Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2018/19


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Od ktorej godziny liczy sie rozpoczecie draftu?

Plus nie mowcie, ze trzeba bedzie czekac caly weekend na #1...

A gdzie sie Tobie spieszy? Mamy jeszcze sporo czasu do rozpoczecia sezonu. Wiec spokojnke sie wyrobimy.

 

W kwesti ogloszen parafialnych ... moge oddac Batuma, Ibake czy Lopeza za jakis fajny pick. Jak nie za pick, to jestem otwarty na jakies inny deal. Kwestia dogadania sie aby obie strony byly zadowolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten argument pasuje rowniez do max czasu na pick.

Zapomniales dodac, ze to jest twoja wlasna interpretacja. Dla mnie osobiscie nie ma roznicy czy bede musial czekac 10 minut czy 10 godzin na wybor. Bo jak pisalem, czasu jest sporo.

Do trejdow ;-)

A co teraz nie mozesz? Baa, im dluzej trwa draft, tym chyba lepiej dla Ciebie, bo dluzej jestes powyzej salary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co teraz nie mozesz?

Kilka roznych wariantow propsow mi wstrzymuje handlowanie pickami przez innych.

 

Baa, im dluzej trwa draft, tym chyba lepiej dla Ciebie, bo dluzej jestes powyzej salary.

Nie jesli to oznacza, ze dluzej musze czekac na rozstrzygniecia, ktore picki zostana sprzedane.

 

Tak przy okazji wspomne, ze na pewno Lou i/lub Aldridge ode mnie poleca by zejsc z pensji, wiec daje znac zeby pozniej nie bylo marudzenia za jakie badziewne picki/rolesow poszli.

Chcesz uczestniczyc w tej promocji to rzuc swojego ochlapa PMem, a nie czekasz az samo wpadnie ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem tych przepisów, tak jakl pisał Wilq, to jest do zmiany

To są jakieś przepotopowe przepisy

Dlatego jest dyskusja w odpowiednim temacie. Za pewne będzie glosowanie i wynik bedzie wiążący. Na ta chwile sa takie zapisy w regulaminie jakie sa i trzeba sie ich trzymac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.