Skocz do zawartości

[04/05] FBL #2 : Gadu - Gadu


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon już za progiem, czas więc zacząć przygotowania do najważniejszego wydarzenia, czyli draftu.

 

Wiecie już o co biega więc nie będę tu się rozpisywał co i jak.

 

Przypominam tylko, że draft w tym roku, ponownie przeprowadzimy posługując się apletem Yahoo!.

 

Przypominam też, że w ramach nagradzania zwycięzów o kolejności wybierania w drafcie decyduje, , tak jak rok temu, miejsce w końcowej klasyfikacji w sezonie poprzednim.

 

Teraz pozostaje nam ustalenie terminu draftu.

 

Proponuję niedzielę 24 października, godz 15:00.

 

Czekam na Wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Przypominam o przetestowaniu swojego kompa T U T A J (link "Test Your System") żeby tuż przed draftem się nie okazało, że nie pójdzie u Was aplet :)

 

Jeśli oblejecie ten test - sprawdźcie czy macie włączoną Javę u siebie (dla użytkowników Explorera: Narzędzia -> Opcje Internetowe -> Zaawansowane -> Microsoft VM i zaznaczcie "Włączony kompilator Java JIT"). Powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. mi działa

2. kto to jest szakil? :)

3. junior chyba już nie gra (wycofała się o ile dobrze pamiętam)

4. alan chyba też nie, w każdym bądź razie dawno go nie widziałem :) (poza tym nie chciał się wymieniać dlatego powinniśmy go wykluczyć :) )

5. termin póki co mi pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. kto to jest szakil? :)

Wbrew pozorom, to nie nasz poczciwy Szak :)

 

3. junior chyba już nie gra (wycofała się o ile dobrze pamiętam)

Poszedł już update w Aktualnej liście uczestników

 

4. alan chyba też nie, w każdym bądź razie dawno go nie widziałem :) (poza tym nie chciał się wymieniać dlatego powinniśmy go wykluczyć :) )

Alan ma więcej grzechów na sumieniu - jak np. zgubienie hasła do swojego konta na Yahoo, czy jeśli dobrze pamiętam odpuszczenie na wiele tygodni przed końcem ligi. Porozmawiam z nim o jego dalszym udziale w FBL. Niewykluczone, że pójdzie kolejny update.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzac, ze kbedziemy korzystac z jakiegos apletu to ma oznacac ze nie bedzie to wygladac to jak rok temu czyli via GG??

Twój post Key mnie uswiadomil, ze przeciez rok temu tylko FBL #1 mialo draft na aplecie, a Wy jeszcze mieliscie draft narzedziem ze epoki kamienia łupanego :) .

 

A wiec ten aplet jest bardzo prosty w obsłudze i znacznie ułatwia cały ten proces. Na nim będą widoczne wszystkie potrzebne Wam informacje (jacy zawodnicy już zostali wybrani, jacy są jeszcze dostępni, kto teraz wybiera, kto kogo wybrał, a jest nawet miejsce na chat'owanie). W porownaniu z draftem przez GG czy czata jest jakies 1.5 raza szybszy. Spodoba Wam sie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie planuje robic nic konkretnego w tym dniu i mysle ze data draftu jest dobra i na pewno wtedy bede w nim uczestniczyl. A mam jeszcze takie jedno pytanie: Na jekiej podstawie zostala ustalana kolejnosc w drafcie, bo mam zauwazylem ze mi przypadl niezbyt wysoki numer :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie planuje robic nic konkretnego w tym dniu i mysle ze data draftu jest dobra i na pewno wtedy bede w nim uczestniczyl. A mam jeszcze takie jedno pytanie: Na jekiej podstawie zostala ustalana kolejnosc w drafcie, bo mam zauwazylem ze mi przypadl niezbyt wysoki numer :( .

Przypominam też, że w ramach nagradzania zwycięzów o kolejności wybierania w drafcie decyduje, , tak jak rok temu, miejsce w końcowej klasyfikacji w sezonie poprzednim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, czarno to widzę... niedzielny termin jest dla mnie raczej niewykonalny... Najbardziej odpowiadałby mi taki termin, jak w zeszłym roku, tzn. sobota przed południem, albo każdy dzień tygodnia poza weekendem po południu, np. ok. 18, 19... Może jeszcze się coś da zrobić, ale jak pisałem na wstępie, czarno to widzę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezdyskusyjnie data draftu musi zachaczac o weekend, mi akurat pasuje cala niedziela o ktorej jest tutaj mowa i poprzedzajaca ja sobota popoludniu tj gdzies od godz 16:00. Proponuje na sztywno ustalic ten termin i od niego nie odstepywac. Chyba ze ten termin juz jest sztwyny to mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ja dostałem i się zapisałem do ligi, tylko widzę, że parę rzeczy tam jest inaczej niż w zeszłym roku... czy to będzie wszystko polegać na tym samym? i czy punktacja będzie taka sama, bo teraz widzę

Stat Modifiers: FGA (1), FGM (1), 3PTA (1), 3PTM (1), PTS (1), REB (1), AST (1), ST (1), BLK (1), TO (1), PF (1) - czy wszystko będzie punktowane po 1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez juz tam figuruje, Stro tylko moze za wczesniej dales wszystkim dostep do ligi, bo jak zerknalem na to wszystko to chcialbym, zeby draft byl juz jutro :)

Stat Modifiers: FGA (1), FGM (1), 3PTA (1), 3PTM (1), PTS (1), REB (1), AST (1), ST (1), BLK (1), TO (1), PF (1) - czy wszystko będzie punktowane po 1?

Nie sadze, wydaje mi sie, ze punktacja bedzie podobna jak rok temu.

 

Co do punktacji intryguje mnie jedna rzecz, jaka jest roznica pomiedzy nasza punktacja a ta na yahoo, bo chcialbym iwedziec o ile mozna sie sugerowac tamtejszymi rankingami graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez juz tam figuruje, Stro tylko moze za wczesniej dales wszystkim dostep do ligi, bo jak zerknalem na to wszystko to chcialbym, zeby draft byl juz jutro :)

Stat Modifiers: FGA (1), FGM (1), 3PTA (1), 3PTM (1), PTS (1), REB (1), AST (1), ST (1), BLK (1), TO (1), PF (1) - czy wszystko będzie punktowane po 1?

Nie sadze, wydaje mi sie, ze punktacja bedzie podobna jak rok temu.

 

Co do punktacji intryguje mnie jedna rzecz, jaka jest roznica pomiedzy nasza punktacja a ta na yahoo, bo chcialbym iwedziec o ile mozna sie sugerowac tamtejszymi rankingami graczy.

Oczywiśćie, punktacja i cała ta reszta będzie dokładnie taka sama jak rok temu. Po prostu jescze nie miałem czasu to wszystko ustawić.

 

 

Ustawiłem za to Ligę Testową, specjalnie po to, aby ci, ktorzy jeszcze nie widzieli apleta na oczy zapoznali się z nim i zobaczyli jak to wygląda w praniu. Draft odbędzie się w najbliższy wtorek, 5 X, o godz. 20:00

 

Dane do tej ligi:

League ID: 1765

Hasło: test

 

Możecie skorzystać z tego samego konta co macie na ligę właściwą (można na jednym koncie wziąć udział w 4 ligach na raz - "Get Another Team")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.