużyny komuś kogo nie znam i nie móc od czasu do czasu sobie o fbx pogadać

 

czekam tylko na Rogera i można zamykać temat

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie regulamin nie obowiązuje w razie co, a ten zapis stworzył wilku wdz więc niech on się tłumaczy ;]

 

LBS albo odchodzisz na zasadzie oddaję zespół w ręce pierwszego w kolejce, albo zostajesz. Aczkolwiek na Twoim miejscu poddałbym się pod głosowanie, tak dla zasady, żeby sprawdzić czy wszystkim pasuje to, że chcesz odejść, choć nie chcesz. Uwierz mi, że nie mamy na tyle głosów w naszej lidze, by przepchnąć zmianę GM z Ciebie na Lu, więc nie masz się co obawiać ;]

 

btw. nie wiem co w tym dziwnego, że część z nas chciałaby, w momencie gdyby zwolniło się miejsce, powrotu Lu. Toć to normalne, że osoba z którą się grało tyle lat, po której wiadomo czego można się spodziewać, jest w pierwsza w kolejce i nawet zbytnio nie trzeba naginać niczego, bo i tak jest pierwszy w kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nawet nie chodzi o Lu. Jego powrót i tak oceniam na 10%. Chodzi o jakieś „normalne” odchodzenie.

 

1. Kto k**** odchodzi 11 stycznia kiedy jest na to czas raz w roku i są odpowiednie deklaracje? Bo zakładam że Twoja sytuacja życiowa Cię do tego nie zmusiła.

2. Kto odchodzi wrzucając no name’a na swoje miejsce nie zwracając uwagi co „liga na to”?

3. Kto pisze że odchodzi a potem pisze że nie odchodzi żeby zrobić na złość?

 

Jaja sobie k**** robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.