Skocz do zawartości

Soup opera Spurs Kawhiego... Czy to początek końca?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy rumorsy o tym, że Spurs nie chcą go oddać na Zachód są prawdziwe.

W sumie wtedy zostaje Boston (tylko czy oni mają umowy aby wyrównać kontrakt Kawhiego?), Sixers i to by było z poważnych graczy na tyle, a nawet nie ma pewności, czy Sixers z Bostonem w ogóle bedą zainteresowane oddawaniem czegokolwiek za KL.

RCov, Fultz i 10pick to i tak dużo za Leo patrząc za co poszedl Irving i Butler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wtedy zostaje Boston (tylko czy oni mają umowy aby wyrównać kontrakt Kawhiego?), Sixers i to by było z poważnych graczy na tyle, a nawet nie ma pewności, czy Sixers z Bostonem w ogóle bedą zainteresowane oddawaniem czegokolwiek za KL.

RCov, Fultz i 10pick to i tak dużo za Leo patrząc za co poszedl Irving i Butler.

Jak Sixers albo Celtics biorą Kawhiego, to mają 90% pewność, że tam zostanie, bo nikt nie zrezygnuje z maxa w contenderze. To bardziej kwestia salary niż assetów.

 

Biorąc pod uwagę, że Ainge bez mrugnięcia okiem wyhandlowałby swoją żonę żeby wzmocnić Boston, osobiście mam faworyta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Sixers albo Celtics biorą Kawhiego, to mają 90% pewność, że tam zostanie, bo nikt nie zrezygnuje z maxa w contenderze. To bardziej kwestia salary niż assetów.

 

Biorąc pod uwagę, że Ainge bez mrugnięcia okiem wyhandlowałby swoją żonę żeby wzmocnić Boston, osobiście mam faworyta...

Niby tak, Boston to faworyt, ale za rok trzeba rzucić kasę Kyrie, płacą Haywardowi, do tego kolejny max KL, to dużo. No chyba, że Hay by odszedl w KL trade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ''nie wyślemy go na zachód'' pachnie trochę 2009 i plotkami które zawsze były komentowane tym określeniem, natomiast jeżeli oferta jest dobra to nie ma znaczenia czy wzmacniamy rywala, czy nie.Boston Cavs np. w zeszłym roku.Mogli przecież Kyriego wysłać gdzie indziej, bo co ich obchodzi gdzie on chce iść(zwłaszcza, że bardziej mówiło się o Spurs i Knicks, niż o Celtics), ale wysłali go tam gdzie więcej dali, czyli konkurenta z ECF.

Inna sprawa, że raczej na zachodzie nie ma nikogo z ciekawym pakietem za Leonarda.No i jaka jest tak na prawdę jego wartość teraz?Nie wiadomo co z jego zdrowiem, głową itd.

Też jak dla mnie faworytem są Sixers.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dziwnie to brzmi, ale jak patrzę na poziom nowych userów to serio na moje odp trza zasłużyć, a nie pieprzyć głupoty, bo tylko ignory dla tych nowych userów się sypią jak porąbane.

Coś ten nowy narybek forum jest beznadziejny od dłuższego czasu.

Jaki nowy user? Toż to stary troll, jeszcze z 2012. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając ,że Pop zablokuje transfer KL na zachód i preferencje obozu Kawhiego odnośnie big market, to najbardziej realna jest wymiana do Knicks ewentualnie Sixers. Dodatkowo obydwie ekipy kontrolują w tym roku relatywnie wysokie pierwszorundowe picki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając ,że Pop zablokuje transfer KL na zachód i preferencje obozu Kawhiego odnośnie big market, to najbardziej realna jest wymiana do Knicks ewentualnie Sixers. Dodatkowo obydwie ekipy kontrolują w tym roku relatywnie wysokie pierwszorundowe picki 

I co mieliby oddać Knicks?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy Ainge gotów byłby wysyłać Haywarda z jakimiś assetami/pickami. Z jednej strony win-win, bo SAS nic lepszego nie dostaną, zwłaszcza ze wschodu, a zdrowy Kawhi > zdrowy Hay. ale z drugiej strony wizerunkowo dla Bostonu wyglądałoby to mocno nieprzyjemnie no i tak po ludzku, dla Gordona... Sam bym chyba nie chciał takiego ruchu mimo wszystko.

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy Ainge gotów byłby wysyłać Haywarda z jakimiś assetami/pickami. Z jednej strony win-win, bo SAS nic lepszego nie dostaną, zwłaszcza ze wschodu, a zdrowy Kawhi > zdrowy Hay. ale z drugiej strony wizerunkowo dla Bostonu wyglądałoby to mocno nieprzyjemnie no i tak po ludzku, dla Gordona... Sam bym chyba nie chciał takiego ruchu mimo wszystko.

 

Mam identyczny pogląd na tą sprawę. Z drugiej strony, jakby Haya czy Kyriego nie ruszać, kompletnie nie wyobrażam sobie, żeby w ewentualnej wymianie DA miał oddać kogokolwiek z młodych, przyjmując już trzeciego zawodnika na ogromnym payrollu  z kontuzją, po powrocie z której może się okazać, że nigdy do formy sprzed kontuzji nie wróci.

 

Ryzyko, że będzie z tego wielki fakap zdecydowanie zbyt duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegami z góry. Oddanie Gordona za KL uważałabym za conajmniej niesmaczne( chociaż już Thomas i Bradley się przekonali że u Aigne'a to szczególnie "amazing happens"). Co by tutaj wydłubać... Brown, Horford <---> Leonard, Gasol. Sztuka dla sztuki dla obydwu stron. Irving <---> Leonard. To miałoby sens, gdyby Rozier zbliżyłby się poziomem do Kyriego, ale to póki co dwie inne ligi. Jak dla mnie to Ci coroczni pseudocontenterzy mogliby po niego ruszyć dupy. Core DeRozan + Wright czy Wall + Oubre to już jakaś podstawa do przystąpienia do rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.