Skocz do zawartości

Soup opera Spurs Kawhiego... Czy to początek końca?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie jedno zastanawia. No bo oczywiscie jak kibic druzyny X widzi ze zawodnik Y chce trade no to rodzi sie w glowie jakis pomysl wymiany z udzialem tej wlasnie druzyny X.

 

No i tak sobie mysle: #7, #22, Kris Dunn i Robin Lopez a jak trzeba bedzie to sie jeszcze #14 od denver zalatwi wciagajac kontrakt Farieda. Czy Spurs na to ida? ... nieważne! Bo mysle o tym krocej niz 10 sekund i dochodze do wniosku, ze to nie ma sensu dla Bulls.

 

Prosze mi wymienic trzech zawodnikow na przestrzeni calej NBA, ktorzy sa trudniejsi do "prowadzenia" niz Leonard. Kawhi ma coś w rodzaju autyzmu (???). Jest w NAJLEPSZEJ organizacji w NBA i ma wokół siebie NAJLEPSZE środowisko, a i tak cos mu mocno nie pasuje i chce odejsc. Co mu nie pasuje? Ignazz wie, fani Spurs wiedza bo siedza w tym. Z perspektywy fana obcej druzyny widze info ze "Leonard wants out" i od razu w mojej glowie pojawia sie pytanie "o c*** tu chodzi?". 

 

Zdrada? ... Lol, jaka zdrada? 

 

No i teraz sobie mysle, ze tacy Spurs biora oferte Bulls, no niby fajnie dla Bulls ale co taki biedny Hoiberg poczyni z Kawhi? Troche puszka pandory. No i oczywiscie nie mowie tylko o Bulls jako Bulls ale o (prawie) kazdej druzynie NBA. Pasowaloby zeby wraz z pakietem spakowac Popovicha bo w innym przypadku to pozdro 600 z radzeniem sobie z Leonardem w szatni/na lawce.

 

Inna sprawa, juz taka bardziej "praktyczna" to fakt, ze tak naprawde druzyny oddaja mnostwo assetu za ... rok gry Leonarda. Teraz nikt chyba na to nie zwraca uwagi, ale to moze byc problem dla Spurs, zeby w ewentualniej wymianie dostac taki pakiet jaki chca.

 

A wiadomo co z tym jego zdrowiem? Mowi sie ze jest gotowy w 96-97%. Ok, ale co kryje sie w tych 3-4%? Kto to wie? Zeby nie skonczylo sie tak, ze ktos odda fajny pakiet za kolejny rok siedzenia Leonarda na lawce, bo sam zainteresowany chce byc zdolny do gry w 100% i po tym roku pojdzie sobie tam gdzie mu pasuje.

 

Nooo jak dla mnie to jest mega red flag ta cala sytuacja z Leonardem w druzynie X.

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze długość kontraktów jest 5/4.

 

Ale po pierwsze są kontuzje a po drugie agent ma prowizje od aktualnych zarobków a nie przyszłych.

 

Odwróciłby kolejność dywagacji.

 

Zdrowie przede wszystkim.

Problem w prowadzeniu gracza jest mniejszy niż piszesz ale akcja dziwna.

pamietajmy ze Leonard za rok ma player option Wiec w sumie taki sygnał do spurs szybciej to fair jeżeli rzeczywiście ma inne powody zmiany miejsca. Np. Rodzina z cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely3: Bez jaj z tym zawyzaniem wartosci tych wymian.George poszedl za litewskiego rookiego, ktory wygladal niezle ale bez szalu i za Oladipo ktory byl fatalny w OKC, przeplacony najgorszy gracz zeszlorocznych PO.Nie zmieniajmy narracji ze to 2 pick draftu, bo wiekszosc miala go a busta i byly smiechy z tej wymiany ze puscili Georga za szrot.Fajnie ze Oladipo nagle wypalił, ale w momencie wymiany byl balastem.

 

Za Butlera Bulls zostali Lavina, czyli wyśmiewanego m.in przez ciebie, nie broniącego guarda, w dodatku po ACL.

 

Dunna ktory byl fatalny w rookie sezonie i do tego oddali swoj pick.

