Skocz do zawartości

Soup opera Spurs Kawhiego... Czy to początek końca?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ciekawi, czy to Kawhi i jego obóz rozsiewają plotki o chęci jego odejścia, czy może to sami Spurs puścili famę, że Kawhi chce odejść. Sami jakby ogłosili, że chcą się go pozbyć to od razu byliby na przegranej pozycji, a tak? Po cichu sondują, kto chce się zgłosić i co jest w stanie dać. A czemu Spurs mieliby tego chcieć? Sytuacja dalej tak trwać nie może, bo już bardzo negatywnie wpływa na wizerunek ekipy, na morale i podejście innych graczy do tematu, a im dłużej będzie to trwało, tym większe szambo się może wylać. Poza tym to wartość Kawhiego na rynku i tak nie jest jakaś wielka, a będzie już tylko spadać. A sam Kawhi nie bardzo ma możliwość zareagowania, nawet jak go Spurs wystawili na świecznik, bo musiałby publicznie przyznać, że chce wymiany i chodziło o to, od początku, a nie o kontuzję. Nie wiem, czy pasuje mi takie zachowanie do Spurs, ale po pierwsze to coraz ciekawsze rzeczy dobiegają z nieskazitelnego (dotychczasowego) obozu SAS, a po drugie to w tym biznesie się tak często postępuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raps mają jednego bardzo ciekawego prospketa Anunoby ale kogo do tego? Ibaka na pewno nie, Lowry stsry a Derozan po tych playoff nie ma za dobrej prasy

 

Wiz? Oubre, ktoś na wyrównanie kontraktów i odległy 15 pick? Też nie kolorowo.

 

Ja pomyślałem o Cavs, ale to kto Hill, Osman i dość spoko 8 pick i tak przewrotnie ten pick może być ciekawy, jestem niemalże pewny że Pop kogoś ciekawego by wyciągnał.

 

Tylko że te wszystkie oferty nie mają podjazdu do Bostonu jeśli zaproponują kogoś z pary Brown/Tatum ciężko jednak stwierdzić czy zaryzykuja trade po kogoś kto jak jest po kontuzji jak Irving i Hayward, dość duże ryzyko szpitalu przez duża część sezonu i potencjalnych kłopotów zdrowotnych.

 

76? Pick Lakers który jest 10 i Fultz który na dobrą sprawę jest wielka zagadka.

 

Czyli jednak Cavs nie wyglądają aż tak źle jak mysalelem.

 

Tutaj kwestia być może jest taka czy Pop może sobie pozwolić by hodować sobie kolejnego zawodnika z draftu przez kilka lat czy chce się nie długo pożegnać bo jeśli ta 2 opcja to raczej na pewno będą szukali jakieś niezadowolonej gwiazdy z powazanym nazwiskiem.

 

 

/Myślę że "starzy" użytkownicy którzy piszą często jedno zdanie jako odpowiedź, próbujący często zabłysnąć w dość nie wyrafinowany sposób czy osoby piszące o całych grupach próbując je stygmatyzowac i robić z nich kozly ofiarne są dużo gorsi. Bo pierwsi przypominają wioskowych głupców a drudzy prostakow chcących spalić wszystkich żydów z swojej wsi.

 

Dajcie nowym użytkownikom miejsce na dopasowanie się i rozwój a na pewno wzbogaca forum

Każdy kiedyś jakoś zaczynał ;)

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kwestia być może jest taka czy Pop może sobie pozwolić by hodować sobie kolejnego zawodnika z draftu przez kilka lat czy chce się nie długo pożegnać bo jeśli ta 2 opcja to raczej na pewno będą szukali jakieś niezadowolonej gwiazdy z powazanym nazwiskiem.

Wszedł bez Leonarda do PO, więc dwóch prospectów (przy założeniu Fultz+pick) w niczym nie zaszkodzi, a może z nich wyrosnąć coś miłego.

 

Ogólnie czułem kwas od dawna, ale niektórzy chyba są dalej zdziwieni "bo to Kawhi"...

 

Ciekawe, czy poleci w okolicach draftowych, czy w późnym offseason. Nie zdziwi mnie jakaś opcja z czapy, a nawet zesłanie do średniaka, jeśli ten da najlepszą ofertę. Dlaczego miałby narzucać, gdzie chce iść? Nie ma zapisu no-trade, jest spory kwas. Dlaczego ma iść do zespołu z czołówki? Bo chce? A jak ten zespół nie będzie zdesperowany, żeby go wyrwać i nie będzie dużo oferował? Szanujmy się. 

 

Moje opcje, poza tym co pisałem (czyli Fultz z pickiem)?

Vucević + pick (top 5 przed loterią)

Monk + MKG + pick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy poleci w okolicach draftowych, czy w późnym offseason. Nie zdziwi mnie jakaś opcja z czapy, a nawet zesłanie do średniaka, jeśli ten da najlepszą ofertę. 

 

Tylko Matek jaki średniak złoży dobrą ofertę za wypożyczenie Leonarda na rok?

 

Ps. Chciałbym zaproponować zmianę nazwy tematu, chyba że to celowo jest "zupowa opera". ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Matek jaki średniak złoży dobrą ofertę za wypożyczenie Leonarda na rok?

