Skocz do zawartości

Lebron The Decision II


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Dosyć smutne z perspektywy fana LeBrona, i nawet nie dlatego, że poszedł do Lakers - bo to mnie niespecjalnie obchodzi - a fakt, że LeBron chyba faktycznie jest mentalnie po drugiej stronie rzeki. 26-letni LeBron po drugiej porażce z Celtics dogadał się z Wadem i Boshem, i stworzył Big 3. 28-letni Durant po porażce z Warriors chciał wygrywać tak bardzo, że poszedł do Warriors. 34-letni LeBron po sweepie z Warriors poszedł do borderline PO teamu. Raczej nikt nie ma wątpliwości, że młody LeBron obiecałby Sixers, że do nich dołączy, i zażądałby oddania pół rosteru za Kawhiego żeby ograć tych Warriors. I nie chodzi mi o Sixers, żeby była jasność, bo wykluczenie na starcie Rockets też było symptomatyczne.

 

Dlatego mam nadzieję, że jednak wymienią tych Ingramów i Ballów, podpiszą Cousinsa i dadzą mu okienko na mistrzostwo. Inaczej kilkuletni benefis LeBrona w Los Angeles może być dosyć nie do zniesienia. To pieprzenie LeBrona o zmianie priorytetów - nie okazało się niestety pieprzeniem.

 

Na miejscu fanów LA grube jaranko, gratuluję.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Lakers to nie jest idealna sytuacja dla niego pod względem sportowym, ale też nie ma co przesadzać w drugą stronę – gdyby to był nadal team rządzony przez Nicka Younga i Jordana Clarksona to by tu nie przyszedł. Myślę, że Lonzo Ball jest graczem z którym LeBron chciał grać w szczególności i ma w dupie, co od czasu do czasu powie jego ojciec. Kiedy w listopadzie był spory hate na Lonzo w NBA, LeBron był jednym z pierwszych który stanął w jego obronie.



Widzę, że niektórzy też nie doceniają roli jego rodziny w podjęciu tej decyzji. LeBronowi pewnie wisi gdzie mieszka w trakcie sezonu bo i tak cały czas jest w trasie, ale jego synowie chcieli mieszkać w Kalifornii. Również pod względem ich sportowego rozwoju wydaje się to najwłaściwszym wyborem bo żaden inny stan nie produkuje większej liczby zawodników NBA https://www.basketball-reference.com/friv/high_schools.fcgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale serio ktoś przestanie kibicować LeBronowi, bo poszedł do Lakers? :D I nie chodzi mi o fanów Cavs, bo ich nawet rozumiem.

 

Yep, LeBron-papa i LeBron-biznesman byli tutaj decydujący. I trudno się dziwić.

W ogóle teraz dziwna sytuacja, bo mam wrażenie że najwięcej hejterow Lebrona to fani Lakers, a fani Lebrona zazwyczaj są hejterami Lakers. Może być ciekawie na forum :panda: Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że chyba jeszcze za wcześnie, żeby Lebron totalnie odpuścił. Na pewno mu kogoś ściągną, może nawet Leonarda a wtedy razem będą mogli już coś popykać. Może nie był to najlepszy kierunek ale mam wrażenie, że gdziekolwiek by nie poszedł, byłoby z pewnością lepiej niż zostać w Cleveland. Już naprawdę miałem dość tych nieziemskich grajków typu Love, Smith czy Thompson. Bardzo chętnie zobaczę LBJa w nowym otoczeniu i przede wszystkim na zachodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.