Skocz do zawartości
montana

Sport

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Braveheart22 napisał:

Niech Smith sobie wygra. Anderson i Wright już swoje tytuły wygrywali :)

Tak po dzisiaj to już nie jestem tego Smitha taki pewny, widać że presja coraz większą. Ale gdyby wygrał to pewnie z jednej z najtrudniejszych drabinek ever jeżeli Wright awansuje do finału ( czyli pokonanie trzech najwyżej rozstawionych zawodników w turnieju plus Clayton który jest top 3 na świecie easy w tym sezonie) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, fluber napisał:

Tak po dzisiaj to już nie jestem tego Smitha taki pewny, widać że presja coraz większą. Ale gdyby wygrał to pewnie z jednej z najtrudniejszych drabinek ever jeżeli Wright awansuje do finału ( czyli pokonanie trzech najwyżej rozstawionych zawodników w turnieju plus Clayton który jest top 3 na świecie easy w tym sezonie) 

Aj, liczyłem na comeback Andersona. Miał swoją lotkę na wygranie tego 10 seta. Ale sam mecz kapitalny. Co oni za średnie kręcili! Raczej bardzo ciężko może być przebić dzień po dniu taki poziom :D

Edytowane przez Braveheart22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Aj, liczyłem na comeback Andersona. Miał swoją lotkę na wygranie tego 10 seta. Ale sam mecz kapitalny. Co oni za średnie kręcili! Raczej bardzo ciężko może być przebić dzień po dniu taki poziom :D

No raczej będzie bardzo ciężko:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Małyszomania. Kochaj i rzuć

Canal+. Pierwszy odciek dziś, drugi w czwartek. Bardzo dobry materiał, wracają emocje. Podoba mi się, jak to skomponowali. Dziś było o Małyszu, Gollobie i Włodarczyk. Polecam. W tej chwili idzie na C+1. 

Adam to fenomen, raczej nikt tego nigdy nie przebije. Ładunek emocji nieprawdopodobny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, fluber napisał:

No raczej będzie bardzo ciężko:) 

No i Peter Wright. Ładna wypłata wjedzie :)

ps. Finał jednak wczoraj się rozegrał, dzisiaj już poniżej 100 zeszli ze średnimi. 

Edytowane przez Braveheart22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, Braveheart22 napisał:

No i Peter Wright. Ładna wypłata wjedzie :)

ps. Finał jednak wczoraj się rozegrał, dzisiaj już poniżej 100 zeszli ze średnimi. 

Strasznie nierówni byli bo z jednej strony 41 maksów (ponoć jednego brakowało do wyrównania rekordu), a z drugiej jednak wiele wizyt bez potrójnych, cholernie wiele.

Trochę mi szkoda Smitha, bo piękną miał drabinkę po drodze, ale od momentu, gdy prowadzil 5:4 i 2:0 w legach w 10, to Wright go strasznie zdominował psychicznie i zdecydowanie udowodnił swoją przewagę..

Edytowane przez Tyrion
Błąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coraz większa kpina z tych IO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a Polska jako największy sojusznik USA nie powinna z automatu bojkotować IO? 🙃 byłby dobry powód żeby sie nie skompromitować w skokach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A USA bojkotuje? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to dyplomatyczny bojkot nie uchroni naszych skoczków 🙃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.01.2022 o 22:23, matek napisał:

Małyszomania. Kochaj i rzuć

Canal+. Pierwszy odciek dziś, drugi w czwartek. Bardzo dobry materiał, wracają emocje. Podoba mi się, jak to skomponowali. Dziś było o Małyszu, Gollobie i Włodarczyk. Polecam. W tej chwili idzie na C+1. 

Adam to fenomen, raczej nikt tego nigdy nie przebije. Ładunek emocji nieprawdopodobny. 

można to obejrzeć gdzieś poza C+ ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, rw30 napisał:

można to obejrzeć gdzieś poza C+ ? 

Nc+go

A poza tym to musiałbyś liczyć, że ktoś nagrał i gdzieś wrzucił. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rw30 jak wrócę to jeżeli ktoś mi ogarnie jak to zrobić technicznie to wrzucę 

Ostatni dzień wakacji. 

Właśnie mnie mija Artur Boruc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo ZAKSA! Historia właśnie napisała sie na naszych oczach. Coś pięknego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siatkarzy ktoś ogląda? ja siatkówko halowo interesuję się od wielkiego dzwonu, czyli jak są jakieś MŚ albo IO (ME trochę nie uważam), na razie jakieś sparingi ale od wtorku zaczynamy poważne granie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, rw30 napisał:

siatkarzy ktoś ogląda? ja siatkówko halowo interesuję się od wielkiego dzwonu, czyli jak są jakieś MŚ albo IO (ME trochę nie uważam), na razie jakieś sparingi ale od wtorku zaczynamy poważne granie

Oglądam większość meczu na poziomie reprezentacyjnym. Na razie oba nasze mecze beż historii. Choć irytują nieporadność zagrywki wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.08.2022 o 22:19, rw30 napisał:

Ja. Uwielbiam dynamikę tej gry.

Sparingi były z dość mocnym przeciwnikiem w memoriale. Na razie prezentują się wybitnie i zadaję sobie pytanie, czy jeszcze urosną, czy forma nie przyszła za wcześnie.

Nie wiem jedynie, dlaczego Fornal zaczyna na ławce, bo to mógłby być jego turniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za chwilę siatka z USA. O tyle ciekawie, że dla nas najlepiej przegrać 0:3 i to wysoko w każdym secie. Ciekawe jak do tego podejdą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 30.08.2022 o 19:49, starYfaN napisał:

Za chwilę siatka z USA. O tyle ciekawie, że dla nas najlepiej przegrać 0:3 i to wysoko w każdym secie. Ciekawe jak do tego podejdą.

???

Edytowane przez Cardi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi