Skocz do zawartości

Lebron The Decision II


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Windhorst mówi, że spotkanie R. Paula z Sixers to czysta kurtuazja, myślę sobie ''może tak być''. Potem Windhorst mówi, że Embiid nie może grać z LeBronem i jak Sixers chcą LeBrona, powinni oddać Embiida za Kawhiego, i jednak wracam do punktu wyjścia, że tego nie da się śledzić. :]

tu zebrane wypowiedzi Windhorsta

 

https://mobile.twitter.com/Audeezy_/status/1013542043686072320?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1013542043686072320&ref_url=https%3A%2F%2Fforums.realgm.com%2Fboards%2Fviewtopic.php%3Ft%3D1714409%26start%3D400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Grenham] Windhorst: If the Sixers were serious about getting LeBron, they’d go out and trade Embiid for Kawhi Leonard.

 

Byłbym ostrożny z Windhorstem bo gość wygląda na mocno zdesprowanego aby Lebron jednak wylądował w LA 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super

Po pierwsze że już koniec

A po drugie zasłużył na odpoczynek w świetle jupiterów

 

Swoje już zrobił, teraz czas zarobić na rodzinę ;)

 

No i w sumie po raz kolejny wybrał zespół za którym nigdy nie przepadałem więc moja mistyczna funkcja pierwszego hejetera Jamesa wydaje się nabrać dodatkowego znaczenia

 

Teraz nawet pisząc że Lakers coś robią źle dostanę od Dantego kolejnym hejtpostem

Fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo chciałem, żeby Celtics w końcu znowu mu dupę skopali co byłoby możliwe za rok. Niestety, LBJ też to widział przestraszył się i uciekł! ;)

 

Teraz jestem najbardziej ciekawy czy ktoś tam jeszcze dojdzie - nie chce mi się wierzyć, że nie. LAL musieli czymś LBJ przekonać, bo jakoś nie wydaje mi się, że typ zrezygnował z walki o mistrza i już tylko chce sobie dograć 4 lata w Los Angeles.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znaczy. zakład?

 

jeśli LJ pójdzie do LAL to nawet ja nie będę mu kibicował. jeśli skończy w 76ers, to będzie GOAT.

 

Znaczy, znaczy. Wiem jak to wygląda w Polsce od środka i nie sądzę, aby było inaczej w USA. Firmy bukmacherskie opłacają dziennikarzy, którzy mają duże kontakty i gwarantują jakość, aby informowali ich wcześniej o kontuzjach i innych pierdołach mających wpływ na wydarzenia, aby wiedzieli to wcześniej od graczy. Dla dziennikarza to zawsze miły dodatek do wypłaty.

 

Krzysztof Stanowski - dziennikarz piłkarski, który chyba ma najmocniejsze info o transferach piłkarskich w Polsce, trzy dni przed meczem z Kolumbią znał już skład meczowy, który potem się potwierdził. Stanowski znając większość krajowych managerów pewnie otrzymał to od jednego z nich, który miał informacje od piłkarza przebywającego na mundialu. I nie idzie przez to wytropić, kto wypuścił skład w eter, bo Stanowski zna dobrze większość agentów.

 

Przy transferze LeBrona też buki z USA musiały dostać mocne info, bo kurs w 2-3 dni zjechał z 4.50 na 1.30 i jak widać była to bardzo dobra informacja. 

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że akurat tam pójdzie. Było kilka czynników, które są "przeciw":

- Wygląda to na ten moment tak, że wybrał sportowo najgorzej. Jeśli chodzi o same szanse na finał czy mistrzostwo, trudniejsza konferencja itd. Bo samo wyzwanie większe niż gdyby dołączył do zespołu w dalszej fazie budowy (np. Sixers).
- Rodzinka Ballów i konieczność użerania się z nimi. Kogut w kurniku powinien być jeden. LeBron będzie miał swój dwór, a LaVar będzie mu się wpierdzielał?
- Brak uznanego trenera. LeBron się podporządkuje młodemu Waltonowi? Nie widzi mi się to.

 

Albo... LeBron odpuszcza gonienie się z Warriors i wybrał sobie klub w mieście, w którym chce z rodziną osiąść po zakończeniu kariery. Coś pogra, może coś ugra, coś zarobi i będzie w docelowym otoczeniu gdy odwiesi buty na kołek. Bez napinki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.