Skocz do zawartości

[04/05] FBL #2 : Gadu - Gadu


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich po dlugiej przerwie...nie pamietam kiedy ostatni raz pisalem na tym forum...na pewno bylo to jeszcze przed ostatnia zmiana...SZczerze powiedziawszy to od kiedy odwiedzalem e-nba.pl a wczesniej nba.xcom.pl to chyba forum restartowaleo chyba 3-4 razy 8) taki stary jestem ze mi az lezki leca :cry:

 

Witam wszystkich po długiej przerwie.

Powodzenia spadkowiczom z fb#1 ( jak ja ) oraz wszystkim begginerom

 

hmmm jak to sie zwykol moiwic ( w tym przypadku pisac) nie dziekuje :D

 

no musze sie "pochwalic", ze tez jestem spadkowiczem z fb#1 ale obiecuje twarda walke do "ostatniego meczu"

 

powodzenia wszystkim!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich po dlugiej przerwie...nie pamietam kiedy ostatni raz pisalem na tym forum...na pewno bylo to jeszcze przed ostatnia zmiana...SZczerze powiedziawszy to od kiedy odwiedzalem e-nba.pl a wczesniej nba.xcom.pl to chyba forum restartowaleo chyba 3-4 razy 8) taki stary jestem ze mi az lezki leca :cry:

witam zatem, ja za to tu tak mało siedzę, że nawet się nie spotkaliśmy na forum i najpierw myślałem, że Szak używa dwóch ksywek :)

ale chciałem zapytać czy Twoja dryżyna celowo nazywa się SZAKIL TEA czy po prostu zjadłeś literkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zapytać czy Twoja dryżyna celowo nazywa się SZAKIL TEA czy po prostu zjadłeś literkę?

tak moja druzyna nazywa sie tak celowo 8) a podoba sie czy nie? bo juz 2 sezony temu pamietam, ze ludzie mi gratulowali nazwy zespolu :D chociaz w tym szlo mi dobrze... chociaz przepraszam w sumie to w debitanckim sezonie kiedy ruszala FBL w "naszym" wydaniu zajalem "miejsce za pudlem" czyli 4 8) a w nastepnym sezonie zajalem 3 miejsce od konca w grupie, ktore takze bylo "premiowane" spadkiem do FBL#2 :cry: ale co tam to nie jest takie straszne, bo przeciez liczy sie zabawa :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ale mam nadzie ze wygram :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak może wiecie, mam numer 1 w drafcie, ale tak się składa, że nie jest on mi do szczęścia bardzo potrzebny - jeśli ktoś ma jakąś sensowną ofertę i chciałby się wymienić to jestem otwarty na propozycje :) nie zapominajcie, jakie możliwości daje wybieranie jako pierwszy: garnett, kobe, duncan, tracy - możecie mieć każdego :)

tylko szybko, póki się nie rozmyślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys tak chcial loqsh1 (zwroc uwage na poprawna pisownie twojej ksywki :wink: ) oddac swoj wybor za free to ja jestem bardzo chetny, a dodatkowo moge zaoferowac wspanialy, ostatni numer w tegorocznym drafcie :D .

za oba picki które masz pod rząd mógłbym się zastanowić, ewentualnie moglibyśmy to jakoś pomieszać.. pomyśl :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak może wiecie, mam numer 1 w drafcie, ale tak się składa, że nie jest on mi do szczęścia bardzo potrzebny - jeśli ktoś ma jakąś sensowną ofertę i chciałby się wymienić to jestem otwarty na propozycje :) nie zapominajcie, jakie możliwości daje wybieranie jako pierwszy: garnett, kobe, duncan, tracy - możecie mieć każdego :)

tylko szybko, póki się nie rozmyślę :)

Zanim zaczniesz ten cały handel loqsh1:

 

Nie ma możliwości zamiany pojedynczych picków przed/ w czasie draftu.

 

Jeśli chcesz się zamienić z kimś na picki, musisz zamienić także resztę swoich picków. Przykład: chcesz zamienić się z Flashem - OK, ale przez cały draft on będzie wybierał jako nr1, a Ty jako nr 5 (btw: nie wiem skąd ten pomysł, że Flash ma ostatni numer w drafcie).

 

Oczywiście wciąż możecie się umówić, że z nr 1 Loqsh1 wybiera dla Flasha gracza XXX, a Flash z nr5 i nr14 graczy YYY i ZZZ.

