Skocz do zawartości

Sport


montana

Rekomendowane odpowiedzi

Kapitalnie wyrwali Serbom dwa pierwsze sety będąc zawsze w plecy w okolicach dwudziestek. Kiedy było to najważniejsze to był blok, była zagrywka. 2 najlepsze końcówki setów naszych graczy na tych MŚ. 

 

Serbia w 1 meczu od 2 seta już nie grała. Nie podłożyli się imo, ale po tym jak zostali zniszczeni w 1 secie morale im siadły totalnie. A to był wreszcie mecz w którym Polska zagrała wreszcie w optymalnym składzie. Nie to co rotowanie i kombinowanie Heinena vs ARG, vs FRA.

 

Wygląda na to, że w tym zespole Kubiak to MVP. Ma warunki fizyczne jak Giba i taki ma też wpływ na zespół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Polska ma szanse na finał. Wiem, brzmi to nieskromnie ale dlaczego by nie?

 

Typuje 1. Polska 2. Serbia i z drugiej grupy 1. USA 2. Brazylia

 

Brazylia nie jest tak mocna jak jeszcze była kilka lat temu, dodatkowo nie gra Lucarelli a to ich najlepszy przyjmujący i z pewnością top 5 na świecie. Wg mnie są spore szanse na to że wygramy z nimi (60 do 40, zakładam brak kontuzji). Później finał, na 85% będzie to USA, które jeszcze nie doznało porażki. Z nimi będzie bardzo ciężko, oni bardzo nam nie leżą ale finał rządzi się swoimi prawami.

 

Co do Kubiaka, to jest to lider pełną gębą a mentalnie daje tej drużynie 200% jak nie więcej. I znów nieskromnie ale Dziku to czołówka przyjmujących na świecie (N'Gapeth, Lucarelli, Juantorena, Leon, Leal, Kubiak, Anderson, Sander). Tak, trzeba doceniać także swoich. A pomyślmy sobie jak za rok może wyglądać nasze przyjęcie: Leon, Kubiak, Szalpuk który mnie strasznie zaskoczył, bo w tym sezonie w Lotosie niesamowicie się rozwinął, Bednorz potrafi już dużo a ma ogromny potencjał, wracający po kontuzji Mika. O przyjęcie i o środek na najbliższe lata jestem bardzo spokojny.

 

A tak ff, kuźwa, jakby repra Kuby wyglądała: Juantorena, Leon, Leal :D

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubiak to dla mnie typ boiskowego skurwiela, który daje drużynie +100 do pewności samą swoją obecnością na boisku. Nie wiem, bo siatkę oglądam może z 5 razy na dwa-trzy lata, więc kolesia nie znam poza tym jak się nazywa i jak wygląda, może tylko mi się wydaje, ale zawsze doceniałem takich typów w zespołach. Dobry kapitan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawne ze USA to juz 3 druzyna z rzedu ktora chciala z nami grac i dostala wpierdol:

-Serbia [chyba - nie do zweryfikowania] odpuscila troche ostatni mecz grupowy zeby wyeliminowac Francje i pomoc awansowac Polsce, po czym w grupie cwiercfinalowej dostali od nas 3:0

-Wlochy ponoc chcialy na nas trafic w tej grupie cwiercfinalowej

-Amerykanie odpuscili ostatni mecz w grupie cwiercfinalowej bo chcieli grac przeciwko nam

 

takze pozdrawiam te drużyny serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentalnie Ci panowie to kosmos...brawa dla nich, za chwilę wzmocnienie w postaci Leona i może ostatni wielki cel w pistaci złota IO...Daniel Pliński może swoje biadolić ale nie rezygnujesz z #1 na świecie w kadrze czy szóstce...Kubiak to jest dzik, prawdziwy kapitan i lider

 

PS. Kurka lubię średnio ale od 2007 roku nie miał tak dobrego turnieju, oby powtórka z rozrywki, tym razem bez pomocy ścian, systemu i innych bzdetów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie mogli na jednej. Siatce daleko do mojej ulubionej dyscypliny ale finał mistrzostw świata z udziałem Polaków warto obejrzeć.

Dobrze, że Grand Prix Rosji w Formule 1 skończone bo ciężko się oglądało F1, golfowy Puchar Rydera i kolarskie Mistrzostwa Świata naraz.

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko dopiero będzie. NFL week 4. Finał FIVB WC. Oraz statni dzień regulara MLB który zdecyduje, czy 162 mecze wystarczy do ustalenia playoff seeds? Czy jednak potrzebne będą mecze nr 163 (najlepsza opcja). Wszystko naraz.

Na marginesie mlb.tv jest w gratisie na ten dzień.

Edytowane przez Stratosfear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.