Skocz do zawartości

Sport


montana

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.01.2022 o 22:23, matek napisał:

Małyszomania. Kochaj i rzuć

Canal+. Pierwszy odciek dziś, drugi w czwartek. Bardzo dobry materiał, wracają emocje. Podoba mi się, jak to skomponowali. Dziś było o Małyszu, Gollobie i Włodarczyk. Polecam. W tej chwili idzie na C+1. 

Adam to fenomen, raczej nikt tego nigdy nie przebije. Ładunek emocji nieprawdopodobny. 

można to obejrzeć gdzieś poza C+ ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
13 godzin temu, rw30 napisał:

siatkarzy ktoś ogląda? ja siatkówko halowo interesuję się od wielkiego dzwonu, czyli jak są jakieś MŚ albo IO (ME trochę nie uważam), na razie jakieś sparingi ale od wtorku zaczynamy poważne granie

Oglądam większość meczu na poziomie reprezentacyjnym. Na razie oba nasze mecze beż historii. Choć irytują nieporadność zagrywki wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2022 o 22:19, rw30 napisał:

siatkarzy ktoś ogląda? ja siatkówko halowo interesuję się od wielkiego dzwonu, czyli jak są jakieś MŚ albo IO (ME trochę nie uważam), na razie jakieś sparingi ale od wtorku zaczynamy poważne granie

Ja. Uwielbiam dynamikę tej gry.

Sparingi były z dość mocnym przeciwnikiem w memoriale. Na razie prezentują się wybitnie i zadaję sobie pytanie, czy jeszcze urosną, czy forma nie przyszła za wcześnie.

Nie wiem jedynie, dlaczego Fornal zaczyna na ławce, bo to mógłby być jego turniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rw30 napisał:

czemu lepiej było przegrać? pewnie chodzi o drabinkę, tak ? 

O drabinkę. Polacy i Słowenia jak tylko wyjdą z grupy będą rozstawieni jako 1 i 2 zespół. Po wygraniu z USA oni mogli spaść w okolice 8 miejsca czyli możemy się z nimi spotkać wcześniej niż w przypadku gdyby to Oni wygrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gregorius napisał:

O drabinkę. Polacy i Słowenia jak tylko wyjdą z grupy będą rozstawieni jako 1 i 2 zespół. Po wygraniu z USA oni mogli spaść w okolice 8 miejsca czyli możemy się z nimi spotkać wcześniej niż w przypadku gdyby to Oni wygrali.

Amerykanie to zespół analityczny, z którym ciężko wygrać 2x na jednym turnieju. Micah tuż przed spotkaniem wyjęty z 6. Myślę, że wszyscy na naszym miejscu wyszliby 2 zespołem i kolejne 2 rundy byłyby prawie pewne.

W 2010 Brazylia zagrała z Bułgarią bez rozgrywającego, żeby przegrać, a skończyła na 1 miejscu. Polska tak jak dzisiaj nie kalkulowała i błyskawicznie pojechała do domu.

Mam nadzieję, że wyniki tak się ułożą, że tym razem za to nie zapłacimy.

Na razie dzięki 1 wygranemu przez USA setowi, wygląda to obiecująco (najgorsza możliwa droga).

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, rw30 napisał:

no i przez jeden przegrany set z USA wpadli oni do naszej ćwiartki, czyli dostaniemy ich w 1/4 :P 

w ogóle to, że FIVB na każdych mistrzostwach testuje nowy system awansów / rund to też jakaś ciekawostka

Jak pisałem, najgorsza możliwa droga, bo dalej jest Brazylia.

Co ciekawe, gdyby nie system promujący gospodarzy, bylibyśmy rozstawieni na 3 miejscu.

Brazylia, Francja, USA i Włochy graliby ze sobą w innej linii i dostalibyśmy najlepszego z tej 4 w finale (hipotetycznym).

A

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.