A po drafcie ich wytrejdujecie do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak może wiecie, mam numer 1 w drafcie, ale tak się składa, że nie jest on mi do szczęścia bardzo potrzebny - jeśli ktoś ma jakąś sensowną ofertę i chciałby się wymienić to jestem otwarty na propozycje nie zapominajcie, jakie możliwości daje wybieranie jako pierwszy: garnett, kobe, duncan, tracy - możecie mieć każdego

tylko szybko, póki się nie rozmyślę

Ty chyba nie mówiłeś tego poważnie ;). Wiesz przecież, że wybór pierwszego gracza, czyli Garnetta daje już na wstępie przewagę ponad 10 FP nad kolejnym zawodnikiem. Kolejni tracą już dużo więcej, prawdopodobnie będzie to w tym sezonie najbidniej 20 FP (w zeszłym było jeszcze więcej!!!). Także jeśli weźmiesz Garnka to masz powiedzmy 135 FP, pod koniec rundy II dostaniesz kogoś kto da ci co najmniej 85 FP, czyli razem masz lekko licząc 220 FP. Z żadnym innym numerem w dwóch pierwszych rundach tyle nie zgarniesz. Dziwię się, że po takiej deklaracji nie zostałeś zasypany propozycjami (a może zostałeś, a się nie chwalisz :) ). Gdybyśmy grali razem to wierz mi, że bym ci nie dawał z tym spokoju :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stro szybkie pytanie. Skoro udalo mi sie wskoczyc na zwolnione miejsce, to ktory mam numer w drafcie ??? (W 3 lidze miejsca mielismy poznac na 15 minut przed draftem :wink: )

9te: http://www.e-nba.pl/forum/viewtopic.php ... 674df0324c

Gdzie tutaj jest odpowiedz na zadane pytanie , ja tez jestem ciekawy skad znacie numery draftu bo ja nie mam pojecia a czytalem co jest w linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tutaj jest odpowiedz na zadane pytanie , ja tez jestem ciekawy skad znacie numery draftu bo ja nie mam pojecia a czytalem co jest w linku.

Pytanie Zaplika było: "które mam miejsce w drafcie?". A w tym linku jest odpowiedź na to pytanie.

 

 

Natomiast odpowiedź na Twoje pytanie: na podstawie klasyfikacji z poprzedniego sezonu. Jeśli chodzi o tych, którzy grają po raz pierwszy, a weszli do FBL #2 dzięki paru rezygnacjom - na podstawie kolejności zgłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pytalem kiedy Stro o podanie listy ze srednią FP zawodnikow z zeszlego sezonu. I owszem dostalem ja, tyle ze jest tam ok. 20 nazwisk.

 

Ma ktos z was jakas dluzsza liste? Bylbym wdzieczny za pomoc.

http://www.e-nba.pl/forum/viewtopic.php?t=662

wszelkie pytania co do kalkulatora tylko w tamtym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najsamwpierw wyniki draftu :)

 

K. Garnett loqsh1

T. Duncan maxim

T. McGrady xeus

K. Bryant key

S. O'Neal flash

B. Davis fartman

D. Nowitzki mazi

J. O'Neal duduś

L. James zaplik

B. Miller mar

M. Lampe stro :)

 

runda 2

C. Trybanski -stro

E. Brand

R. Allen

A. Iverson

C. Webber

Y. Ming

B. Wallace

A. Kirilenko

S. Marion

J. Kidd

P. Pierce - loqsh1

 

3

S. Francis -loqsh1

P. Stojakovic

S. Marbury

P. Gasol

A. Jamison

A. Stoudemire

A. Walker

S. Cassell

Z. Randolph

C. Boozer

D. Milicic

 

4

P. Podkolzin

V. Carter

C. Maggette

L. Odom

R. Jefferson

C. Anthony

D. Wade

R. Artest

K. Martin

D. Marshall

Z. Ilgauskas

 

5.

A. Miller

R. Wallace

M. Finley

S. Nash

M. Redd

R. Hamilton

A. Harrington

M. Bibby

J. Richardson

R. Lewis

Y. Tabuse

 

6.

L. Flores

G. Arenas

E. Okafor

L. Sprewell

D. Gooden

B. Barry

K. Thomas

J. Magloire

E. Dampier

J. Crawford

G. Payton

 

7.

D. Howard

G. Wallace

C. Billups

M. Camby

K. Kittles

M. Blount

E. Jones

C. Bosh

G. Hill

C. Mobley

N. Tskitishvili

 

8.

E. Eschmeyer

K. Hinrich

S. Jackson

P. Brown

T. Parker

J. Posey

J. Williams

Q. Richardson

L. Hughes

J. Terry

S. Abdur-Rahim

 

9.

