Skocz do zawartości

Lebron The Decision II


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Minny. Sytuacja kadrowa przecież nie musi być identyczna żeby można było stwierdzić że sytuacja jest zbliżona.

naprawdę?

 

Tak na marginesie sam zacząłeś porównywać Lebrona z Garnettem więc to jest Twoje porównanie z którego teraz się wycofujesz. Dlaczego?

nie ja się wycofuję, lecz ty nie zrozumiałeś porównania. KG w minny było w odniesieniu do pierwszego okresu w cavs.

 

Mozna by też zapytać że skoro z niego taki budowniczy, o nic innego nie chodzi to dlaczego nie zaczął tej ekipy konstruować w Cleveland?

bo woli grać w lakers?

 

Może dlatego że Cavsi nie zaproponowali mu takiego tłustego kontaktu?

XD

 

Naprawdę skład Cavs wydaje się się słabszy od składu Lakers? Nie licząc rzecz jasna Brona.

naprawdę, ale nawet abstrahując od tego, to przecież liczą się też inne aspekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. obecny roster lakers ma duzo wiekszy upside niz to, co jest w cavs

wiec nawet jezeli na ten moment cavs(bez brona) wygraliby z nimi mecz, to za 2/3 miesiace moze juz byc to wszystko w 2 strone

 

2. roster lakers przede wszystkim duzo lepiej broni od cavs. to jest cholernie duza zaleta, do tego dodali fajnych defensorow, figterow, wiec nie powinno byc gorzej. cavs jesli kojarze byli jedna z najgorzej broniacych ekip w lidze w poprzednim sezonie...

 

3. transfery. krotkie umowy, kilka rookie kontraktow, powoduja, ze nawet denga mozna wymienic i  sytuacja transferowa jest duzo lepsza niz ta w cavs. jest kim dealowac i mozna kogos ciekawego jeszcze sciagnac. w cleveland salary zawalone 2 letnimi kontraktami, dosc wysokimi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale serio ktoś przestanie kibicować LeBronowi, bo poszedł do Lakers? :grin: I nie chodzi mi o fanów Cavs, bo ich nawet rozumiem.

 

Yep, LeBron-papa i LeBron-biznesman byli tutaj decydujący. I trudno się dziwić.

 

Tak ja. Nie dość, że nie lubię Lakers, to jeszcze ta decyzja się zupełnie nie broni sportowo.

 

Jak jest się królem to trzeba się nosić jak król, a nie nosić znoszone szmaty Lakers. Pisałem już, że dla mnie LeBron nie musi nic udowadniać, ale w tej sytuacji liczyłem, że zostanie w Cavs, bo to jego hometown i powrotem tam oraz tym co robił zaskarbił sobie grono fanów nawet największych haterów. Wygrzewać kości w Los Angeles to mógłby już niedługo na emeryturze. Wydaje mi się, że popsuje sobie legacy tym ruchem, bo jakiś out w pierwszej rundzie PO jest bardzo prawdopodobny i nikt nie spojrzy na to przychylnym okiem.

 

Wielki test też dla tych minusowych gwiazdek Lakers. Niewiele zapowiada, by nagle zaczęły być poważnymi kartami do gry. Jak nie ściągną Leonarda to może spokojnie LeBrona uznać za największego przegranego tego off-season.

 

Szkoda, że tak kończy zawodnik, którego długo broniłem tutaj na forum i stał się jednym z moich najbardziej ulubionych sportowców ever. Ciężko będzie mu szczerze kibicować gdy będzie przywdziewał barwy Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę?

 

 

nie ja się wycofuję, lecz ty nie zrozumiałeś porównania. KG w minny było w odniesieniu do pierwszego okresu w cavs.

 

 

bo woli grać w lakers?

 

 

XD

 

 

naprawdę, ale nawet abstrahując od tego, to przecież liczą się też inne aspekty.

 

 

Moje porównanie również odnosiło do pierwszego okresu Cavs. Przecież nie porównywałem niedawnych Cavaliers czy tym bardziej Cavaliers z Kyrie Irvingiem z Minnesotą Garnetta. Wiadomo ze tu jest diametralna różnica i ciężko robić takie porównania. Coś mi się wydaje że nie dostrzegasz swojego zaprzeczenia w odległości dwóch własnych postów i żeby tego nie dostrzec wyprowadziłeś wniosek że mi chodzi o Cavaliers z Bronem A.D 2018 .

Bo woli grać w Lakers i już? Po temacie? Ja się zastanawiam dlaczego i wydaje mi się że kasa a Ty Lorak posługujesz się jakimiś odpowiedziami na poziomie laika. Tak w ogóle to coś tak sądzę że celowo nie dostrzegasz sensu moich postów.

