Skocz do zawartości
montana

Sport

Rekomendowane odpowiedzi

A czy mamy takiego trenera któremu bez obaw można powierzyć reprezentację? Który ma doświadczenie w prowadzeniu poważnych drużyn, który potrafi dotrzeć do zawodnika, utrzymać w ryzach szatnię?

Antiga nie miał kompletnie żadnego doświadczenia i wygrał Mistrzostwo Świata. De Giorgi dwa razy wygrywał ligę z Zaksą i poniósł klęskę na Euro. Więc to chyba nie ma tak wielkiego znaczenia.

Raczej prędko się nie dowiemy czy przykładowy Winiarski poszedł by drogą Antigi czy De Giorgiego.

Zresztą jeśli dobrze pamiętam to większość trenerów największe sukcesy odnosiła na samym początku, a problemy przychodziły z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kubica wraca, szykuje się jeden z największych powrotów w historii sportu. Mega materiał na film.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autosport tak napisał, więc to raczej pewne ale z szampanem poczekam na official announcement.

Piękna historia, szkoda że Alonso odchodzi do Indycar bo mogli by się ścigać między sobą w swoich McLarenach i Williamsach. Co prawda nie o podia ale i tak by było fajnie.

Edytowane przez Bogut

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zna ktoś jakieś strony, gdzie obejrzę ligę mistrzów siatkówki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wspominany (z racji przebranzowienia sie z koszykarza w siatkarza plazowego) w dziale NBA Chase Budinger wlasnie gra w Hadze w turnieju World Series:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

dzisiaj startuje  P6N. Zawsze przyjemnie się to ogląda

o 21 Francja - Walia

jutro o 15:15 Szkocja - Włochy i na deser o 17:45 Irlandia - Anglia

E: właśnie widzę, że canal+sport pokazuje

Edytowane przez montana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i po pierwszej kolejce. Irlandia mocno zardzewiala, nie miala pomyslu na Angoli, Walia rozegrala najslabszy mecz od dawna, ale Francuzi zaliczyli typowy dla obecnego stanu ich rugby połyk. Szkocja bez rewelki, przy 20+ nazwiskach na injury list, ich ławka jest na poziomie Rumunii.

Walia ze spora szansa na GS w tym roku wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale Włochów pyknęli na luzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dawid kubacki pokazał właśnie w wywiadzie dla TVP (o Nykannnenie) że pierdoli po całości poprawność polityczną, myslę że będzie to komentowane w mediach : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dawid kubacki pokazał właśnie w wywiadzie dla TVP (o Nykannnenie) że pierdoli po całości poprawność polityczną, myslę że będzie to komentowane w mediach : )

Nie oglądam TVP, nie zawieszaj ludzi w "suspensie" i od razu napisz, co takiego powiedział.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w skrócie coś takiego:

(dziennikarz): w przerwie między seriami skoków odbyła się uroczystość upamiętniająca zmarłego przed paroma dniami Mattiego Nykannena. Co pan o niej sądzi i co w ogóle może pan powiedzieć o Nykannenie, jak go pan wspomina?

(skoczek): a nie, wie pan, my tam w przerwie między seriami słabo widzimy co się dzieje na dole, także nawet nie wiedziałem że coś takiego ma miejsce, a Mattiego Nykannea nie znam zupełnie, słyszałem tylko o jego skokach, także nie, nie będę się wypowiadał na jego temat.

żadna tam sensacja może, ale podobała mi się szczerość chłopaka : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w skrócie coś takiego:

(dziennikarz): w przerwie między seriami skoków odbyła się uroczystość upamiętniająca zmarłego przed paroma dniami Mattiego Nykannena. Co pan o niej sądzi i co w ogóle może pan powiedzieć o Nykannenie, jak go pan wspomina?

(skoczek): a nie, wie pan, my tam w przerwie między seriami słabo widzimy co się dzieje na dole, także nawet nie wiedziałem że coś takiego ma miejsce, a Mattiego Nykannea nie znam zupełnie, słyszałem tylko o jego skokach, także nie, nie będę się wypowiadał na jego temat.

żadna tam sensacja może, ale podobała mi się szczerość chłopaka : )

I to jest "pi****lenie poprawności politycznej po całości do szerokiego komentarza w mediach"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przykro mi jeśli cię rozczarowałem, zaasekurowałem się już w poprzednim poście 'żadna tam sensacja może'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

k****, liczyłem na jakieś "skoczek dobry, ale szanować pijaka i striptizera to ja nie będę, nie, jego wybryki nie pozwalają go podziwiać".

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mocny staff.

To tak jakby LBJ nie kojarzył Barkleya

Można unikać krytyki gościa ale otwarcie przyznać będąc w sporcie niszowym ze się nie kojarzy o co chodzi ze skoczkiem takiego formatu mimo różnicy pokoleń ?

Chyba to są jednak idioci wszyscy.

Z reszta stojąc na Wielkiej Krokwi ( na sucho) nie mam wątpliwości

Trzeba się urodzić z tym aby tak daleki skakać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ostro. Po tych słowach pewnie zawiesza Kubackiego do końca sezonu:P

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mocny staff.

To tak jakby LBJ nie kojarzył Barkleya

Można unikać krytyki gościa ale otwarcie przyznać będąc w sporcie niszowym ze się nie kojarzy o co chodzi ze skoczkiem takiego formatu mimo różnicy pokoleń ?

Chyba to są jednak idioci wszyscy.

Z reszta stojąc na Wielkiej Krokwi ( na sucho) nie mam wątpliwości

Trzeba się urodzić z tym aby tak daleki skakać

Tu chyba bardziej chodziło o to, że go nie zna jako człowieka a nie, że nigdy o nim nie słyszał. Skoro dostał pytanie jak go będzie wspominał, to nie będzie skoro go nie znał ani nie oglądał go na żywo ani nawet w TV. Nie miał nic do powiedzenia to nie powiedział. Akurat Kubacki nie wygląda na dzbana, Stoch i Kot też są kumaci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

k****, brak słów co tam na skoczni się odpierdzieliło :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JEEEEEEEEST Złoto i Srebro 

Z 27 miejsca na 1 miejsce  :playful:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niech mi ktoś jeszcze powie, że sie w NBA nie da 15 punktów odrobić :D

ma ktoś ten skok kubackiego gdzieś, bo na tt nie mogę coś namierzyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi