Skocz do zawartości

Lebron The Decision II


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Pick Sixers '19, Sixers '21, Miami '21, Zhaire, Fultz, Covington, Saric - oni (w różnych kombinacjach) byliby do wzięcia gdyby LeBron poszedł do Sixers. Cholernie dużo za rok kontraktu zawodnika po straconym sezonie, który złożył trade request. Sixers wg reportów są przeświadczeni, że Kawhi by z nimi przedłużył, bo byliby wystarczająco dobrzy sportowo.

 

​Nick Wright napisał, że LeBron ma ogłosić decyzję we wtorek, więc gdyby to była prawda, to wiadomo co oznaczałoby spotkanie z Sixers, ale ja mam nadzieję, że po prostu ogłosi tą decyzję jak najszybciej bez względu na to gdzie nie pójdzie. :]

 

Mając na stole trade KL za Bena i pewność, że Lebron wtedy podpisze z 76ers. Co robisz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie, zeby Bron poszedl do LA bez wsparcia, chyba ze Cousin go zadowala. W Sixers tak naprawde nikogo na sile juz nie potrzebuje, takze ten kierunek bardziej jest prawdopodobny.

 

Wymiany Leo do Sixers nie widze, na ich miejscu nie poswiecilbym Bena, z ktorym reszta Bron sie bardzo dogaduje, a Nic innego by Spursow nie interesowalo.

 

Wszystkie znaki wskazuja, ze LeBron chcialby zagrać w LA, takze na ich miejscu bym sie nie zastanawial i oddawal Ingrama. Do tego jesli jakims cudem mogliby zmiescic Cousinsa, to LJ mialby swoje nowe BIG3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znaczy. zakład?

 

jeśli LJ pójdzie do LAL to nawet ja nie będę mu kibicował. jeśli skończy w 76ers, to będzie GOAT.

dlaczego?

Bo wybierze lepsza sportowo opcję?

Lebron już trzeci raz ucieka z tonącego okrętu, ostatni sam zatopił

To trochę słabe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jeśli LJ pójdzie do LAL to nawet ja nie będę mu kibicował. jeśli skończy w 76ers, to będzie GOAT.

 

nie bedzie goat.

ale zgadzam sie ze lebron w lakers to jest najbardziej ponury zart w tym tysiacleciu jesli chodzi o nba. mam wrazenie ze on nawet przez sekunde o czyms takim nie pomyslal. tylko zyjemy w tych zje***ych czasach twitta wojna. rotoworldow i k**** wielkiej podniety byle gowne, typu ariza za 15 w suns.

76ers to bylby zajebisty ruch z jego strony tak na 4-5 lat zeby w 3 klubie 3 koszulke pod sufit dali.

wschod i tylko wschod lebron bylby glupi jakby z ta uciekl a nie jest. no chyba ze rockets cos wymysla ale tu nie wierze po tym paulu.

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 tylko zyjemy w tych zje***ych czasach twitta wojna. rotoworldow i k**** wielkiej podniety byle gowne

Bukmacherka to prawdziwe konkrety i pieniądze, a nie clikbajty, tam nie ma kitu i ściemy jak przy ćwierkaniu itp, dlatego sens ma obserwowanie kursów a nie ma sensu czytanie newsów w 99% z palca wyssanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego?

Bo wybierze lepsza sportowo opcję?

Lebron już trzeci raz ucieka z tonącego okrętu, ostatni sam zatopił

To trochę słabe

 

gdyby mu zależało na naj sportowej opcji, to poszedłby do warriors (co jest możliwe, ale się nie stanie).

 

 BTW, to kibicuję lakers od kiedy Szaranowicz przekonał mnie do talentu Travisa Knighta ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat sportowo to tylko Philly zostaje czy z Leo czy bez LeBron robi tam finały i ma lepszy skład na GSW niż w Cavs (oczywiście nadal GSW byłoby zdecydowanym faworytem) z Leo to ma nawet szansę na misia.

Oczywiście przy założeniu że nikt się nie wysypie z kontuzjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windhorst mówi, że spotkanie R. Paula z Sixers to czysta kurtuazja, myślę sobie ''może tak być''. Potem Windhorst mówi, że Embiid nie może grać z LeBronem i jak Sixers chcą LeBrona, powinni oddać Embiida za Kawhiego, i jednak wracam do punktu wyjścia, że tego nie da się śledzić. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.