Skocz do zawartości

[04/05] FBL #1 : Gadu - Gadu


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Nagrody miesiąca z lekkim opóźnieniem:

 

Listopad (5 XI - 1 XII 2004r.):

  • Borys - 91,0 fp ( 105 meczy )[/*:m:3ho2t82u]
  • Stromile - 80,2 fp ( 116 meczy )[/*:m:3ho2t82u]
  • Spabloo - 78,0 fp ( 113 meczy )[/*:m:3ho2t82u]
  • Żółw - 75,2 fp ( 114 meczy )[/*:m:3ho2t82u]
  • Rigel - 74,7 fp ( 123 meczy )[/*:m:3ho2t82u]
  • MuM - 74,2 fp ( 113 meczy )[/*:m:3ho2t82u]
  • Vitaly - 72,3 fp ( 115 meczy )[/*:m:3ho2t82u]
  • Szakil - 70,4 fp ( 123 meczy )[/*:m:3ho2t82u]
  • gimmie - 67,2 fp ( 114 meczy )[/*:m:3ho2t82u]
  • Marcus - 57,4 fp ( 151 meczy )[/*:m:3ho2t82u]

Graczem Miesiąca w FBL #1 został: Borys

 

Wynik Borysa jest najlepszym wynikiem w All-Time Leaders

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Klątwa Gimmiego już zaczęła działać :!: Wade po rozegraniu zaledwie dwóch meczy w mojej drużynie skręcił kostkę :!: W efekcie zagrał dzisiaj zaledwie 18 min i uzbierał marne 35 FP :!: Gimmie :!: Jeszcze jeden taki numer, a znajdę Cię i osobiście wbiję na pal :twisted: :evil: :!: Zastanawiam się, czy zawodnicy NBA nie powinni być ostrzegani, żeby uważali na siebie, bo Gimmie właśnie się ich pozbył :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było by to dla mnie miłe gdyby każdy zawodnik NBA się do mnie zgłaszał zebym tylko go nie sprzedawał w FBL. Juz nie musze pisać jakiej wartości wyrazów wdzęczności można by za to oczekiwac.

 

Nie łam się Rigel..... wystarczy ze ci się Wade połamał :D

 

pozdrawiam z szarego końca tabeli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko przeczytalem wiadomosc o kostce Wade'a to pierwse co pomyslalem,znowu Gimmie namieszal :) nie dowiary, przypadek przypadkiem,ale zeby az tyle tych przypadkow? :/

 

Moze nastepnym razem jak Gimmie kogos odda,to odrazu newsa walniemy o tym zawodniku na E-NBA,ze Pan XXX w najblizszym czasie odniesie kontuzje... to dopiero bedzie sie nazywac najswieze wiadomosci w Serwisie :lol:

 

P.S. juz wiem, z kim nie nalezy robic tradow... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na kolejną klasyfikację minionego tygodnia w FBL #1.

 

Tydzień 7 (11 - 17 XII 2004r.):

  • Spabloo - 84,3 fp ( 33 meczy )[/*:m:29a3tsuv]
  • MuM - 82,3 fp ( 29 meczy )[/*:m:29a3tsuv]
  • Stromile - 81,5 fp ( 32 meczy )[/*:m:29a3tsuv]
  • Borys - 81,0 fp ( 30 meczy )[/*:m:29a3tsuv]
  • Vitaly - 76,4 fp ( 26 meczy )[/*:m:29a3tsuv]
  • Rigel - 75,9 fp ( 28 meczy )[/*:m:29a3tsuv]
  • Szakil - 71,4 fp ( 24 meczy )[/*:m:29a3tsuv]
  • Żółw - 66,9 fp ( 31 meczy )[/*:m:29a3tsuv]
  • gimmie - 63,6 fp ( 31 meczy )[/*:m:29a3tsuv]
  • Marcus - 62,0 fp ( 38 meczy )[/*:m:29a3tsuv]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: Spabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: dlaczego na Yahoo jesten 5 a na e-nba.pl jestem ostatni?? Według jakich kryteriów oceniamy poszczególne zespoły??

 

p.s. jest różnica czy punktu fb zdobywa starter czy util ??

Dziś pytanie, dziś odpowiedź :wink:

 

1. Na Yahoo jesteś 5, bo tam jest brana pod uwagę suma punktów, a tu średnia na mecz.

2. Nie ma różnicy.

 

P.S. Nie chciałbyś pohandlować :?: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: dlaczego na Yahoo jesten 5 a na e-nba.pl jestem ostatni?? Według jakich kryteriów oceniamy poszczególne zespoły??

1. Na Yahoo jesteś 5, bo tam jest brana pod uwagę suma punktów, a tu średnia na mecz.

 

w dodatku to jest klasyfikacja tygodniowa, a na yahoo jest podana suma punktów od początku gry :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ciekawiło mnie, na ile nasze wybory w drafcie okazały się trafne (jak dotąd). Sporządziłem więc listę (na razie pierwszej 50 draftu, jak znajdę czas, zajmę się resztą) graczy i sprawdziłem ich dotychczasowe dokonania. Lista jest według kolejności wyborów, a obok - średnie FP uzyskane dotychczas przez graczy.

  • K. Garnett - 143[/*:m:1g8wjcu9]
  • T. Duncan - 121[/*:m:1g8wjcu9]
  • K. Bryant - 108[/*:m:1g8wjcu9]
  • A. Kirilenko - 96[/*:m:1g8wjcu9]
  • S. O'Neal - 103[/*:m:1g8wjcu9]
  • S. Francis - 90[/*:m:1g8wjcu9]
  • B. Davis - 95[/*:m:1g8wjcu9]
  • T. McGrady - 98[/*:m:1g8wjcu9]
  • L. James - 119[/*:m:1g8wjcu9]
  • D. Nowitzki - 107[/*:m:1g8wjcu9]
  • E. Brand - 89[/*:m:1g8wjcu9]
  • Y. Ming - 72[/*:m:1g8wjcu9]
  • P. Stojakovic - 65[/*:m:1g8wjcu9]
  • J. O'Neal - 87[/*:m:1g8wjcu9]
  • A. Iverson - 101[/*:m:1g8wjcu9]
  • B. Wallace - 101[/*:m:1g8wjcu9]
  • S. Marion - 113[/*:m:1g8wjcu9]
  • A. Stoudemire - 94[/*:m:1g8wjcu9]
  • C. Webber - 101[/*:m:1g8wjcu9]
  • P. Pierce - 87[/*:m:1g8wjcu9]
  • Z. Randolph - 84[/*:m:1g8wjcu9]
  • S. Marbury - 85[/*:m:1g8wjcu9]
  • B. Miller - 87[/*:m:1g8wjcu9]
  • M. Bibby - 77[/*:m:1g8wjcu9]
  • A. Walker - 81[/*:m:1g8wjcu9]
  • C. Boozer - 83[/*:m:1g8wjcu9]
  • C. Maggette - 65[/*:m:1g8wjcu9]
  • R. Allen - 78[/*:m:1g8wjcu9]
  • C. Anthony - 66[/*:m:1g8wjcu9]
  • L. Odom - 78[/*:m:1g8wjcu9]
  • S. Cassell - 61[/*:m:1g8wjcu9]
  • J. Kidd - 52[/*:m:1g8wjcu9]
  • V. Carter - 63[/*:m:1g8wjcu9]
  • E. Okafor - 80[/*:m:1g8wjcu9]
  • J. Magloire - 59[/*:m:1g8wjcu9]
  • P. Gasol - 82[/*:m:1g8wjcu9]
  • M. Camby - 73[/*:m:1g8wjcu9]
  • G. Arenas - 80[/*:m:1g8wjcu9]
  • K. Martin - 81[/*:m:1g8wjcu9]
  • R. Jefferson - 81[/*:m:1g8wjcu9]
  • Z. Ilgauskas - 69[/*:m:1g8wjcu9]
  • R. Artest - 91[/*:m:1g8wjcu9]
  • A. Harrington - 68[/*:m:1g8wjcu9]
  • D. Marshall - 58[/*:m:1g8wjcu9]
  • A. Miller - 70[/*:m:1g8wjcu9]
  • A. Jamieson - 87[/*:m:1g8wjcu9]
  • D. Wade - 102[/*:m:1g8wjcu9]
  • S. Nash - 89[/*:m:1g8wjcu9]
  • M. Redd - 66[/*:m:1g8wjcu9]
  • J. Terry - 48[/*:m:1g8wjcu9]
Czołówka listy zgodnie z przwidywaniami, Garnett panuje niepodzielnie, również Duncan jest drugi zarówno w drafcie, jak i w ilości FP. Na trzecim miejscu pod względem ilosci punktów jest wybrany z nr 9 LeBron James (119 FP). Pozostali gracze pierwszej dziesiątki jak na razie w miarę spełniają oczekiwania, tylko wartość AK 47 i Barona Davisa obniżają kontuzje, ale na to nikt nie ma wpływu. Wygląda na to, że jak do tej pory, największym stealem pierwszej 50 draftu okazał się Dwyane Wade, wybrany z nr 47, który osiągnął średnią 102 FP. Dobrze prezentuje się też Steve Nash (nr 48 ) i Antawn Jamieson (46). Doskonałym wyborem byłby też Artest, gdyby nie niesławna bójka w Detroit... Z drugiej strony największą klapą jest chyba wybrany z nr 13 Peja Stojakovic (tylko 65 FP). Kto by pomyślał, że po bardzo dobrym poprzednim sezonie tak spadnie, zwłaszcza, że przed sezonem dużo się mówiło o jego odejściu z Kings, gdzie rządzi Webber. Podobnie niewypał to jak do tej pory Yao, choć kilka ostatnich meczy pokazuje, że jeszcze może poprawić swoje osiagnięcia. Ale z drugiej strony, jeśli popatrzeć, że za nim wybrani zostali Marion, Webber, AI czy Big Ben, to nie wiem, jak musiałby się poprawić, żeby jego wybór okazał się uzasadniony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rigel też mnie to bardzo interesowało... teraz wreszcie wiem dla czego nie jestem liderem. ... Tak to ja wybrałem wielu z tych wspaniałch koszykarzy z dolnych przedziałów punktowych. Ale nie ma co sie łamać :evil: :D ( połammy sie opłatkiem) ;) W każdym razie planuje jakies rewolucje. Wreszcie wrócił mi Baron. Grał krótko ale rzucał jak szalony i powiedzmy że wyszedł przyzwoicie. Trzymam kciuki zeby Davis wróci do pełnej dyspozycji i zaczął kozaczyc bardziej od Bronka I Garnka.

