Skocz do zawartości

Soup opera Spurs Kawhiego... Czy to początek końca?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

To jest idiota okropnym. Takie pieniądze w skali roku zbiera Ronaldo czy Messi. Leonard w porównaniu z nimi jest niemalże nikim. A mówimy tu jeszcze o nadrobieniu, a nie zarobieniu.

5, czy 10 lat temu jeszcze bym Ci przyklasnal, ale teraz? W czasach gdy gość o poziomie IQ chodnika zakłada własną markę i kosi na niej gruby hajs dzieki byciu w big market? Nah. Easy money ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Raptors know the risks involved with potential Kawhi Leonard acquisition, given his preference for playing in L.A. But they have great faith in their young players going forward regardless of what Leonard decides to do in 2019.

 

To by sugerowało, że młodzież Raptors nie uczestniczy w wymianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeRozan jest cancerem w PO. Jeżeli się potwierdzi:

 

Bardzo solidny gambling Raptors, ale jeżeli nie będzie finałów, Kawhi ucieknie po roku, a wolni agenci po oddaniu franchise playera i oszukaniu go, jeszcze bardziej nie będą chcieli grać w Toronto - może to okazać się gwoździem do trumny dla Toronto, bo okazuje się, że DeRozan miał sporą wartość na rynku. Tylko po co zwolnili Caseya? Wyobraźcie sobie tegorocznych Raptors z Kawhim, rok starszym Anunobym - damn.

 

Biorąc pod uwagę te wszystkie plotki, ile za Kawhiego chcą Spurs, wygląda na to, że nawet Pop się nabrał na DeRozana. No cóż, jedyny system gdzie DeRozan może być dodatnim graczem w playoffach to chyba ten Spurs, no i chyba znowu powrót SAS do >50W w regularze, bo akurat w RS da im spory upside jeżeli chodzi o scoring na obwodzie, a bardzo im tego brakowało. Tyle że oni już w tym roku mieli problem ze spacingiem - no zobaczymy, co Pop zrobi.


Nadzieja dla Raptors to coś w stylu MVP dla Kawhiego po 60W RS i finały - kto wie, czy wtedy nie przemyślałby zostania tam.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris HaynesVerified account @ChrisBHaynes

FollowFollow @ChrisBHaynes
More

Kawhi Leonard has no desire to play in Toronto, league source tells ESPN.

 

 

San Antonio be, Lakers be, Celtics be, Raptors be. To może Stelmet? Tutaj będzie najlepszy w teamie, sam wygra ligę, Zielona Góra to prawie południowy zachód, więc takie Polskie LA, nikt nie będzie się śmiał z jego 20letniego Chevy'iego... Co najwyżej czasem ktoś go kopnie w dupę w jakiejś nieciekawej dzielnicy za kolor skóry, ale może wtedy zacznie się uśmiechać, trochę życia pozna, nie będzie się tak nudził...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się że Ujri coś knuje. Skubany dawno nic nie odwalił, więc przy okazji może się pozbyć DeMara i jego cyfr, przytrzymać 2-3 miechy jak niektórzy piszą a później oddać np do zdesperowanej Philly za jakiś Sariców czy Fultzów. 

 

Kurcze, może wyjść na to że jednym ruchem zrzuci sobie kwasa z salary i pozyska jakiś młodych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak wyszło na moje :P w sensie oglądałem Leonarda w ncaa sporo, z racji uwielbienia dla Jimmera :D i nigdy wielkim fanem gościa nie byłem, niby był tam mega utilem ale zawsze wydawałmi się boneheadem, fizycznie słabym itd, dlatego byłem pod wielkim wrażeniem co zrobili z nim w SAS, ok potencjał też niewątpliwie był w kolesiu ale jednak, ale suma summarum wyszło ze coś z nim nie tak. Ja rozumiem, że Pop pewnie nie jest idealnym trenerem dla obecnych grajków, coś jak Jerry nie był, bo z takimi to teraz trzeba się pieścić jak z jajkiem, a nie wymagać żeby zapier... non stop, ale jednak w prawie każdym innym systemie koleś pewnie wyrósłby na max dobrego rolsa tu zrobili z niego all stara a ten im strzela takie fochy... serio co za zmaz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się że Ujri coś knuje. Skubany dawno nic nie odwalił, więc przy okazji może się pozbyć DeMara i jego cyfr, przytrzymać 2-3 miechy jak niektórzy piszą a później oddać np do zdesperowanej Philly za jakiś Sariców czy Fultzów. 

 

Kurcze, może wyjść na to że jednym ruchem zrzuci sobie kwasa z salary i pozyska jakiś młodych.

 

A ta Philly to ma być zdesperowana z powodu...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers nie chcieli teraz oddać Fultza, i jeżeli potwierdzą się plotki, że Hanlen robi z nim cuda, to raczej nie oddadzą go w trakcie sezonu za nikogo.

 

Zresztą, to ewidentnie ruch Raptors pod tytułem ''ostatnia szansa na finały''. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej prawdopodobne dla mnie jest że ta wymiana dla Toronto ma drugie dno. Masai to cwaniak. Jeśli w połowie RS okaże się, że komuś blisko do PO, ale brakuje mi tego czegoś to się pojawi on, cały na biało, mimo że czarny i rzuci propozycją coś spadającego + jakiś młody + jakiś pick za pół roku Khawiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeb. To już podobno pewne. Kahwi w Kanadzie. 3 razy w tygodniu odprawa paszportowa. Temperatura rzadko przekracza 20 stopni nawet w lecie.