J. Howard

P. Brezec

T. Ratliff

M. Ginobili

S. Dalembert

W. Green

T. Chandler

D. Christie

E. Curry

M. Dunleavy

D. Ilunga-Mbenga (fartmana i mój cichy faworyt ;) )

 

10.

Z. Wang

K. Thomas

T. Murphy

S. Swift

G. Robinson

R. Alston

K. Van Horn

M. Okur

R. Nesterovic

K. Brown

R. Butler

 

11.

C. Mihm

B. Gordon

B. Knight

N. Hilario

D. Mason

M. Daniels

R. Davis

A. Houston

W. Szczerbiak

L. Deng

L. Wei

 

12.

B. Johnse

J. Johnson

C. Arroyo

E. Snow

A. Foyle

E. Thomas

B. Wells

A. Daniels

J. McInnis

D. Anderson

U. Haslem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wspanialym i pelnym przezyc ( i ciekawych nazwisk :wink: ) drafcie przyszedl czas ne podsumowanie tegorocznych wyborow:

 

1.Shaq O'Neal-bez wachania wybralem go w pierwszej rundzie, wiadomo najlepszy center w lidze a teraz sam w Miami moze niezle wykrecic statystyki. Swietny wybor

2.Ben Wallace-nie spodziewalem sie ze zostanie az do 15 wyboru, ale to tylko z korzyscia dla mnie. Gdyby nie Shaq to pewnie wybralbym go w pierwszej rundzie. Rewelacyjny wybor!

3.Antawn Jamison-Swietnie gral jako rezerwowy w Mavs to teraz jako lider powinien w Wizards powrocic do przynajmniej tak dobrych statystyk jak w Warriors.

4.Dwane Wade-Juz jako rookie pokazal niesamowity talent i oromny potencjal.W tym roku jako druga partner Shaq'a powinien swietnie z nim wspolpracowac i poprawic jeszcze swoje osiagniecia. Po tym wyborze juz mnie chyba loqsh1 nie lubi. Z tego wyboru jestem bardzo zadowolony, bo to jeden z moich ulubionych graczy, tak wiec sorry loqsh1 ale on zostaje z nami.

5.Michael Redd-Co tu duzo mowic juz w ostatnim sezonie pokazal na co go stac wiec mysle ze w tym roku potwierdzi swoje umiejetnosci i bedzie gral jeszcze lepiej.

6.Kenny Thomas-Ladny akcent Sixers w mojej ekipie. Swietnie zbiera i zdobywa dosc duzo punktow. Statystyki na poziomie 10-10. Przyzwoity wybor.

7.Kery Kittles-Tutaj zbyt szybko chcialem dokonac wyboru i przez pospiech wybralem nie tego zawodnika co trzeba, ale w Nets gral dobrze wiec czemu w Clipper mialoby byc inaczej?

8.Jayson Williams-Jeden z najlepszych rozgrywajacych ligi, notuje duzo asyst a ze zdobywaniem punktow tez sobie radzi.

9.Samuel Delambert-W poprzednim sezonie, szczegolnie w koncowce pokazal ze potrafi grac rewelacyjnie nie tylko w obronie ale i w ataku, a w tym juz od poczatku bedzie w S5 tak wiec jak na ta runde wybor jest bardzo dobry.

10.Keith Van Horn-Strasznie go nie lubie ale w tej grzenie ma sentymentow a graczem jest nienajgorszym.

11.Dasmond Mason-Mam nadzieje ze w tym sezonie bedzie gral jeszcze wiecj w S5 a wiec jego statsy pojda w gore.

12.Bonzi Wells-Jako bench zdobywa prawie 15ppg wiec jesli tylko trener zacznie go wstawiaac do pierwszej piatki to bedzie fenomenalnie.

 

FA:

Tim Thomas

Caron Butler

Jalen Rose

 

Z tegorocznego draftu jestem niezmiernie zadowolony i mam nadzieje ze powalcze o lepsza pozycje niz przed rokiem. Drzyjcie przeciwnicy :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz przedstawię swoje wybory w drafcie z uzasadnieniem (na niektóre po prostu nie ma takowego :) )

 

1. kevin garnett - wybór oczywisty, nie muszę się z niego tłumaczyć :)

2. paul pierce - tak jak stro w lidze #1 ja też wybrałem pierca z numerem 20 (bo nie liczę wyborów komisarza ligi). w moim rankingu był chyba trochę wyżej - nie pamiętam :)

3. steven francis - jak na 21 zawodnika w drafcie to chyba całkiem niezły. mam nadzieję, że się spisze :) chociaż w sumie mogłem wziąć stephona.. :)

potem już nie wiem co się działo :)

