Skocz do zawartości

Sport


montana

Rekomendowane odpowiedzi

No i po pierwszej kolejce. Irlandia mocno zardzewiala, nie miala pomyslu na Angoli, Walia rozegrala najslabszy mecz od dawna, ale Francuzi zaliczyli typowy dla obecnego stanu ich rugby połyk. Szkocja bez rewelki, przy 20+ nazwiskach na injury list, ich ławka jest na poziomie Rumunii.

 

Walia ze spora szansa na GS w tym roku wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid kubacki pokazał właśnie w wywiadzie dla TVP (o Nykannnenie) że pierdoli po całości poprawność polityczną, myslę że będzie to komentowane w mediach : )

Nie oglądam TVP, nie zawieszaj ludzi w "suspensie" i od razu napisz, co takiego powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skrócie coś takiego:

(dziennikarz): w przerwie między seriami skoków odbyła się uroczystość upamiętniająca zmarłego przed paroma dniami Mattiego Nykannena. Co pan o niej sądzi i co w ogóle może pan powiedzieć o Nykannenie, jak go pan wspomina?

 

(skoczek): a nie, wie pan, my tam w przerwie między seriami słabo widzimy co się dzieje na dole, także nawet nie wiedziałem że coś takiego ma miejsce, a Mattiego Nykannea nie znam zupełnie, słyszałem tylko o jego skokach, także nie, nie będę się wypowiadał na jego temat.

 

żadna tam sensacja może, ale podobała mi się szczerość chłopaka : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skrócie coś takiego:

(dziennikarz): w przerwie między seriami skoków odbyła się uroczystość upamiętniająca zmarłego przed paroma dniami Mattiego Nykannena. Co pan o niej sądzi i co w ogóle może pan powiedzieć o Nykannenie, jak go pan wspomina?

 

(skoczek): a nie, wie pan, my tam w przerwie między seriami słabo widzimy co się dzieje na dole, także nawet nie wiedziałem że coś takiego ma miejsce, a Mattiego Nykannea nie znam zupełnie, słyszałem tylko o jego skokach, także nie, nie będę się wypowiadał na jego temat.

 

żadna tam sensacja może, ale podobała mi się szczerość chłopaka : )

I to jest "pi****lenie poprawności politycznej po całości do szerokiego komentarza w mediach"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocny staff.

 

To tak jakby LBJ nie kojarzył Barkleya

Można unikać krytyki gościa ale otwarcie przyznać będąc w sporcie niszowym ze się nie kojarzy o co chodzi ze skoczkiem takiego formatu mimo różnicy pokoleń ?

Chyba to są jednak idioci wszyscy.

Z reszta stojąc na Wielkiej Krokwi ( na sucho) nie mam wątpliwości

Trzeba się urodzić z tym aby tak daleki skakać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocny staff.

 

To tak jakby LBJ nie kojarzył Barkleya

Można unikać krytyki gościa ale otwarcie przyznać będąc w sporcie niszowym ze się nie kojarzy o co chodzi ze skoczkiem takiego formatu mimo różnicy pokoleń ?

Chyba to są jednak idioci wszyscy.

Z reszta stojąc na Wielkiej Krokwi ( na sucho) nie mam wątpliwości

Trzeba się urodzić z tym aby tak daleki skakać

Tu chyba bardziej chodziło o to, że go nie zna jako człowieka a nie, że nigdy o nim nie słyszał. Skoro dostał pytanie jak go będzie wspominał, to nie będzie skoro go nie znał ani nie oglądał go na żywo ani nawet w TV. Nie miał nic do powiedzenia to nie powiedział. Akurat Kubacki nie wygląda na dzbana, Stoch i Kot też są kumaci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A najbardziej podoba mi się jak każdy powtarza, że ten szajbus Żyła cały czas gadał w drugiej serii że będzie złoto i srebro :grin:

 

Jak się 100 razy coś pierdoli od rzeczy to w końcu przypadkiem coś się trafi. Pamiętam jak niejaki ronin na e-baskecie jako jedyny przewidział wygraną Pistons w finale w 2004 roku. Problem w tym, że rok i dwa lata wcześniej typował zwycięstwa Nets. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się 100 razy coś pierdoli od rzeczy to w końcu przypadkiem coś się trafi. Pamiętam jak niejaki ronin na e-baskecie jako jedyny przewidział wygraną Pistons w finale w 2004 roku. Problem w tym, że rok i dwa lata wcześniej typował zwycięstwa Nets. xD

Zupełnie jak w kawale gdzie piekielnie brzydki kaszalot, którego łatwiej przeskoczyć niż obejść, nosząca resztkowe znamiona kobiecości stawała codziennie orzed lustrem i sto razy powtarzała:

 

Jestem piękna, jestem piękna, jestem piękna.

 

No i co się w końcu stało?

 

No lustro uwierzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.