Skocz do zawartości

[04/05] FBL #2 : Gadu - Gadu


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak na razie nie bede motywowal swoich wyborow tylko powiem, ze tegoroczny draft nawet mi sie udal. Choc uciekli mi sprzed nosa tacy jak JO czy BW. Cieszylem sie ze nr 3 wybral T-Maca, a nie KB bo musial bym brac grubego. Oto moja lista graczy:

 

1. KB

2. Kirilenko

3. Gasol

4. Artest

5. Nash

6. Magloire

7. Camby

8. Q Richardson

9. Ginobili

10. Okhur

11. Nene

12. Daniels

 

nabytki FA:

Collison, Muuray i Battier

 

Juz na chwile obecna moge powiedziec, ze ten sklad na pewno nie jest moim ostatecznym takze, prosze o propozycje, ale madre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie uzasadniac wyborow (swoja droga czy ktos je czyta??), wiec tylko pisze kogo i kiedy.

 

1. Tracy McGrady SG

2. Shawn Marion SF

3. Stephon Marbury PG

4. Kanyon Martin PF

5. Michael Finley GF

6. Erick Dampier C

7. Chauncey Billups PG

8. Larry Hughes SG

9. Theo Ratliff FC

10. Rasho Nesterovic C

11. Brevin Knight PG

12. Jeff McInnis SG

 

Dobrani z Free Agents:

 

Taysuan Prince SF

David Wesley SG

Vladimir Radamanovic PF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO pierwsze wielkie pozdro do mojego kumpla Trash-Talkera Loqsh1 hahaha jeszcze mam beke :D poza tym czemu nie wzielismy macka i Czarka :/ Stroja ci trade jakis zaproponuje niedlugo za czarka, masz tyle gwiazd w zespole to jedna mozesz mi oddac a teraz moje wybory

 

Baron Davis- No ogolnie chcialem wziasc Francisa ale nie w pierwszej, widzial mi sie t-mac albo ktos inny no ale czlowiek ma ten sentymet do szerszenii no to kto mial byc jak nie Baron

 

Yao Ming- No jak dla mnie to dlugi chniczyk z umiejetnoscia zdobywania punktow zbiorek i blokow jest jak znalazl

 

Amare Stoudermire- No tu mnie ktos ubiegl i mi Jamisonka zabral, no ale pan Amare jak na moje w przebudowanym phoenix moze byc calkiem ciekawym kąskiem

 

Carmelo Anthony- co tu tlumaczyc Rookie of the year 2004 ktorego statuetke dali kosiowi z Cleveland

 

Richard Hamilton- Tu znowu mi sprzatniety z oczu zostal michael Redd i chyba nwet do kibla pobieglem w tym czasie i nie wyptrzylem ala Harringtona no ale rip to rip nich ripie punkty

 

Brent Barry- Zmiana klubu mu dobrze zrobi moze byc ciekawie w tym roku

 

Mark Blount- tu zaufalem panu Rickowi Kamli z nba.com jak przedobrzyl z nim to go dorwe w tym usa i sobie porozmawiamy jak melanchlijny gangster z analitykiem koszykowki

 

James Posey- Career Season rok temu, czemu nie w tym ?

 

Willie Green- SG w Philadelphi w tym roku no coz moze byc ciekawie

 

Rafer Alston- lista sie skonczyla

 

Marquis Daniels- Koniec listy

 

Etan thomas- jezu za rok sobie zrobie 300 zawodnikow na liscie

 

Free Agents

 

Jarvis Hayes

 

J.r Smith

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla formalnosci i informacji wrzucam swoj sklad. Numer 9 w drafcie i musze przyznac, ze jestem zadowolony. A nawet bardzo :wink: .

 

Lebron James (PG)

Ray Allen (SG)

Zach Randolph (PF)

Corey Maggette (GF)

Emeka Okafor (FC)

Jason Richardson (SG)

Grant Hill (SF)

Stephen Jackson (GF)

Eddy Curry ©

Troy Murphy (PF)

Wally Szczerbiak (SF)

Carlos Arroyo (PG)

 

Dobrani z FA:

 

Josh Howard (GF)

Matt Harpring (SF)

Darius Miles (GF)

 

Kazdy do ruszenia, kazdy moze zostac wytransferowany. Warunek znany 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moj skladzik, jak na nr 8 to calkiem fajnie i z racji tego ,ze jestem poczatkujacym to na razie nic nie bede zmienial chyba ,ze jakis lukratywny trasferek sie trafi :lol: Cieszy mnie fakt ,ze w czasie draftu kilka razy wybralem zawodnika na ktorego ktos mial ochote co oznacza ,ze nie taki glupi jestem na jakiego wygladam. W sumie na kilku pozycjach sa calkiem dobrzy zmienicy a nawet mialem klopot na kogo postawic ,ale w razie kontuzji jest z czego wybierac. Pod koszem moga byc klopoty ale kto ich nie ma w dzisiejszych czasach chyba tylko Miami :lol: Z takim skladzikiem mysle ,ze nie spadne w przyszlym roku pietro nizej, {przeciez z takim trudem sie tu znalazlem gdyby nie znajomosci to bym sie tu nie znalazl } :wink: i ,ze zycie nie okaze sie zbyt okrutne dla mnie.