4. zydrunas iglauskas - potrzebowałem w sumie jakiegoś centra, a ten chyba nienajgorszy :)

5. andre miller - wahałem się między nim a sheedem, no i nerwy zaważyły, że jednak wzienem jego ;) jestem otwarty na propozycje co do wymiany :)

6. gary payton - znowu nerwy :) liczę jednak, że gary pokaże się z jak najlepszej strony na wschodzie, którego nie lubi, w kiepskiej drużynie... o jezu! co ja zrobiłem? :)

7. dwight howard - jak to powiedział spabloo "warto mieć czasem jakiegoś debiutanta." no to mam. poza tym potrzebowałem kogoś typowego na PF :)

8. szeryf - lista mi się powoli kończyła...

9. juwan howard - coraz szybciej.. :)

10. rasual butler - co to by była za moja drużyna bez zawodnika miami? żadna, a ktoś perfidnie mi zabrał sprzed nosa wade'a.

11. chris mihm - no i tu już nie miałem listy :)

12. udonis haslem - miami heat, nic więcej :)

 

EDIT:

zapomniałem o FA:

al jefferson (no zobaczymy te 40ppg i 18rpg :) )

damon stoudemire (bo.. )

damon jones (... lubię imię damon ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 - Brad Miller

 

Wiem ze niby szybko poszedl, ale to przemyslany ruch. Majac 10 i 11 wybor moglem sobie na to pozwolic. Miller to 15 puktujacy w zeszlym sezonie. Teraz bedzie caly czas gral w pierwszej piatce, do tego Ostertag ma zlamana reke. Poza tym kolejne moje wybory tj. 30 i 31 numer skazywalyby mnie na mizernych centrow do wyboru. Licze na 90+

 

11 - Elton Brand

 

Sklad zawsze opieram na wysokich, wiec po centrze padl wybor na PF'a. Dziwilem sie ze tak dlugo zostal. Po odejsciu Richardsona, a wiec tym samym pewnej ilosci pkt, licze ze srednia mu podskoczy. Poza tym ponad 100fp piechota nie chodzi.

 

30 - Carlos Boozer

 

20 punktujacy zeszlego sezonu. Sloan lubi pracusiow, a Boozer takim jest. W jego przypadku srednia powinna nawet pojsc lekko w gore. Poza tym gra z Okurem w skladzie, w ktorego nie wierze. Carlos bedzie zabieral mu pilki na desce. 85-90fp jak nic.

 

31 - Vince Carter

 

Wahalem sie na jego wyborem i musze przyznac ze mam pewne obawy co do niego, ale jakos pierwsza piatke trzeba ulozyc.

 

50 - Rashard Lewis

 

Lubie Lewisa i licze na niego. Razem z Allen powinni prowadzic Sonics do boju, a on sam mam nadzieje, utrzyma swoj wysoki poziom. A dzieki niemu juz brakowalo mi tylko PG.

 

51 - Gilbert Arenas

 

Potrzebowalem PG, wybor byl oczywisty i niepodwazalny.

 

70 - Cuttino Mobley

 

W Magic obok Franicsa powinien byc glownym punktujacym. Licze ze srednia pojdzie mu do gory. W sam raz na Util.

 

71 - Kirk Hinrich

 

Zabezpieczenie na wypadek, gdyby sie Arenas polamal. Na pewno jeszcze sie rozwinie.

 

90 - Mike Dunleavy

 

Moja nadzieja i cichy faworyt na steal. Ostatni rok kontraktu, zespol oparty o niego i J-Richa. Dobrze to wrozy na przyszlosc. Ciagle sie rozwija, a wiec fp bedzie roslo.

 

91 - Kurt Thomas

 

Trzeba bylo wrocic do planu z wysokimi, a wiec uniwersalny gracz (FC) pod kosz. Pierwsza piatka Knicks i solidne staty co roku mowia samie za siebie.

 

110 - Lou Deng

 

Czas na debiutantow. Jakiegos trzeba miec w skladzie. Bedzie zapewne gral w pierwszej piatce. Mecze preseason przemawiaja na jego korzysc.

 

111 - Joe Johnson

 

Miesko na trejd. Pierwsza piatka Suns. Walka o nowy kontrakt, sprawi ze na pewno bedzie chcial sie pokazac z jak najlepszej strony.

 

Pierwsza piatka:

 

PG: Arenas

SG: Carter

SF: Lewis

PF: Brand

C: Miller

 

Util: Boozer, Mobley, Hinrich (Dunleavy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.