Lorak przy całej mojej sympatii i przy całej swojej mądrości stajesz na głowie żeby jakoś wybronić Lebrona i nie wiem po co tak naprawdę? Czy poważnie tak ciężko lubić danego zawodnika czy nawet bardzo go lubić ale jednak skrytykować? Nawet jakby poszedł do Rockets to nie oszukujmy się, porzucił być narracje wielkiego budowniczego który jest ambitny bo stwarza wszystko od początku na Lebrona ambitnego który chce wygrywać mistrzostwa tu i teraz, nie ma czasu czekać, wybrał najlepszą możliwą opcje, każdy rozsądny zawodnik na jego miejscu zrobił by to samemu, po co miał iść do jakiś przeciętniaków z mętną przyszłością itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decyzja jest w sumie tragiczna dla kazdego.

dla lebrona

dla fanow cavs

dla fanow lakers

dla wszystkich innych fanow

dla wszystkich hejterow

dla kazdego kto go lubi

dla kazdego kto nie lubi lakers czyli dla jakis 7 mld ludzi na ziemi

dla nas, dla was, dla starej jendrasa

dla rodziny balli i ich psa

no k**** dla wszystkich

 

to chyba najwieksza beznadzieja jaka kiedykolwiek jakikolwiek sportowiec oglosil czy oglosi kiedys tam.

nie wiem messi jutro do realu moze by bylo gorsze. ale nie wiem.

doping armstronga i oprah przy tym to w sumie nic.

ali jak by w pirme zaczal w ping ponga grac a nie napierdalac sie z freemanem bylo by slabsze.

 

serio lebron, wyjdz zamknij drzwi i nigdy nie wracaj.

bedziesz plonal na krzyzu miedzy koszulkami jednych drugich i trzecich.

fuuuuuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam.

najlepszy koszykarz post mj idzie do najlepszej ekipy ever (tytuły, blichtr, legendy, złota wata cukrowa)

Bogu chciało poopalać dupkę na starość i Bogu wolno

hajs, fejm, szansa na szybki strzał z GSW w regularze

kasa się zgadza, wizerunkowo spoko, biznesowo obecnie i po zakończeniu kariery również spoko

messi nawet jakby do szczakowianki przeszedł to by nikt nic do niego nie miał. Po prostu są tacy ludzie, którym się zwyczajnie należy.

Durex otworzył furtkę z napisem "wolność" i wybrał najlepszą opcję dla siebie

Kibice? Klub?

Kibice palący koszulki Brona po odejściu do Heat po kilku latach grzebali w popiele

Klub traktuje koszykarza jak produkt; inwestycję, którą może rozgrywać na rynku wymian niczym dobrą kartą - patrząc przede wszystkim na swój portfel

 

Jedyna rzecz, jaka mnie ciekawi, to czy Lancelot na pierwszym treningu będzie próbował "dmuchnąć" LBJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decyzja jest w sumie tragiczna dla kazdego.

dla lebrona

dla fanow cavs

dla fanow lakers

dla wszystkich innych fanow

dla wszystkich hejterow

dla kazdego kto go lubi

dla kazdego kto nie lubi lakers czyli dla jakis 7 mld ludzi na ziemi

dla nas, dla was, dla starej jendrasa

dla rodziny balli i ich psa

no k**** dla wszystkich

 

to chyba najwieksza beznadzieja jaka kiedykolwiek jakikolwiek sportowiec oglosil czy oglosi kiedys tam.

nie wiem messi jutro do realu moze by bylo gorsze. ale nie wiem.

doping armstronga i oprah przy tym to w sumie nic.

ali jak by w pirme zaczal w ping ponga grac a nie napierdalac sie z freemanem bylo by slabsze.

 

serio lebron, wyjdz zamknij drzwi i nigdy nie wracaj.

bedziesz plonal na krzyzu miedzy koszulkami jednych drugich i trzecich.

fuuuuuj.

I w sumie prawda BO sportowo nie mógł podjąć dobrej decyzji dlatego to olał i podjął wg niego najlepsza decyzje dla swojej rodziny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam.

najlepszy koszykarz post mj idzie do najlepszej ekipy ever (tytuły, blichtr, legendy, złota wata cukrowa)

Bogu chciało poopalać dupkę na starość i Bogu wolno

hajs, fejm, szansa na szybki strzał z GSW w regularze

kasa się zgadza, wizerunkowo spoko, biznesowo obecnie i po zakończeniu kariery również spoko

messi nawet jakby do szczakowianki przeszedł to by nikt nic do niego nie miał. Po prostu są tacy ludzie, którym się zwyczajnie należy.

Durex otworzył furtkę z napisem "wolność" i wybrał najlepszą opcję dla siebie

Kibice? Klub?