 

Gwiazdy ostatnio ida za szrot.Zadni Hawks czy Kings nie dostana Leonarda, bo nikt nie odda top 3 picku za wypozyczenie na rok.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai

 

Za rok Lakers bedzie mieć minusowy cap space

Boston

76ers to samo

 

To gdzie ten Leonard ma uciekać jeśli np zostanie wymieniony do Nuggets albo np PAcers?

Oczywiście ,że z Hawks cczy Kings ucieknie ale Lakersi akurat w temacie Leonarda są na straconej pozycji., Spurs nie weźmie na swoją banie durnej umowy Denga

A Lakers może miec za rok kase na maxa tylko jeśli W tym roku nie podpiszą Le Brona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 - W tej chwili wymiana z Lakers oznacza branie na swoją klatę kontraktu Denga co byłoby głupotą

 

Po pierwsze Lakers mając cap space nie muszą chyba wysłać koniecznie z takim Ingramem Denga do Spurs żeby kasa się zgadzała, prawda ?

 

z drugiej strony mogliby się dogadać tak, że Lakers dorzucają Denga, a Spurs Millsa. Nie wiem na ile im na nim zależy, ale może poszliby na to by rok wcześniej zwolnić kasę. Lakers pewnie jeszcze coś by musieli dorzucić, ale coś takiego już pewnie byłoby do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całej tej sytuacji to zyskuje tylko co raz większy szacunek do LaMarcusa. Był niezadowolony ze swojej roli, nie czuł się sobą, ale porozmawiał z Popem, wyjaśnili sobie całą sytuację jak dwaj mężczyźni, a on zagrał prawdopodobnie swój najlepszy sezon w karierze. Wielki props dla niego.

Kawhi? Zawsze lubiłem gościa i szanowałem, ale tu wychodzi takie idealizowanie niektórych zawodników, gość nigdy nic nie mówił to każdy myślał, że jest skromny jak cholera, wierny drużynie i dla niego liczą się tylko zwycięstwa, a tu proszę. Podobno nawet się jeszcze nie spotkał z Popem twarzą w twarz, także niezła szopka, bo w takim razie wychodzi na to, że ktoś z jego 'grupy' wypuścił taką informacje do mediów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Lakers mając cap space nie muszą chyba wysłać koniecznie z takim Ingramem Denga do Spurs żeby kasa się zgadzała, prawda ?

 

z drugiej strony mogliby się dogadać tak, że Lakers dorzucają Denga, a Spurs Millsa. Nie wiem na ile im na nim zależy, ale może poszliby na to by rok wcześniej zwolnić kasę. Lakers pewnie jeszcze coś by musieli dorzucić, ale coś takiego już pewnie byłoby do zrobienia.

Tak ale to wtedy albo Lakers odpuszcza George'a albo Le Brona.. Co nie zmienia faktu ,że jak się Spurs uprze to Lakers mogą mieć problem w następne lato by podpisać Leonarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale to wtedy albo Lakers odpuszcza George'a albo Le Brona.. Co nie zmienia faktu ,że jak się Spurs uprze to Lakers mogą mieć problem w następne lato by podpisać Leonarda

no i właśnie o to chodzi by opuścili sobie tego Lebrona. Robią deal za Leonarda, podpisują PG dzięki wzięcia Millsa załatwiają kwestię backup dla Lonzo i mają jednocześnie kasę na Randle'a.

 

Żaden scenariusz z Lebronem za 35 baniek na sezon nie jest dla nich bardziej korzystny. Spurs też dostają gracza, z którego Pop może naprawdę wiele wyciągnąć, o ile Celtics nie postanowia rozstać się że swoimi asetami chyba na nic lepszego niż Ingram nie mogą liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assety tak, młodzież ze składu nie.

Nadal obstawiam, że KL bez odpowiedniego trenera zaliczy zjazd formy i wtedy dopiero będzie w głębokiej dupie w CY. To może uzmysłowi "gwiazdom" że warunki stawiać może ze 3-4 graczy w lidze (max) reszta powinna brać co oferuje klub. Tak w uproszczeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie spodziewałem się tego. Myślałem, że Leonard ostatecznie zostanie w San Antonio.

 

btw. Spurs nie muszą brać w wymianie z Lakers Denga.