 

1, S.Casel ----- PG --

2, A.Iverson--- SG

3, L.Odom------ SF

4, J.ONeal------ PF

5, C.Bosch----- C

6, M.Biby------- PG

7, L.Sprewell--- SG\SF

8, S.Swift------- PF\C

B.Skiner----- PF\C

P.Brown----- PF

D.Christie--- SG

A.Houston--- SG

E.Snow------ PG

J.Stackhause - SG\SF

D.Fisher------- PG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalezy probowac. Takim niby wolajacym o pomste do nieba byl trade rok temu gdzie tanim kosztem uzyskalem Branda. Zdaje sie ze Gimmie cos o tym wie

:oops: było mineło kto tam pamięta:P Zresztą bilans tej wymiany jest wielowatkowy. Ja bynajmniej trejdu nie żałowałem. Aż do PO :evil:

 

Z takim skladzikiem mysle ,ze nie spadne w przyszlym roku pietro nizej, i ,ze zycie nie okaze sie zbyt okrutne dla mnie.

Szczeże to nierzucasz na kolana tymi Houstonami ..itd. Ale spaść jak się przyłożysz i będziesz reagował szybko na to jak graja poszczególni zawodnicy nie powinieneś;) i o byt w tej lidze powinieneś być spokojny. Ale o kokosach trudno tutaj nawet marzyć choć niespodzianki w FBL zdarzają się bardzo często :wink: Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku z tym, że usprawniłem mój kalkulator podaję statsy z ubiegłego sezonu dla naszych drużyn :)

 

sortuję drużyny wg średniej FP na grę dla zawodników (tylko dla tych, którzy grali w ubiegłym sezonie, bo np ja mam dwóch debiutantów, więc tylko to jest sprawiedliwe :) )

 

Xeus_Team:

suma 76368.41 pg: 1047.925

srednia 5091.227 pg: 69.862

 

Ostrogi:

suma 72656.84 pg: 975.306

srednia 5189.774 pg: 69.665

 

Gloves:

suma 69128.225 pg: 946.088

srednia 4937.73 pg: 67.578

 

Maxim Team:

suma 65422.82 pg: 932.566

srednia 4673.059 pg: 66.612

 

kickin' ass big time:

suma 68752.34 pg: 857.257

srednia 5288.642 pg: 65.943

 

Kangaroos:

suma 69976.01 pg: 977.979

srednia 4665.067 pg: 65.199

 

Flash's DREAM TEAM:

suma 71485.955 pg: 965.618

srednia 4765.73 pg: 64.375

 

GoodFellas:

suma 53163.085 pg: 807.141

srednia 4089.468 pg: 62.088

 

Walls-Cavemen:

suma 55512.785 pg: 769.879

srednia 4270.214 pg: 59.221

 

Fafkulce:

suma 51306.81 pg: 788.25

srednia 3664.772 pg: 56.304

 

Mad Chickens:

suma: 1442.67 fp i 57.5 fppg

srednia: 240,445 fp i 9.59 fppg na zawodnika

 

wyjaśnienie tych cyferek:

pierwsza liczba to suma FP zdobytych przez tych zawodników w ubiegłym sezonie. druga, to suma FP na grę.

trzecia to średnia FP zdobytych przez cały sezon czyli suma z poprzedniej linijki dzielona przez ilość zawodników, którzy zdobyli jakieś FP :) debiutanci nie liczeni.

ostatnia liczba to średnia FP na grę zawodników, którzy grali :) jest to jedyna miarodajna liczba z tych wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iosh byłbyś tak miły i zrobił coś takiego dla FBL #3.

 

Ułatw trzeciej lidze :lol:

 

Oczywiście jeżeli masz wolny zzas :P

no właśnie nie mogę, bo nie jestem zapisany do Waszej ligi a to może zrobić tylko osoba z ligi.. tak że poproś kogoś innego, albo zrób sam. to tylko 10 minut roboty :)

acha, pisze się loqsh1 ale co tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu mówił o składzie wymiataczy?

patrzcie na to:

francis 112

pierce 146,

garnett 183,

howard 116,

iglauskas 142

tak dzisiaj zagrała moja pierwsza piątka FBL :)

do tego dodał jeszcze parę szeryf i payton słabo, ale i tak liczona siódemka przyniosła mi 807 punktów! ktoś lepszy?

<jupi> :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM Gloves Boby McOlesh szerzej znany jako Key :) na dzisiejszej konfrenji prasowej oglosil, iz jego team z uporem bedzie szukal kogos dobrego na pozycji PG i SF, z akcentem na PG. Nie ukrywal tez, ze w glownym kregu zainteresowan pozostaja Francis, Marbury i Cassell. Zagadniety o jakies propozycje dodal tylko, ze w sprawie jednego z tych graczy doszlo juz do rozmow jednak nie podal szczegolow, pozostawiajac furtke spekulantom. Dodal rowniez, ze w najblizszych dniach powinny zostac zlozone propozycje jednak nie omieszka odpowiedziec na wszelkie zlozone oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 1(2 XI - 6 XI 2004r.):

  • loqsh1 - średnia:82,8 (w 23 meczach)[/*:m:3v80ygbs]
  • Xeus - średnia:80,5 (23)[/*:m:3v80ygbs]
  • Mazi - średnia:78,8 (21)[/*:m:3v80ygbs]
  • Flash - średnia:78,5 (22)[/*:m:3v80ygbs]
  • Mar - średnia:77,2 (22)[/*:m:3v80ygbs]
  • Key - średnia:75,8 (23)[/*:m:3v80ygbs]
  • fartman - średnia:75,0 (24)[/*:m:3v80ygbs]
  • Zaplik - średnia:71,6 (19)[/*:m:3v80ygbs]
  • Duduś - średnia:70,1 (21)[/*:m:3v80ygbs]
  • Maxim - średnia:60,4 (20)[/*:m:3v80ygbs]

mój 500 post :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.