Kibice palący koszulki Brona po odejściu do Heat po kilku latach grzebali w popiele

Klub traktuje koszykarza jak produkt; inwestycję, którą może rozgrywać na rynku wymian niczym dobrą kartą - patrząc przede wszystkim na swój portfel

 

Jedyna rzecz, jaka mnie ciekawi, to czy Lancelot na pierwszym treningu będzie próbował "dmuchnąć" LBJ

Elwood wrócił!!! Otwieram Moeta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie bardzo rozumiem hejtowanie, że jest głupi bo nie wybrał Rockets/Celtics/Sixers gdzie miałby największe szanse na tytuł, tylko wjebał się w work in progress.

 

Czy tak jakby największym problemem ostatnich lat nie było czasem to, że inny kolo w podobnej sytuacji zrobił odwrotnie?

Dołączenie do najlepszego teamu przez co między najlepszym a drugim najlepszym teamem robi się przepaść - źle

 

Dołączenie do silnego teamu by zlikwidować przepaść oddzielającą od najlepszego teamu - dobrze

 

Chociaż ja akurat dołączenie do Lakers oceniam raczej pozytywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem dlaczego niektórzy maja jakieś "ale" do decyzji LeBrona. Gość swoje już zrobił w Cleveland, wie, że dłużej tego wózka który ciągnął 4 lata dłużej nie ma sensu ciagnąć. Wybiera rodzinie fajne miejsce do życia, co jak sam podkreślał było bardzo istotne przy podejmowaniu decyzji, wtoczy się powiew swieżości lidze ( na wschodzie w końcu coś się zacznie dziać) , nie będzie setny raz z rzędu tego samego finału ( GSW vs LeBron), młodzież z LA tylko zyska na rozwoju przy LBJ, i gdy ten przejdzie w stan spoczynku, będą już w miare ukształtowanymi graczami by dalej samemu spróbować swoich sił na poważnie.

 

Mnie martwi tylko jedno - w dniu kiedy wygrali g7 z GSW, Ja zagorzały kibic Brona pomyśłałem sobie, że to prawdopodobnie ostatni tytuł dla LeBrona, obawiałem się potwora z zatoki, a że potem wyrosła mu jeszcze jedna głowa w postaci Duranta, to mnie tylko utwierdziło w przekonaniu, że faktycznie mogę się nie pomylić.. potem odszedł Irving, posypało się Cavs. a teraz jest ostatnia podróż która wiedzie   przez LA.. ale mam wątpliwości czy wiedzie ona do mistrzostwa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam.

najlepszy koszykarz post mj idzie do najlepszej ekipy ever (tytuły, blichtr, legendy, złota wata cukrowa)

Bogu chciało poopalać dupkę na starość i Bogu wolno

hajs, fejm, szansa na szybki strzał z GSW w regularze

kasa się zgadza, wizerunkowo spoko, biznesowo obecnie i po zakończeniu kariery również spoko

messi nawet jakby do szczakowianki przeszedł to by nikt nic do niego nie miał. Po prostu są tacy ludzie, którym się zwyczajnie należy.

Durex otworzył furtkę z napisem "wolność" i wybrał najlepszą opcję dla siebie

Kibice? Klub?

Kibice palący koszulki Brona po odejściu do Heat po kilku latach grzebali w popiele

Klub traktuje koszykarza jak produkt; inwestycję, którą może rozgrywać na rynku wymian niczym dobrą kartą - patrząc przede wszystkim na swój portfel

 

Jedyna rzecz, jaka mnie ciekawi, to czy Lancelot na pierwszym treningu będzie próbował "dmuchnąć" LBJ

 

Nie chcę robić Ci wirtualnego loda, ale w imieniu kolektywu proszę: NIE ZNIKAJ I PISZ CZĘŚCIEJ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramatyczna decyzja, jestem zalamany... rok stracony dla niego, dla nas, a przeciez James nie ma czasu czekac... w sezonie 19-20 to on bedzie mial 35 lat I kto wie jak sie bedzie trzymal przy swoim przebiegu. A wcale nie wiadomo, czy Lakers uda sie wtedy zbudowac sklad na contendera. on mial tu i teraz walczyc o misia i mial gotowa (I ogolnie lubiana przez wszystkich) ekipe Philly, gdzie z Embiidem, Simmonsem I Redickiem zrobilby rozpierduche i mieliby realnego misia juz teraz w 2019. Ma-sa-kra. Dawno nie bylem tak rozczarowany, a dodatkowo nie wiem w ogole czy mis z Lakersami jest realny w okresie 2-3 lat. Strasznie szkoda tez tego legendarnego streaku finalow. Eeeh

 

No nic, I tak bede im kibicowal i mamm nadzieje, ze sie pomyle w swoim osadzie. Kawhi by na pewno mocno zmmienil perspektywe.

Edytowane przez Greg00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.