Skocz do zawartości

Soup opera Spurs Kawhiego... Czy to początek końca?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Na krystalicznym wizerunku organizacji Spurs pojawiła się rysa, oj. 

 

Jak miło, że miałem rację :) 

 

Między Spurs a Leonardem był kwas i dało się to wyczuć od dłuższego czasu, ale niektórzy woleli się oszukiwać, a teraz wielkie zaskoczenie... w sumie wisi mi, gdzie on pójdzie, ważne że sytuacja jest jasna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Między Spurs a Leonardem był kwas i dało się to wyczuć od dłuższego czasu, ale niektórzy woleli się oszukiwać, a teraz wielkie zaskoczenie... w sumie wisi mi, gdzie on pójdzie, ważne że sytuacja jest jasna. 

Czy ja wiem. Pop mu dawał odpoczywać zawsze i to powinien docenić a nie mieć o to pretensje. W SA raczej dmuchają i chuchają na graczy. Tutaj prawdopodobnie coś nie wyszło z leczeniem. Ktoś się pomylił. Obie strony zaczęły do siebie tracić zaufanie i dalej poszło. Pech. Może się okazać ze pech dla obu stron. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek, kolejna rysa.

tych problemow w san antonio chyba coraz wiecej,

od LMA nie zlowili zadnego topowego FA, pau to juz nie to,

nastepcow duncana/manu/tipi nie znalezli a teraz maja kwas z KL, pewnie chcieli rozgegrac tak samo jak z LMA(nie oddamy cie bo nie dostaniemy nic tak dobrego jak ty w zamian) a skonczylo sie tym, ze spurs sa pod sciana i teraz jestem cholernie ciekaw jak to rozegraja.

 

swoja droga zastanawiam sie, jak ta akcja z LMA(nie poszli mu na reke z dealem do contendera) ma wplyw na postrzeganie organizacji, czy ktos odpuscil ich kandydature ze wzgledu na to. to sa te male rzeczy, ktore pozniej czasami decyduja o tym, ze gosc przychodzi lub nie...

 

charania chyba napisal, ze kawhi czuje sie zdradzony, ciekawe o co dokladnie chodzi.

ktos wie o co moze chodzic? o kase? moze kawhi chcial supermaxa, spurs nie chcieli mu go dac, wiec skoro wie, ze go nie dostanie, to swtierdzil, ze robi wypad?

czy jak marcelli pisze o leczenie? byl ten watek ostatnio przez ktoras dziennikarke chyba poruszany. jak znam zycie artykul wyszedl na zlecenie ktoregos obozu (raczej kałaja....)

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

charania chyba napisal, ze kawhi czuje sie zdradzony, ciekawe o co dokladnie chodzi.

ktos wie o co moze chodzic? jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o kase. moze kawhi chcial supermaxa, spurs nie chcieli mu go dac, wiec skoro wie, ze go nie dostanie, to swtierdzil, ze robi wypad?

Chyba dlatego ze to miał być zespól Kawiego a nie Aldridga ale w SA uznali ze Aldridge jest po prostu głupi tępy murzyn i ma za małe IQ boiskowe i się nie dopasuje wiec dopasowali zespół do niego i to mogło się Leonardowi nie podobać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był GM Spurs to bym dryndął do Memphis i dał Leonarda za Parsonsa i nr 4 draftu

Tylko że Memphis też chyba nie są głupi i chcieliby jakieś deklaracji od Leonarda że mogą liczyć na przedłużenie go po sezonie.

Ale pomysł jak najbardziej ciekawy

Ja z kolei widziałbym trade zaproponowany na stronie espn Leonarda plus Gay w Toronto za DeRozana, OG Anunoby i Pascal Siakam.

Dla Toronto nowy start z gwiazdą a dla San Antonio dobry grajek, i młody talent który Pop może ukształtować na następnego Leonarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z 2 strony, kawhi moze nie dac gwarancji zadnemu zespolowi ze wschodu, ze tam zostanie na dluzej i latem 2019 podpisac z lakers jako FA.

