Skocz do zawartości

Sport


montana

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, nie chciałem tworzyć kolejnego tematu na szybkie pytanie.

Rozglądam się za zegarkiem sportowym (GPS, tętno, wodoszczelność i takie tam). Zależy mi ma czymś co mogę spokojnie wziąć na wakacje, popływać w słonej wodzie i nie kurwic na następny dzień że nie działa.

 

Cena raczej drugorzędna sprawa, szukam czegoś solidnego.

Ktoś się orientuję w temacie?

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Nie wiem czy ktoś oglada co ten 18-latek ze szwecji odwala na me w skoku o tyczce ale to jest jakis kosmos.

Najlepszy konkurs overall chyba w historii. Jeśli ten chłopak to ogarnie w głowie to może być dominatorem na lsta, ala Bubka.

 

Dla nas genialne ME, zwieńczone dzisiejszym pewnym złotem Anity i mega zaskoczeniem od Zosi. Pomyśleć, że jakieś 2 tygodnie temu chodziła po Toruniu na wpół żywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy konkurs overall chyba w historii. Jeśli ten chłopak to ogarnie w głowie to może być dominatorem na lsta, ala Bubka.

 

Dla nas genialne ME, zwieńczone dzisiejszym pewnym złotem Anity i mega zaskoczeniem od Zosi. Pomyśleć, że jakieś 2 tygodnie temu chodziła po Toruniu na wpół żywa.

Mnie na tych me zszokował ingebrigtsen ( zwlaszcza na 5km gdzie decyduje wytrzymalosc a chlopak ma 17 lat) ale ten duplantis mial ze 20 centymetrów zapasu na 6.05. Gdyby mial ustawiona poprzeczke w tym skoku na 6.17 to tez by przeskoczyl a przeciez ma dopiero 18 lat.

 

Dla nas świetne mistrzostwa, 7 zlotych medali to chyba najwięcej w historii a oprócz medali mielismy od groma miejsc w czołówce.

 

2 lata temu mistrzem europy w skoku o tyczce zostal robert sobera wynikiem 5.60:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na tych me zszokował ingebrigtsen ( zwlaszcza na 5km gdzie decyduje wytrzymalosc a chlopak ma 17 lat) ale ten duplantis mial ze 20 centymetrów zapasu na 6.05. Gdyby mial ustawiona poprzeczke w tym skoku na 6.17 to tez by przeskoczyl a przeciez ma dopiero 18 lat.

 

Dla nas świetne mistrzostwa, 7 zlotych medali to chyba najwięcej w historii a oprócz medali mielismy od groma miejsc w czołówce.

 

2 lata temu mistrzem europy w skoku o tyczce zostal robert sobera wynikiem 5.60:)

Ogólnie ciekawe ME, fajnie, że Lekka tak mocno u nas stoi. Mi odnośnie Polaków zabraklo Asi Jóźwik ale kontuzja i zawirowania osobiste nie pozwoliły na start. Cud dla tego sportu, że jest taki Orlen, który daje hajs.

 

Przydałoby się pływanie tak odbudować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Duplantis nie atakował rekordu świata skoro miał taki konkurs a nie wiadomo czy będzie miał szybko taką okazję. Był w gazie ale może spasował z szacunku dla Francuza albo premia za rekord była słaba :D

 

Edytowane przez Dunk8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Duplantis nie atakował rekordu świata skoro miał taki konkurs a nie wiadomo czy będzie miał szybko taką okazję. Był w gazie ale może spasował z szacunku dla Francuza albo premia za rekord była słaba :D

Nie spodziewam sie by sie orientowal jaka jest premia za rekord swiata:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Szwed pobił rekord już teraz to by potem oczekiwano od niego rekordu na każdych mistrzostwach a tak to ma nieco mniejszą presję na początku kariery

 

Boisk też nie ma co zaorywac, sukces w lekkiej cieszy ale to w porównaniu z nożną sport niszowy. Już lepiej co szybszych juniorów lekkoatletycznych uczyć kopania piłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa lepsza jest w kopanej, nawet te medale tego nie zmienią, piłkarzyki sobie piłkę kopią, boiska przygotowane, na zgrupowanie zawiozą, odwiozą, a lekkoatleci niejednokrotnie ćwiczą za swoje, nawet mając stypendium sportowe. Ewentualnie ćwiczą samemu jak Anna Sabat, która była jeszcze niedawno poza kadrą, ćwiczyła sama, a z Berlina wyjeżdża z 5 miejscem na 800m.

 

Lekkoatletyka się po prostu nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boiska piłkarskie zaorać, budować bieżnie. Mniej korupcji, wyżelowanych pedałków, nurkowania, a więcej sukcesów i medali.

I co po tych medalach?

Ja rozumiem jeszcze, że USA i Chiny rywalizują w prestiżu i dla nich te medale mogą mieć znaczenie, ale naprawdę nie wiem czemu nagle każdy ma się w Polsce jarać biegiem w linii prostej, tylko dlatego, że Tobie się żel na włosach nie podoba?

Polacy mogą zdobyć nawet wszystkie medale w jakiś biegach na przełaj albo w skoku o tyczce i będzie to dla mnie równie istotne jak klasyfikacja medalowa w jeździe figurowej na mistrzostwach Estonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.