 

a wieści z ligi:

Jakiś tydzień temu zmieniłem nazwe druzyny na Speedy i POziomki, a było to spowodowane pozyskaniem z FA własnie tego znakomitego koszykarza , mistrza NBA , boga parkietów , uniwersalnego żołnierza na parkietach NBA , wysmienitego w prowadzeniu gry i rewelacyjnego w rozumieniu meadnrów koszykówki. Z miejsca został moim kapitanem.

I ponieważ mam teraz kilku rozgrywających. Jaric, Biilups, Davis, Clackston.... czekam na propozycje kogos kto nie ma rozgrywajka:) Ja poszukuje goscia na centrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największym zaskoczeniem jest średnia Mariona. 113 FP to więcej niż miał przed rokiem. Nie spodziewałem się tego biorąc pod uwagę, że do drużyny doszli Richardson i Nash. Nash też gra dużo lepiej niż można było przewidzieć. Ma wokół siebie porównywalnie dużo "talentu" do tego co było w Dallas, jednak w Phoenix spisuje się o wiele lepiej.

 

Sporą niespodzianką jest też tak wysoka średnia Jamesa. Po nim co prawda można było się tego spodziewać, ale czy już w tym roku? Jak widać 6-ciu z nas pominęło go w swoich rozważaniach.

 

Zaskoczeniem in minus jest dla mnie Brand. 3 ostatnie sezony to regularnie ponad 100 FP/game, a teraz trochę spuścił z tonu. Kiedy jeszcze miałem numer 8 (początkowe rozstawienie) to zastanawiałem się czy nie wybrać go w I rundzie.

 

A co mogę powiedzieć o moich wyborach? Spodziewałem się więcej po Shaqu. Myślałem, że w tym sezonie wyciągnie lepsze średnie, które dadzą mi około 115 FP na mecz. Tymczasem bywają mecze gdzie nie udaje mu się przekroczyć 80 (szczególnie słaby miał początek). Mogłem wybrać Nowitzkiego, ale aż tak bardzo nie żałuję. W końcu różnica nie jest aż tak duża.