 

ile znaczy ryzyko pokazal tegoroczny sezon w OKC. zaraz sie okaze, ze oddali oladipo i sabonisa za rok gry pg13. oplacilo sie?

 

wiec toronto mozna chyba wykreslic. woj pisal o lakers, clippers, celtics i sixers(?)

wiec chyba mozna zawezic do tych ekip zabawe.

celtics wydaja sie super opcja ale tam tak obrodzilo w sf'ow a jest jeszcze hayward, ze sam nie wiem czy w ogole wyjda z propozycja dealu skoro maja tatuma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wiec toronto mozna chyba wykreslic. woj pisal o lakers, clippers, celtics i sixers(?)

wiec chyba mozna zawezic do tych ekip zabawe.

celtics wydaja sie super opcja ale tam tak obrodzilo w sf'ow a jest jeszcze hayward, ze sam nie wiem czy w ogole wyjda z propozycja dealu skoro maja tatuma...

Do SA Irving Hayward 

Do Boston Kawai Gasol kayle

STOOOP nie chce Haywarda. Toz to prawie 30 melonow za sezona za tego złamasa

a sam Irwing z Bostonu bez sensu. Musza dodac Browna. wtedy wymiana bez Gasola

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w skrócie - patrząc od strony Spurs.

 

Najlepsze dla nich wyjście to licytacja Celtics i Sixers.

1) Możliwość świetnych paczek

 

 

eee wątpię tzn nie wiem co dokładnie rozumiesz przez świetne paczki ale ja bym np nie spodziewał się żeby Boston chciał oddać nawet  Jaylena Browna.  Więc może Rozier + Morris albo coś takiego, ale to chyba nie jest żadna świetna paczka :) 

W sumie wcale bym się nie zdziwił jakby Kawhi dograł ten sezon w Spurs, naprawdę niełatwo kogoś w takiej sytuacji opchnąć, albo inaczej: nikt się nie będzie zabijal za rok kontraktu. Chyba że od razu w ofercie pódzie obietnica podpisania superMaxa, ale słabo to widzę bo nie wiadomo na ile gość jest zdrowy.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee wątpię tzn nie wiem co dokładnie rozumiesz przez świetne paczki ale ja bym np nie spodziewał się żeby Boston chciał oddać nawet Jaylena Browna. Więc może Rozier + Morris albo coś takiego, ale to chyba nie jest żadna świetna paczka :)

W sumie wcale bym się nie zdziwił jakby Kawhi dograł ten sezon w Spurs, naprawdę niełatwo kogoś w takiej sytuacji opchnąć, albo inaczej: nikt się nie będzie zabijal za rok kontraktu. Chyba że od razu w ofercie pódzie obietnica podpisania superMaxa, ale słabo to widzę bo nie wiadomo na ile gość jest zdrowy.

Generalnie się zgadzam ale to co mogą zaoferować na luźno na przykład 76 czyli Fultza, Baylessa plus ten 10 pick co dla nich nie jest przecież jakimś wielkim kosztem za zespół z aspiracjami na mistrza.

A zawsze lepiej dostać coś niż nic.

Ale jeśli dogra i będzie miał spoko sezon to na dobrą sprawę może wyjść tak ze zostanie w San Antonio. Konflikty takie między ludzkie z czasem łagodnieją.

 

Z kolei Lakers w tym dealu nie będą chcieli oddać za dużo i muszą oddać Denga.

 

Opcji jest wiele ale jeśli Leonard chciałby grać w 76 to widzę ich jako faworytów, zwłaszcza że Leonard pasuje do Simmonsa bardziej niż Bron

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fultz + 10 pick to naprawdę wysoka cena. Wątpię by ktoś zdecydował się na tego typu pakiet. Rozumiem że Fultz jest trochę pod znakiem zapytania, ale dla mnie sam Fultz to jest trochę sporo jak za potencjalny rok KAwahiego, a co dopiero Fultz i 10 pick.

