Skocz do zawartości

Sport


montana

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, SlaKB napisał:

W skokach wszystko dzieje się w ułamku sekundy, wystarczy że trochę inaczej odepchniesz się od belki, to zmienia już trochę pozycję najazdową i wszystko może się już rozlecieć

Wyjątkowo głupi sport a jeśli do tego dodasz, że o wynikach często decyduje efekt zastosowanej technologii to już w ogóle durnostwo. O atrakcyjności skoków decyduje sposób rozgrywania zawodów, takie "przeskakiwania się" kolejnych zawodników w walce o zwycięstwo oraz efektowny "lot", który właściwie jest tylko małym elementem jeśli chodzi o uzyskany wynik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Braveheart22 napisał:

Price drugi leg czwartego seta 9 lotek :)

 

Czyli nie tylko ja oglądam? :)

to jest generalnie straszny pech że Clayton, Smith i price trafili do jednej ćwiartki a jednocześnie wade z Kingiem grali dziś o półfinał. 

dziś najlepszy wieczór mistrzostw jak dotąd:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Czyli nie tylko ja oglądam? :)

to jest generalnie straszny pech że Clayton, Smith i price trafili do jednej ćwiartki a jednocześnie wade z Kingiem grali dziś o półfinał. 

dziś najlepszy wieczór mistrzostw jak dotąd:) 

No coś tam zerkam :)

Co do drabinki racja, zresztą komentatorzy o tym wspominali ostatnio. 

Trzeci świetny mecz dzisiaj na cztery, więc też racja. Ale najbardziej w pamięć to mi zapadł chyba mecz Suljović-Soutar (mimo, że poziom najwyższy nie był), gdzie Szkot zaczął absolutnie fatalnie i jak wydawało się, że nie da już rady się podnieść to w najważniejszych momentach trafiał, gdzie trzeba. Niesamowita dramaturgia. 

Masz stronkę ze statystykami z całego turnieju? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

No coś tam zerkam :)

Co do drabinki racja, zresztą komentatorzy o tym wspominali ostatnio. 

Trzeci świetny mecz dzisiaj na cztery, więc też racja. Ale najbardziej w pamięć to mi zapadł chyba mecz Suljović-Soutar (mimo, że poziom najwyższy nie był), gdzie Szkot zaczął absolutnie fatalnie i jak wydawało się, że nie da już rady się podnieść to w najważniejszych momentach trafiał, gdzie trzeba. Niesamowita dramaturgia. 

Masz stronkę ze statystykami z całego turnieju? 

Soutar wrócił z 0-2 0-2?  Nie oglądałem tego meczu bo na sujlovica i jego tempo rzutu ciężko się patrzy ( całe szczęście że nie trafił ostatecznie na de souse bo można umrzeć z nudów). Zresztą rok temu też id razu poleciał z Fallon sherrock:) Podobny przebieg miał mecz Andersona z whitem tylko tam white nie miał żadnego momentu żeby być blisko choć Anderson wrócił z 0-3.

Niestety takiej stronki nie kojarzę, aż tak nie śledzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Soutar wrócił z 0-2 0-2? 

Ta. Suljović jeszcze nie skończył 31 w 3 lotkach w czwartym legu i 70 w 5 legu tego seta. W czwartym secie prowadził 2-1. W piątym secie też miał meczowe lotki. 

Ja generalnie jakimś ekspertem nie jestem. Jak leci w tv to pooglądam, a mistrzostwa zazwyczaj lecą. Chociaż teraz nawet na stronkę zerknąłem jak na antenie, co innego leciało. Ale kto wie, może teraz częściej zerknę, co się w świecie darta dzieje :)

Lipa tylko, że Ratajski tak szybko odpadł... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Ta. Suljović jeszcze nie skończył 31 w 3 lotkach w czwartym legu i 70 w 5 legu tego seta. W czwartym secie prowadził 2-1. W piątym secie też miał meczowe lotki. 

Ja generalnie jakimś ekspertem nie jestem. Jak leci w tv to pooglądam, a mistrzostwa zazwyczaj lecą. Chociaż teraz nawet na stronkę zerknąłem jak na antenie, co innego leciało. Ale kto wie, może teraz częściej zerknę, co się w świecie darta dzieje :)

Ja kiedyś śledziłem na Eurosporcie dawno temu, ale odkąd ratajski gra dobrze to TVP Sport pokazuje większość turniejów telewizyjnych  na yt więc korzystam. Jak jest dobry poziom to rozrywka na świetnym poziomie:) 

No i zobaczyć 9 lotke na żywo, bezcenne. Smith to faworyt gospodarzy, ale przy 9 lotce szaleństwo. Jak słusznie ktoś zauważył w komentarzu na twitterze tłum by szalał nawet gdyby do 141 podchodził Hitler;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Braveheart22 napisał:

Niech Smith sobie wygra. Anderson i Wright już swoje tytuły wygrywali :)

Tak po dzisiaj to już nie jestem tego Smitha taki pewny, widać że presja coraz większą. Ale gdyby wygrał to pewnie z jednej z najtrudniejszych drabinek ever jeżeli Wright awansuje do finału ( czyli pokonanie trzech najwyżej rozstawionych zawodników w turnieju plus Clayton który jest top 3 na świecie easy w tym sezonie) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Tak po dzisiaj to już nie jestem tego Smitha taki pewny, widać że presja coraz większą. Ale gdyby wygrał to pewnie z jednej z najtrudniejszych drabinek ever jeżeli Wright awansuje do finału ( czyli pokonanie trzech najwyżej rozstawionych zawodników w turnieju plus Clayton który jest top 3 na świecie easy w tym sezonie) 

Aj, liczyłem na comeback Andersona. Miał swoją lotkę na wygranie tego 10 seta. Ale sam mecz kapitalny. Co oni za średnie kręcili! Raczej bardzo ciężko może być przebić dzień po dniu taki poziom :D

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małyszomania. Kochaj i rzuć

Canal+. Pierwszy odciek dziś, drugi w czwartek. Bardzo dobry materiał, wracają emocje. Podoba mi się, jak to skomponowali. Dziś było o Małyszu, Gollobie i Włodarczyk. Polecam. W tej chwili idzie na C+1. 

Adam to fenomen, raczej nikt tego nigdy nie przebije. Ładunek emocji nieprawdopodobny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Braveheart22 napisał:

No i Peter Wright. Ładna wypłata wjedzie :)

ps. Finał jednak wczoraj się rozegrał, dzisiaj już poniżej 100 zeszli ze średnimi. 

Strasznie nierówni byli bo z jednej strony 41 maksów (ponoć jednego brakowało do wyrównania rekordu), a z drugiej jednak wiele wizyt bez potrójnych, cholernie wiele.

Trochę mi szkoda Smitha, bo piękną miał drabinkę po drodze, ale od momentu, gdy prowadzil 5:4 i 2:0 w legach w 10, to Wright go strasznie zdominował psychicznie i zdecydowanie udowodnił swoją przewagę..

Edytowane przez Tyrion
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.