 

Big Ben w II rundzie to był dla mnie "prezent" więc nie mam co narzekać. Szkoda tylko tej cholernej bójki bo mi aż 5 meczów musiał pauzować.

 

Co do Walkera to nie ma 81 FP/game tylko 82,8. Nie wiem jak ci to wyszło ;). Moim zdaniem wybór nie najgorszy. Jestem z niego bardzo zadowolony. Idąc dalej mam Gasola. Też ponad 80 FP, czyli nieźle jak na IV rundę. No ale w V już mam Millera i bardzo żałuję, że nie wziąłem Nasha :? . Andre miewał fatalne mecze, na szczęście niektóre przeczekał u mnie na Bench. Teraz widać poprawę, bo jeszcze niedawno gość miał średnią poniżej 60!!! Ale pewnie jak wróci Anthony to Miller znów zejdzie na dalszy plan i będzie grał bardzo nierówno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na kolejną klasyfikację minionego tygodnia w FBL #1.

 

Tydzień 8 (18 - 24 XII 2004r.):

  • Żółw - 89,4 fp ( 22 meczy )[/*:m:h58fu0no]
  • MuM - 83,0 fp ( 21 meczy )[/*:m:h58fu0no]
  • Stromile - 82,3 fp ( 25 meczy )[/*:m:h58fu0no]
  • Spabloo - 81,0 fp ( 21 meczy )[/*:m:h58fu0no]
  • Rigel - 77,4 fp ( 21 meczy )[/*:m:h58fu0no]
  • Vitaly - 77,0 fp ( 20 meczy )[/*:m:h58fu0no]
  • Szakil - 75,3 fp ( 20 meczy )[/*:m:h58fu0no]
  • gimmie - 74,8 fp ( 20 meczy )[/*:m:h58fu0no]
  • Marcus - 69,0 fp ( 25 meczy )[/*:m:h58fu0no]
  • Borys - 68,5 fp ( 22 meczy )[/*:m:h58fu0no]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: Żółw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawiło mnie, na ile nasze wybory w drafcie okazały się trafne (jak dotąd). Sporządziłem więc listę (na razie pierwszej 50 draftu, jak znajdę czas, zajmę się resztą) graczy i sprawdziłem ich dotychczasowe dokonania. Lista jest według kolejności wyborów, a obok - średnie FP uzyskane dotychczas przez graczy.

  • K. Garnett - 143[/*:m:17rn6t3w]
  • T. Duncan - 121[/*:m:17rn6t3w]
  • K. Bryant - 108[/*:m:17rn6t3w]
  • A. Kirilenko - 96[/*:m:17rn6t3w]
  • S. O'Neal - 103[/*:m:17rn6t3w]
  • S. Francis - 90[/*:m:17rn6t3w]
  • B. Davis - 95[/*:m:17rn6t3w]
  • T. McGrady - 98[/*:m:17rn6t3w]
  • L. James - 119

    (...)[/*:m:17rn6t3w]

Na początek - dobra robota Rigel, widać, że się troszkę przy tym napracowałeś.

 

Co do zawodników - sezon ten, przynajmniej jeśli idzie o high-end, jets raczej rozczarowaniem. KB8, Shaq, AK47, a zwłaszcza T-Mac grają sporo poniżej oczekiwań (przynajmniej moich). Przynajmniej na razie. O ile w przypadku Shaq'a i T-Maca można liczyć jeszcze na poprawę, bo obydwaj mają spory niewykorzystany upside (jeden gra caly czas na pół gwizdka, a drugi - sami wiecie), to wątpliwe jest, aby KB8, czy AK47 się znacząco poprawili(zwłaszcza w obliczu tej kontuzji, która nie wiadomo jak może wpłynąć na mobilność Andreia).

 

 

Z innego punktu siedzenia - sezon ten jest bardzo ciekawy.