 

Zatęskni za ciepełkiem i Popem.

Sprawdziłeś to?

Bo geograficznie to jest na poziomie Bostonu lub NY (a ten jest na wysokości Madrytu) wiec tragedii nie powinno być z temperaturą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeRozan jest cancerem w PO. Jeżeli się potwierdzi:

 

Bardzo solidny gambling Raptors, ale jeżeli nie będzie finałów, Kawhi ucieknie po roku, a wolni agenci po oddaniu franchise playera i oszukaniu go, jeszcze bardziej nie będą chcieli grać w Toronto - może to okazać się gwoździem do trumny dla Toronto, bo okazuje się, że DeRozan miał sporą wartość na rynku. Tylko po co zwolnili Caseya? Wyobraźcie sobie tegorocznych Raptors z Kawhim, rok starszym Anunobym - damn.

 

Biorąc pod uwagę te wszystkie plotki, ile za Kawhiego chcą Spurs, wygląda na to, że nawet Pop się nabrał na DeRozana. No cóż, jedyny system gdzie DeRozan może być dodatnim graczem w playoffach to chyba ten Spurs, no i chyba znowu powrót SAS do >50W w regularze, bo akurat w RS da im spory upside jeżeli chodzi o scoring na obwodzie, a bardzo im tego brakowało. Tyle że oni już w tym roku mieli problem ze spacingiem - no zobaczymy, co Pop zrobi.

Nadzieja dla Raptors to coś w stylu MVP dla Kawhiego po 60W RS i finały - kto wie, czy wtedy nie przemyślałby zostania tam.

Derozan w takiej ekipie mógłby się okazać faktycznie coś wart, inna sprawa że SAS są teraz w średniej sytuacji, kwasy z Aldridgem, trochę marnych umów, ale cholera wie czy zmiana otoczenia i granie pod takim kolesiem by mu dobrze nie zrobiło... co do Leonarda to cholera go wie, ciężko też powiedzieć co sam by grał, ale Raps kaskę mu będą mogli dac taką jak nikt inny, metropolia też jest więc jakieś tam przesłanki do zostania by był, nie mówiąc o poziomie na wschodzie gdzie koleś mógłby być gwiazdą #1

 

PS coś tam mówiono że Onuoby mógłby trafić do SAS w pakiecie, cholera wie czy Pop by z niego drugiego nie zrobił kolesia na poziomie Leonarda w przyszłości, bo ten chłopak ma serio wielki potencjał i głowę chyba też na miejscu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłeś to?

Bo geograficznie to jest na poziomie Bostonu lub NY (a ten jest na wysokości Madrytu) wiec tragedii nie powinno być z temperaturą

 

Yiup. Akurat sprawdziłem przed napisaniem posta. Zawszę tak robię jak czegoś nie jestem pewien.

 

https://pl.climate-data.org/location/523404/

Musze sie wyprowadzić do Toronto. Zajebisty klimat 

 

Pewnie, że zajebisty. Mnie by pasił bo mrozów to chyba nikt nie lubi a +25 dla mnie to już upał. Ale mówimy to o Kahwim :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto has reached agreement in principle to acquire San Antonio's Kawhi Leonard for package that includes DeMar DeRozan, league sources tell ESPN. Trade is larger on both sides, and players are still being informed of their inclusion in the deal. Trade call with league today.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej prawdopodobne dla mnie jest że ta wymiana dla Toronto ma drugie dno. Masai to cwaniak. Jeśli w połowie RS okaże się, że komuś blisko do PO, ale brakuje mi tego czegoś to się pojawi on, cały na biało, mimo że czarny i rzuci propozycją coś spadającego + jakiś młody + jakiś pick za pół roku Khawiego.

Ale DeRozan ma większą wartość teraz niż trzy miesiące Kawhiego w styczniu. Do wzięcia było #4 + Parsons albo #3 + Bazemore kilka tygodni temu.

 

Zobaczymy. Raptors wygrali 59W meczów, a teraz zamieniają gracza w najlepszym wypadku z top30 ligi w RS na (potencjalnie) gracza z top5 ligi. To może być niezły rok dla fanów Toronto, nawet jeżeli to wszystko potrwa tylko ten jeden rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale DeRozan ma większą wartość teraz niż trzy miesiące Kawhiego w styczniu. Do wzięcia było #4 + Parsons albo #3 + Bazemore kilka tygodni temu.

 

Zobaczymy. Raptors wygrali 59W meczów, a teraz zamieniają gracza w najlepszym wypadku z top30 ligi w RS na (potencjalnie) gracza z top5 ligi. To może być niezły rok dla fanów Toronto, nawet jeżeli to wszystko potrwa tylko ten jeden rok.

 

Ostatnimi laty każdy sezon dla fanów Toronto jest zajebisty*.

 

 

* - do czasu play-offów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Rok temu też zakładano, że George idzie do Thunder tylko na rok.

 

W najgorszym razie Raptors zaczynają trochę wcześniej przebudowę, która i tak była nieunikniona. A jeśli Kawhi zagra chociaż przez jeden pełen sezon, to Toronto ma realne szanse na finał. 

 

Spurs za to będą mieć all-midrange team: DeRozan, Gay i Aldridge. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.