Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2018/19


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

nie moze byc opcji ze masz roster na 13 zawodnikow a jest moment - chociaz sekunda ze masz ich 14 

pobierasz jednego wywalasz drugiego 

nie robimy G League/rezerwy 

zawsze dawalo to niesprawiedliwa przewage w trejdach gdzie moglbys zrobic trejd 2za1 czy 3za2 itp

nie wiem co jest w tym niezrozumialego

jest tak obecnie i od poczatku paleozoiku  


poza tym co to jest - k**** 3 miesiace na draft - a Ci nie wiedza kogo wywala 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilem z wakacji, [...]

nie moze byc opcji ze masz roster na 13 zawodnikow a jest moment - chociaz sekunda ze masz ich 14 

pobierasz jednego wywalasz drugiego 

nie robimy G League/rezerwy 

zawsze dawalo to niesprawiedliwa przewage w trejdach gdzie moglbys zrobic trejd 2za1 czy 3za2 itp

nie wiem co jest w tym niezrozumialego

jest tak obecnie i od poczatku paleozoiku  

 

poza tym co to jest - k**** 3 miesiace na draft - a Ci nie wiedza kogo wywala

Komus sie chyba nie udal urlop ;-)

 

Choc co do sedna sie zgadzam i tu mozna troche zwalac wine na Rogera, gdyby od dawna automatem cial gosci z dolu to juz dawno by sie wszyscy nauczyli tego nawyku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc co do sedna sie zgadzam i tu mozna troche zwalac wine na Rogera, gdyby od dawna automatem cial gosci z dolu to juz dawno by sie wszyscy nauczyli tego nawyku...

 

Chyba faktycznie trzeba zacząć egzekwować to, bo bulek jest kolejnym który nie wyrzucił nikogo ze składu, a dokonał wyboru w drafcie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie trzeba zacząć egzekwować to, bo bulek jest kolejnym który nie wyrzucił nikogo ze składu, a dokonał wyboru w drafcie :]

Ale "prose pani" zasady sa:

- przedpotopowe

- na sniuruwadle sa inne

- Wirkox i Mar tez nikogo nie wyrzucili

- regulamin jest goopi

- kontstytucja, konstytucja !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulą w płot.

 

Deal:

Do Phoenix - pick 9 + pick 17 + Jarell Martin

Do Cavs - Hassan Whiteside

 

Oddałeś zawodnika i pozyskałeś zawodnika, nadal masz 13 :]

 

Składy są zaktualizowane, o to akurat nie musiscie się martwić. To że na forum nie są wrzucone to inna sprawa, muszę jeszcze powalczyć z rookie z tegorocznego draftu, a nie miałem na to czasu ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzem, brawo rozbiles bank, po tym tradzie chyba wysuwasz sie na pozycje faworyta w wyscigu po zwyciestwo (Pewee i wilq musza sporo zejsc z sc).

 

Dla gosci lubujacych mlode talenty mam troche narybku do oddania, najmniej chetnie oddam Foxa, bo slabo u mnie z PG ( lillard z dunnem za pewne pozdrawiaja :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbil, ale mysle ze teraz nie ma sie juz co zastanawiac 

Krzem mial najbardziej perspektywiczny sklad na lata - obok Bulka i Lewego- i zdecydowanie najbardziej gleboki 

teraz pedal to the metal ; w FBX licza sie pewne punkty i progres fp/sc - trzeba skonczyc sezon z sc ok. 500 - bez tego sie nie wygrywa 

Simmons Booker zdecydowana strzalka w gore, Fultz raczej tez 

 

no jestem ciekaw z czego jestes zrobiony , samo to mistrzostwo w rece jeszcze nikomu nie wpadlo ( raz tylko Lorak je podarowal ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.