 

Ps. Chciałbym zaproponować zmianę nazwy tematu, chyba że to celowo jest "zupowa opera". ;]

Nazwa była omawiana jakoś na starcie. 

 

Pomysł z Magic wydaje mi się niezły po namyśle. Trzeba pamiętać, że od własnego zespołu dostanie więcej kasy, a Kawhi z Gordonem na skrzydłach + BB pod koszem to fajna podstawa. Jest też Fournier, pozostałoby wzmocnić się na jedynce, ale i bez tego powinni zrobić PO w pierwszym roku. 

 

A z ofert zapomniałem dodać Deng + pick Cavs, no ale jeśli nie chcą go dać do zachodniej do nie ma co gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ntilikina + 8 pick czy Monk+MKG+11. pick to garbage, Sixers byliby w stanie to przelicytować bez korzystania z Fultza.

 

Orlando czy inne Phoenix nie zapłaci dużo, nie mając pewności, czy Kawhi tam zostanie.

 

Zostają Lakers, Sixers, Celtics, ew. Wizards, jeżeli chcieliby podjąć ryzyko, wymiana Beala za Leonarda to coś, na co Pop mógłby pójść, ale czy Kawhi chciałby tam zostać - ciężko powiedzieć.

 

Najciekawsze w tym wszystkim może być to, że Sixers/Celtics będą zmuszeni mocno powalczyć o Leonarda gdy tylko jeden z nich zacznie. W sensie - przyjście 27-letniego ~superstara do Sixers (+ miejsce na maksa dla LeBrona), albo pójście Leonarda do Irvinga, Haywarda, Horforda i Tatuma - mogłoby powodować, że druga drużyna przez następne 4-5 lat nie zobaczyłaby finałów. Ciężko sobie wyobrazić by Colangelo albo Ainge w takiej sytuacji mogli odpuścić i powiedzieć, że są zadowoleni z tego co mają.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1 sezon Kawhiego po rocznej kontuzji? Przeciez to za duzo.

A to już kwestia perspektywy i relatywnej oceny.

 

Zresztą pisałem o tym, co maksymalnie mogą zaoferować, to nie znaczy, że to zaoferują. Nie postrzegałbym ich jako ''jednych z głównych faworytów''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie owszem, ale Harris + Lou + dwa late lotto picki to chyba maks, co mogą oddać.

 

To jest całkiem niezła oferta biorąc pod uwagę, że sam Kawhi w dużym stopniu kontroluje cały proces i LA prawdopodobnie znajdzie się na liście miejsc, do których chciałby trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest całkiem niezła oferta biorąc pod uwagę, że sam Kawhi w dużym stopniu kontroluje cały proces i LA prawdopodobnie znajdzie się na liście miejsc, do których chciałby trafić.

 

Khawi to ma mało co do gadania. Nie ma trade-block więc jak się Pop wkurzy to go odda np do takiego Bucks. Tam to dopiero zadupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma wyjątkowo dużo do gadania, bo jak nie będzie chciał przedłużyć w Bucks to nikt za niego nic wartościowego nie odda.

 

Tyle że wciąż ta oferta Clippers to ''jak nie dostaniemy nic lepszego to weźmiemy, ale szukamy czegoś lepszego''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ntilikina + 8 pick czy Monk+MKG+11. pick to garbage, Sixers byliby w stanie to przelicytować bez korzystania z Fultza.

 

Orlando czy inne Phoenix nie zapłaci dużo, nie mając pewności, czy Kawhi tam zostanie.

 

 

Ja z kolei myślę że Orlando mogłoby zapłacić dużo, to nie jest organizacją która jest przecież jakoś dobrze prowadzona :) poza tym kiedy oni byli ostatnio w play-offach, myślę że mogą dać dużo by znów się w nich znaleźć.

Poza tym nie koniecznie muszą dać tegoroczny pick, mogą na przykład przyszloroczny z 1 rundy.

A deal mógłby wyglądać tak ze Vuc + Isaac + przyszloroczny pick za Kawhiego. To już całkiem dużo ale w miarę rozsądnie moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnie. Jeśli zadeklaruje, że nie przedłuży kontraktu, to dany klub nic wartościowego w zamian nie da. Albo może zagrać jeszcze bardziej hardkorowo i nadal pozostać poza grą pod pretekstem kontuzji. Pop może się wkurzać do woli.

 

 

Ma wyjątkowo dużo do gadania, bo jak nie będzie chciał przedłużyć w Bucks to nikt za niego nic wartościowego nie odda.

 

Tyle że wciąż ta oferta Clippers to ''jak nie dostaniemy nic lepszego to weźmiemy, ale szukamy czegoś lepszego''.

 

No to go Pop spuści za frytki. Jak nie chce grać i pragnie stracić kolejny rok na udawanej kontuzji to proszę bardzo. Dwa lata przerwy to o wiele za dużo aby później poprosić o supermaxa. Obydwaj się mają w szachu w takim razie. Ci go nie oddadzą na zachód, a Khawi chyba marzy o LA. Choć mógł by wzorem Irvinga dać krótką listę teamów gdzie chciał by grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.