  • King James po raz kolejny udawadnia, że nie wie co to znaczą zbyt wysokie oczekiwania i za rok-dwa pewnie nr1 w drafcie do FBL już wcale nie musi być tak jednoznaczny jak to było do tej pory. [/*:m:17rn6t3w]
  • Wade ze środka tabeli wskoczył nagle do drugiej rundy.[/*:m:17rn6t3w]
  • Melo po raz kolejny udawadnia, że zdecydowanie bliżej mu do Glenna Robinsona niż MJ'a.[/*:m:17rn6t3w]
  • Al Harrington udawadnia, że nie bez powodu nie mógł pokonać Reggie Millera w wyścigu o pierwszą piątkę.[/*:m:17rn6t3w]
  • Paul Pierce - że już raczej nie będzie brany pod uwagę w dwóch pierwszych rundach draftu[/*:m:17rn6t3w]
  • Okafor, a zwłaszcza Dwight Howard - że będą kimś[/*:m:17rn6t3w]
  • Larry Hughes (#92 w drafcie, 95.3fp/mecz!), że słowa "contract year", to bodaj najlepszy steryd jaki można dostać przeciętniak w lidze[/*:m:17rn6t3w]
  • Erick Dampier, że słowa "the year after contract year" to bodaj najgorsza rzecz jako może spotkać właściciela takiego zawodnika[/*:m:17rn6t3w]
  • A Tyson Chandler, że wiara w swojego ulubieńca w końcu popłaca :D [/*:m:17rn6t3w]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po świętach się najedliśmy, wypoczęliśmy, a nie ma nikogo chętniejszego do negocjacji transferowych niż najedzony i wypoczęty GM :)

 

Ledwo więc jesteśmy po świętach, a ruszyła lawina transferowa.

 

Wczoraj mieliśmy mini-blockbuster:

Tony Parker & Zydrunas Ilgauskas & Karl Malone zamienili się teamami z Jason'em Kidd'em & Stromile Swift'em & Nick'iem Van Exel'em.

 

Dzisiaj:

Rashard Lewis & Speedy "już nie tak speedy ostatnio" Claxton zamienili siedzenia z Antawn Jamison'em i James'em Posey'em.

 

A z tego co wróble(?) ćwierkają ma być tych transferów znacznie więcej. Będzie ciekawie, będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj:

Rashard Lewis & Speedy "już nie tak speedy ostatnio" Claxton zamienili siedzenia z Antawn Jamison'em i James'em Posey'em.

 

 

Władze Orlando Magic po długich i ciężkich 2 dniowych (a czasem też późno wieczornych) negocjacjach doszły wreszcie do porozumienia z ciągle marudzącym i próbującym bezczelnie wyciągnąć Iversona za Jarica GMem dawnego Utah, a obecnie poziomek.

 

Patrząc na kurczące się statystyki Jamisona w Waszyngtonie (a przecież jeszcze perspektywa przed nimi trudnego kalendarza) włodarze Magików zdecydowali się pozyskać ciągle młodego i mającego wiele do udowodnienia Lewisa, w którym pokładają wielkie nadzieje. Nieofocjialnie mówi się, że wraz z Lewisem na Florydę miał trafić M.Jarić, ale tego ponoć nie zdecydowały się oddać poziomki, a dorzucili jedynie Speediego " nadal będzie speedy" Claxtona. Dla wyrównania ilości zawodników do poziomkoloandii trafiło jeszcze mięso w postaci Jamesa Poseya.

 

A oto oficjalne oświadczenie GMa Orlando:" To była dla nas bardzo trudna decyzjia. Do końca nie jesteśmy przekonani czy oddając Antawna wyjdziemy na tym dobrze, któremu wiele zawdzięczamy, gdyż to właśnie on ciągnoł cały zespół w pierwszym miesiącu będąc jego najlepszym zawodnikiem w obliczu nie równej jeszcze wówczas formy Francisa i dopiero rozgrzewaniu się Iversona. Ale ryzyko się opłaca i my ryzykujemy i jednocześnie wierzymy, że Lewis utrzyma swoją wysoką formę w tym sezonie, a także nawet wejdzie na jeszcze jeden stopień wyżej. Speedy Claxton to także ciekawy zawodnik, który napewno dostanie szansę pokazania się by być zmiennikiem Francisa lub uzupełniać się z Alstonem. "

 

Ps. To jak Ty teraz Gimmie nazwiesz swoją drużynę :?: :wink:

 

Ps. Zobaczymy czy klątwa będzie nadal działała :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.