Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - 1st round Boston Celtics vs Milwaukee Bucks


Gość (Przemek...)

  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. No to jak tam?

    • Boston w 4
      2
    • Boston w 5
      4
    • Boston w 6
      13
    • Boston w 7
      8
    • Bucks w 4
      0
    • Bucks w 5
      1
    • Bucks w 6 :)
      18
    • Bucks w 7
      7


Rekomendowane odpowiedzi

A są to? Ale niech będzie, użyję bardzo prostej, prymitywnej formy, byś mógł ją zrozumieć:

przemoc kobiet wobec mężczyzn jest przez mężczyzn bardzo rzadko zgłaszana z powodu negatywnego wydźwięku i barier administracyjnych.

pisałem żebyś nie używał przymiotników aby ułatwić komunikację. ograniczony jesteś ;) nie pisz banalnych rzeczy, zacznij doceniać ludzi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria z Celtics to nic do wygrania tak naprawdę - wszyscy wiedzą, ze C's są well coached, ale nawet gdyby zrobili Bucks to niestedy zwycięstwo z nimi to żodyn fejm.

Skoro potencjalnie wygrana seria z Celtics, to dla kibiców 76ers żaden fejm, to dawać mi tu tych "faworytów" z Philadelphii!

Ojeleye i Larkin biorą teraz prysznic, ale już za chwilę będą gotowi wysłać Embiida i Simmonsa na wakacje. :playful:

 

Tatum co za spotkanie! Dzieciak pozamiatał Bucks, Horford również gigant! Koziołki odprawione, teraz czas utrzeć nosa "faworytom" z Philadelphii.

 

Kibice Bucks też lekceważyli Celtics, teraz pora ocucić kolejnych. Jeśli Brown nie wypadnie z powodu kontuzji będzie 4-3 dla Celtics! Stevens szykuje Nadera i Yabusele, bójcie się! :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro potencjalnie wygrana seria z Celtics, to dla kibiców 76ers żaden fejm, to dawać mi tu tych "faworytów" z Philadelphii!

Ojeleye i Larkin biorą teraz prysznic, ale już za chwilę będą gotowi wysłać Embiida i Simmonsa na wakacje. :playful:

 

Tatum co za spotkanie! Dzieciak pozamiatał Bucks, Horford również gigant! Koziołki odprawione, teraz czas utrzeć nosa "faworytom" z Philadelphii.

 

Kibice Bucks też lekceważyli Celtics, teraz pora ocucić kolejnych. Jeśli Brown nie wypadnie z powodu kontuzji będzie 4-3 dla Celtics! Stevens szykuje Nadera i Yabusele, bójcie się! :rugby:

Ja nie twierdzę, że na pewno wygramy. Jak przegramy to będzie lipa i blamaż, a jak wygramy to nie będzie fejmu

No ale przynajmniej historycznie to fajna seria ;)

 

Bird-Dr-J-fight.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ten zespół.

 

Tylko jedno zdanie - w czwartej kwarcie w g7 na parkiecie piątka Morris-Baynes-Oyeleje-Larkin-Rozier.

 

Serio ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości w kwestii geniuszu tego Trenera?

Easy top 5 trener w lidze, z młodszych trenerow pewnie najlepszy, ale do słowa geniusz to jeszcze moim zdaniem paru poważnych winów w PO to mu brakuje :)

 

Ale jest na najlepszej drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Twój geniusz kończy sie tam, gdzie zaczyna się LeBron" seria w tamtym roku brutalnie geniusz trenerski Stevensa zweryfikowała. Tyle w temacie.

Czyli potwierdzasz overachieving Stevensa, ale powinien przeprosić za to że przegrywał mając zdecydowanie słabszy skład. No nie powiem całkiem rozsądne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Twój geniusz kończy sie tam, gdzie zaczyna się LeBron" seria w tamtym roku brutalnie geniusz trenerski Stevensa zweryfikowała. Tyle w temacie. 

No wiadomo, że samym trenerem się mistrza nie wygra. Trzeba mieć jeszcze skład. Fajnie, że jako początkujący fan koszykówki udzielasz się na forum, widać że coraz lepiej rozumiesz tajniki tego sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka boli, bo z tak zdziesiątkowanymi Celtics nie zagramy już nigdy w najbliższych 3 latach. W drugiej rundzie czekali na nas 76ers, a oni też słabsi nie będą. To był idealny rok, by namieszać coś w tych PO. No cóż.

 

Nie ma jednak co się załamywać. To co pisał wyżej Bogut - awans do 2 rundy mógł grozić zatrudnieniem Prunty'ego na dłużej, a to w przypadku gdzie na rynku wolny jest Messina, Budenholer, Blatt czy Fizdale, byłoby poważnym błędem. Z tego powodu numerem 1 na liście rzeczy do wykonania przed nowym sezonem jest zatrudnienie jednego z tych coachów. Następnie trzeba zająć się Parkerem. Jakoś mam obawy, że Jabari zażąda za dużo pieniędzy, dlatego dobrym rozwiązaniem byłoby s&t. Może wiele wyciągnąć z takiego trejdu się nie uda, ale lepszy rydz niż nic. Potem trzeba poszukać możliwości na uwolnienie się z kontraktu Snella, Hensona czy Dellavedovy. Wystarczy, że pozbędziemy się jednego z tych kontraktów i już to będzie świetny wynik. To będzie zdecydowanie najtrudniejszy punkt do zrealizowania, ale nie niemożliwy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Easy top 5 trener w lidze, z młodszych trenerow pewnie najlepszy, ale do słowa geniusz to jeszcze moim zdaniem paru poważnych winów w PO to mu brakuje :smile:

 

Ale jest na najlepszej drodze.

 

OK, rozumiem Twój punkt widzenia :)  Wy, proszę, zrozumcie z kolei euforię fana po wygranej serii, po kilku piwkach za dużo ;)

 

 

Mam nadzieję, że hamstring Browna to tylko grade 1 tak jak to mówił w pomeczowym studio Scal i będzie gotowy na poniedziałek, bo jak on wyleci, to nie wiem, ile jeszcze pecha można mieć w trakcie jednego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Giannis nie udźwignął ciężaru meczu o wszystko. To już druga porażka w 1r PO pomimo wzmocnień i lepszej gry Middletona. Ogólnie Bucks przegrali przez słabą defensywę, jest to trochę niezrozumiałe, bo skład wręcz powinien zabijać defensywą, a tak nie jest. Czy Prunty ogarnie ekipę i 1-2 uzupełnieniami zrobi liczącą się na wschodzie ekipę? A może jednak potrzebne tam jest małe trzęsienie ziemi bo te blisko 40 mln na Dellavedovę, Snella i Hensona oraz 3 stretched robią pewien problem a Jabari jest do przedłużenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu potrzeba defensywnego specjalisty by ogarnął obronę.

Prunty to była awaryjna opcja i poważnie mam nadzieję że będą szukać kogoś kro się bardziej nada

Mnie się marzy dla Bucks Fizdale. Pasił by dla nich idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.