Skocz do zawartości

Soup opera Spurs Kawhiego... Czy to początek końca?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Spurs zagrało w bardzo niebezpieczna grę.

 

Wciągnięto media aby obniżyć kwotę extension w mojej opinii.

 

Niby obie strony traciły wizerunkowo ale dogadanie Leonarda jest mimo eszystko łatwiejsze na nie Max poziomie.

 

To Leonard wyszedł na tego złego.

 

A prawda jest taka ze KL był do dyspozycji i w kontakcie z popem zarówno pidczas PO jak i w kontekście pogrzebu.

 

Pop wrzucił temat aby Leonard jednak skupił się na powrocie do zdrowia.

 

Zapewne przy stratach z RS i tak nie wierzył ze gsw jest do pęknięcia.

 

Rozegrał to medialnie

 

Serio wierzysz, że taki trener, prowadzący drużynę na takim poziomie, odpuścił granie swoim najlepszym graczem będącym TOP5 ligi, bo "nie wierzył że GSW jest do pyknięcia" ? To teoria dobra na poziom gimnazjady, w realiach NBA w najlepszym wypadku może wzbudzić ironiczny uśmiech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ten top 5 był poza gra i spadł do top 100 to chyba jednak tak

Przecież Leonard grał słabo w tych 9 grach.

Dojebales się bez sensu z gimnazja

 

Nie chcę tu wchodzić w debaty pt. "wiem lepiej, bo...", ale jak pracuje przy sporcie tak na poziomie amatorskim jak i zawodowym od grubo ponad dekady, tak nigdy nie spotkałem się z podobnego tyhpu myśleniem nawet na poziomie szkolnym... i z dużym przekonaniem stwierdzam, że to nie jest kwestia tego, że jeszcze nie trafiłem przypadku o którym Ty piszesz, ale po prostu taka mentalność nie przyświeca nikomu kto uprawia jakikolwiek sport na jakimikolwiek poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ignazz chyba po twojej ładnej teorii.

 

 

Adrian Wojnarowski podał/a dalej

 

Kawhi Leonard wants out of San Antonio, league sources tell ESPN.

Kilka źródeł podaje to.

Jakieś gotowe paczki na Leonarda?Pamiętajmy, że takie oświadczenie bardzo obniża wartość grajka.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers, Lakers już wysyłają pewnie paczki.Ogólnie któraś z tych dwóch drużyn może pięknie pozamiatać w to lato i zbić bank.

 

 

San Antonio’s Kawhi Leonard has Los Angeles — preferably the Lakers — at the center of his preferences for a trade destination, league sources tell ESPN.

Nie wiem, czy Sixers też są w stanie to zrobić, ale Lakers mogą upchnąć Leonarda,Lebrona i Georga w jednym zespole.Sixers pewnie na upartego też.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ball+Kuzma za Kawhiego vs Fultz+10+Sarić za Kawhiego.

 

Interesujące.

 

Na szybko, bo nie wiem jak z salary; jest możliwe upchnięcie w Lakers PG13+LBJ+KL ? Zakładając, że za Leonarda oddajemy wszystko, co możliwe (pa, pa Brandon, niech teraz fani Spurs śledzą Twoje BMI ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko, bo nie wiem jak z salary; jest możliwe upchnięcie w Lakers PG13+LBJ+KL ? Zakładając, że za Leonarda oddajemy wszystko, co możliwe (pa, pa Brandon, niech teraz fani Spurs śledzą Twoje BMI ;) ).

Tak.Z tym, ze Spurs musieliby przyjac Denga.Chyba nie ma innej mozliwosci.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.Z tym, ze Spurs musieliby przyjac Denga.Chyba nie ma innej mozliwosci.

 

Może mnie fantazja ponosi, a może nie, ale jeśli faktycznie jest tak, jak piszą czyli że Kawhi chce do Lakers, a Spurs są pod ścianą, to na jakieś ustępstwa muszą iść. W takim układzie trade typu Kuzma + Ingram + pick/kolejny asset chyba nie jest aż tak słaby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mnie fantazja ponosi, a może nie, ale jeśli faktycznie jest tak, jak piszą czyli że Kawhi chce do Lakers, a Spurs są pod ścianą, to na jakieś ustępstwa muszą iść. W takim układzie trade typu Kuzma + Ingram + pick/kolejny asset chyba nie jest aż tak słaby?

Yup, Butler poszedl za szrot w porównaniu do tego.

 

Zadni Kings nie dadza nic za wypozyczenie Leonarda na rok, myslalem ze ludzie juz sie nauczyli ze od jakiegoś czasu allstarzy sami decydują gdzie chca byc wymienieni.

 

Lakers ponoc faworytami.Sixers i Boston tez maja rzucic paczki.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs chcieli Irvinga, my nie do końca wiemy czy go chcemy. A i kontrakty się zgadzają. Trudno, niedługo będziemy na wszystkich 5 pozycjach grać SFami, ale stawiam dolary przeciwko orzechom, że Danny już węszy i rozważa, taki typ :>. Tym bardziej że w lutym złożyliśmy za Leonarda propozycje, ale została definitywnie odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.