 

Lakers teoretycznie mogą Denga wysłać za cap space w innej wymianie wraz z pickami czy innymi assetami.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się obsrywać i trzeba ratować co się da z płonącego domu.

 

Leonard do Clippers za Harrisa plus ktoś jeszcze wartościowy z Clippers i picki 12, 13 chyba ze Boston inni dają więcej. 

Aldridge i M Gasol za Parsonsa plus Green ktoś wartościowy i nr 4 pick plus jakies picki z przyszłych lat do Memphis.

 

Dobre wybory w drafcie i zaczynamy od nowa. Może za parę lat będziemy się liczyć. 

 

Jeden warunek. SA wiedza kogo i mają kogo wybrać z tego draftu. Bo z numerami 12 i 13 mozna takeigo drugiego Leonarda wyciagnąć ale nei zawsze. Myslę ze jak deal to w dniu draftu jak na tablicy pojawi się już numer 12

 

Oczywiście Boston, Philly lub Ny może dać więcej. Lamersów nie biorę pod uwagę ze względu na historie walki obu drużyn. SA nigdy go tam nie wyślą. 

 

Problem z dealem do Memphis. On tylko wtedy jak opylony jest już dobrze Leonard. Memphis musiałoby wybrać pod nas i pod siebie z opcja możliwej wymiany.

 

Z drugiej strony może Memphis łyknęłoby Gasola i jakiegos Millsa za Parsonsa i 4pick :smile:. Chyba raczej to pobożne życzenie. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasmucony jestem sugestią kogoś, że Kawhi może być chory na cos w stylu autyzmu.

Jeśli tak, to jego wartość spada drastycznie. Dajmy na to, że podpisze w Philadelphii. Potem ktoś mu wkręci, ze juz tam nie sprzedają żółtych MM'sów i c*** - trade request jak w banku.

Wielka szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie na miejscu Sacramento jeśli byłoby chętne na Leonarda nie oddawalbym tego drugiego picku a zamiast tego spróbowałem puścić w paczce Foxa z Bogdanovicem i zwlokami Shumperta za Kawahiego plus tłusty kontrakt Millsaa.

 

Sacramento nie mają za rok picku więc pewnie będą chcieli w końcu powalczyć o play-offy, biorą w drafcie Doncica, a Leonardowi spokojnie mogę zaoferować superMaxa po jego zdrowym i udanym sezonie

 

San Antonio zrzuca długi kontrakt, dostaje utalentowanego rozgrywającego do tego spoko startera. Mogą bawić się w próbę zrzucenia Gasola i pozyskania jakiś wzmocnieni na rynku agentów.

 

Wiem że Spours chcieliby pewnie ten 2 pick ale moim zdaniem z perspektywy Sacramento to zdecydowanie za dużo jak na ryzyko które i tak podejmują biorąc gracza po prawie rocznej przerwie od kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj z tymi Sacto. Powinni zadzwonic do Memphis i brac to Parsons + #4 i nawet jak przecierpia ten rok bez picku to doloza jakis talent z draftu, o ile nie wybiora Doncicia - ktory ich oleje i Portera - ktory sie rozjebie. Dwa pewne typy w top4 to max co wyciagna.

 

Historia George'a moze nauczyc ze nie ma co przeplacac. Mnie tam nie zdziwi jak sie skonczy dealem Ingram+Kuzma+ cos za Leonarda. Jedynie Boston i 76ers zaryzykuja, ale czy beda sie wykrwawiac za brak pewnosci ze Leonard z nimi podpisze przedluzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np: DeAndre ? ;P

 

Leonard za Harrisa i oba picki to dobry układ dla obu stron i nie ma co o tym dyskutować.

 

Chyba najbardziej w ton i wyrównany. Pop by tym pięknie Lakersom na nosie zagrał.

 

DAJ nie może być częścią tradeu. Poza tym Pop bierze ludzi do zespołu którzy reprezentują sobą jakieś sensowne IQ (...i teraz wkracza Rappar, cały na biało z pytaniem 'uzasadnij co to sensowne IQ ).

 

West później mając #12 i #13 mógł by zrobić trade up ( Cavs? ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.