 

Sixers chyba już przedłużyli tego sudańczyka połamanego wiecznie centra, zapomniałem nazwiska, niedługo będa musieli przedłużyć Simmona, warto jeszcze ich jakoś obudować, nie wydaje mi się żeby dawanie za rok superMaxa Kawahiemu to był najlepszy dla nich pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fultz + 10 pick to naprawdę wysoka cena. Wątpię by ktoś zdecydował się na tego typu pakiet. Rozumiem że Fultz jest trochę pod znakiem zapytania, ale dla mnie sam Fultz to jest trochę sporo jak za potencjalny rok KAwahiego, a co dopiero Fultz i 10 pick.

 

Sixers chyba już przedłużyli tego sudańczyka połamanego wiecznie centra, zapomniałem nazwiska, niedługo będa musieli przedłużyć Simmona, warto jeszcze ich jakoś obudować, nie wydaje mi się żeby dawanie za rok superMaxa Kawahiemu to był najlepszy dla nich pomysł.

Tu się zgadzam, Fultz po przepracowanym dobrze lecie, z odpowiednim sztabem powinien poradzić sobie z technicznymi problemami, pod koniec regulara pokazał spory potencjał, poza tym pamiętajmy, że Leonard też stoi pod podobnym znakiem zapytania, ich kontuzje są podobnie nietypowe, powiem więcej, Fultz ma kontuzje w głowie, popracuje nad rzutem i wszystko wróci z biegiem czasu do normy, Leonard może zmagać się z tym mięśniem do końca kariery, tego przecież nie da się zoperować, jak interesuję się ligą od 25 lat to o tak długiej przerwie spowodowanej kontuzją mięśnia i nie będącej jego zerwaniem nie słyszałem, nogi to zawsze kości, stawy, ścięgna i więzadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Spurs w zyciu nie zrobi wymiany z Lakers a Leonard to moze sobie marzyć o Lakers ale on z nimi nie podpisze w 2019 chyba że za MLE- no chyba że kolejne lato ważni gracze oleją Lakers ale w to akurat mocno wątpie

2 - On się czuje zdradzony a to mimo wszystko jest do naprawienia.. Spurs to nadal 3 siła Zachodu ze zdrowym Leonardem. A może nawet druga bo Houston to dla mnie trochę wciąż niepewna historia

3 - W tej chwili wymiana z Lakers oznacza branie na swoją klatę kontraktu Denga co byłoby głupotą

4 - Ci co piszą że najwyższy pakiet to Rozier plus dodatki chyba są jednak oderwani od realiów

PG poszedł za były nr 2 draftu i drugi wybór z loterii

Butler za 3 wybory z loterii z czego to były TOP10 - oczywiście można dyskutować o jakości zwłaszcza pakietu dla Bulls niemniej to pokazuje jakiś trend

 

West rzucający pakiet Harris plus 12 i 13 jest bardzo realne.

Denver rzucające Millsapa i Murraya za Leonarda i Patty Millsa

 

Ba nawet Cavs rzucają nr 8 i Love za Leonarda mogłoby skusić Le Brona do zostania

 

Opcji jest wiele - wymiana z Lakers najmniej realna a w odróżnieniu od sytuacji z Georgem Lakers za rok może nie mieć w ogóle kasy do wydania więc Kawhi raczej nie odejdzie a na pewno nie tam gdzie marzy


Ten trade z Denver to bardziej for fun bo sama koncepcja Harris-Leonard-Jokic wywołuje dreszczyk... To że oddanie Murraya jest cholernym ryzykiem to inna sprawa ale no risk no fun..


A na końcu i tak się okaże ,ze to jakiś wuja Leonarda dał ten przeciek by zwiększyć presję na Spurs by dac mu tego super maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek się przewija cały czas.

 

Niestety media w jednej sekundzie 4 stacje dały cynk i widzę to ierwszy raz

 

Nawet lbj skupił to w jednym serwisie a tu tak jakby odszedł SMS wyślij do wielu.

 

Ale dziś chyba już się naprawić nic nie da.

 

A jeżeli spurs maja swoje powody aby nie dawać dupermaxa to muszę to przyjąć.

 

Nie dołożę tych brakujących 40 baniek bo dużo ostatnio sam wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.