Skocz do zawartości

Sport


montana

Rekomendowane odpowiedzi

Środowisko żużlowe jest specyficzne, bo jak trzeba potrafi się zmobilizować, wystarczy jeden gość od marketingu, który sypnie tematem, zapoda gdzie trzeba hashtaga i już wszyscy zapominają w jednej chwili o animozjach, które akurat tam bardziej przypominają docinki niż hejt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.01.2020 o 17:05, rw30 napisał:

Generalnie jako kibica tenisa mierzi mnie to całe podawanie ręczników i ich odrzucanie przez zawodników. Rozumiem, że jest to spowodowane czasem jaki mają gracze pomiędzy piłkami, ale da się to zorganizować dużo lepiej, w sposób mniej uwłaczający ballboyom. Taka prośba o obranie banana też jest głupia, banan jest na tyle łatwym w obieraniu owocem, że nawet śliskie i zaklejone palce dadzą radę.

Jestem bardzo na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2020 o 16:54, Mrtio napisał:

Bravo Kamil bravo Dawid super Zakopane rządzi.

 

ktoś tu kiedyś wstawiał tako liste all-time skoczków. Warto by ją zaktualizować po tym sezonie i zobaczyć gdzie będzie kubacki. 

Ktoś pamięta / ma zapisany link? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

k****, ale jaja z testami naszych skoczków 

Wynik Murańki przyszedł po kwalifikacjach, mimo że reszta kadry miała wyniki już wcześniej, ale przez to że wcześniejszy wynik Klimka był "trochę pozytywny", to wszyscy zostali uziemieni w hotelu i wyrzuceni z pierwszego konkursu TCS...

Serio, ciężko uwierzyć, że nie było to robione z premedytacją. Tajner godzinę przed wynikiem mówił o jakimś wniosku o dopuszczenie pozostałych, jeśli wynik będzie negatywny, ciekawe jak to się potoczy finalnie. Dym nasi powinni zrobić konkretny, liczę na to. W międzyczasie ktoś z niemieckiego sztabu z pozytywnym, ale już pojechał do domu i można skakać. Cyrk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, matek napisał:

k****, ale jaja z testami naszych skoczków 

Wynik Murańki przyszedł po kwalifikacjach, mimo że reszta kadry miała wyniki już wcześniej, ale przez to że wcześniejszy wynik Klimka był "trochę pozytywny", to wszyscy zostali uziemieni w hotelu i wyrzuceni z pierwszego konkursu TCS...

Serio, ciężko uwierzyć, że nie było to robione z premedytacją. Tajner godzinę przed wynikiem mówił o jakimś wniosku o dopuszczenie pozostałych, jeśli wynik będzie negatywny, ciekawe jak to się potoczy finalnie. Dym nasi powinni zrobić konkretny, liczę na to. W międzyczasie ktoś z niemieckiego sztabu z pozytywnym, ale już pojechał do domu i można skakać. Cyrk. 

Fizjoterapeuta. Twierdza że nie miał kontaktu ze skoczkami;) 

Skoki to jest nie poważny sport i w tym sezonie widzę to jak nigdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, fluber napisał:

Fizjoterapeuta. Twierdza że nie miał kontaktu ze skoczkami;) 

Skoki to jest nie poważny sport i w tym sezonie widzę to jak nigdy. 

czemu? PRzecież to są podobne zasady jak w NBA gdzie jeśli miałeś kontakt z kimś zakażonym to musisz mieć kilka negatywnych i tydzień kwarantanny nawet po negatywnym. Czym to się różni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

czemu? PRzecież to są podobne zasady jak w NBA gdzie jeśli miałeś kontakt z kimś zakażonym to musisz mieć kilka negatywnych i tydzień kwarantanny nawet po negatywnym. Czym to się różni ?

No ją nie wiem jak fizjoterapeuta mógł nie mieć kontaktu. 

Jak Geiger złapał koronę tydzień temu to Niemcy go zastąpili i wstawili innego zawodnika. Jak to się przy trafiło Czechom to nas wykluczono. 

Poza tym Murańka miał niejednoznaczny wynik i powtórke ma negatywną a cała naszą kadra robiła testy 3 razy przed zawodami i wszyscy mieli negatywne wyniki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

No ją nie wiem jak fizjoterapeuta mógł nie mieć kontaktu

Mógł nie mieć bo zazwyczaj nei ma jednego od całej kadry . Z Geigerem chyba też bylo tak ,ze to nie było na treningu tylko w ogóle zanim pojechał na zawody a to troche inna historia bo jego w Engelbergu nie było nawet

Poza tym Eurosport podał ,że jeśli wynik będzie kolejny negatywny to będą powtózone kwalifikacje jutro rano z udziałem naszych skoczków.

Na razie nie widzę braku powagi dyscypliny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Mógł nie mieć bo zazwyczaj nei ma jednego od całej kadry . Z Geigerem chyba też bylo tak ,ze to nie było na treningu tylko w ogóle zanim pojechał na zawody a to troche inna historia bo jego w Engelbergu nie było nawet

Poza tym Eurosport podał ,że jeśli wynik będzie kolejny negatywny to będą powtózone kwalifikacje jutro rano z udziałem naszych skoczków.

Na razie nie widzę braku powagi dyscypliny

 

Geiger zdobył złoto indywidualnie i srebro drużynowo tydzień wczesniej. Trudno uznać ze bez kontaktu z kimkółwiek Z niemieckiego zespołu. 

Z brakiem powagi dyscypliny mam na myśli kilka sytuacji w obecnym sezonie jak:

8 krajów było w stanie znaleźć w swoim kraju po 4 zawodników żeby wystartować w mistrzostwach świata. Trudno mi znaleźć druga taka dyscyplinę. 

Ostatni skok w druzynowce gdzie w ostatnim skoku źle przeliczono bonifikaty i ustawiono linię przed ostatnim skokiem gdzie indziej niż powinna być. Geiger skoczył do Zielonej linii i okazało się ze Niemcy przegrali o 16,5 punktu. 

No i mistrzostwa polski to był jakiś dramat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, fluber napisał:

8 krajów było w stanie znaleźć w swoim kraju po 4 zawodników żeby wystartować w mistrzostwach świata. Trudno mi znaleźć druga taka dyscyplinę.

bo skoki narciarskie to sport wysoce ryzykowny uprawiana przez wąską grupkę ludzi, którzy już na wejściu, w młodym wieku, muszą bardzo dobrze jeździć na nartach. Więc nie, nie uprawia tego sportu wielu ludzi i raczej się to nie zmieni.

Zresztą, podaj mi inne sporty zimowe, poza hokejem i może łyżwiarstwem, gdzie czołówka zarabia ze startów podobne pieniądze.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.