Skocz do zawartości

[04/05] FBL #1 : Gadu - Gadu


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

PS.Stro: jest możliwość wygenerowania kto z nas uzbierał najlepszy team pod względem fp z ubiegłego zesonu? Chodzi o konkretną sumę. Biorą oczywiście pod uwage zawodników wybranych w drafcie. (bez FA)

ciekawy pomysł. jak poczekasz do jutra, względnie czwartku lub soboty to postaram się trochę usprawnić mój kalkulator o tą niezbędną funkcję :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.Stro: jest możliwość wygenerowania kto z nas uzbierał najlepszy team pod względem fp z ubiegłego zesonu? Chodzi o konkretną sumę. Biorą oczywiście pod uwage zawodników wybranych w drafcie. (bez FA)

Wygląda na to, że mój skład będzie najgorszy pod tym względem, bo wziąłem G.Wallece'a i nie grających w ogóle w zeszłym sezonie G.Hilla i L.Denga. Ale gdybym kierował się tylko punktami, to wziąłbym sobie Kidda w III rundzie ;).

może potypujemy faworytów?

moim zdaniem całkiem nieźle wygląda Gimmie i Stro. Borys też jak zwykle w czołówce.

 

Jak dla mnie to gimmie wygląda nieciekawie w tym roku, ale on tak zawsze ;). Tak się z wami powymienia, że dostaniecie ludzi, którzy połamią wam się tydzień później :P, albo zaliczą nagły spadek formy :).

 

Co do faworytów to ciężko kogoś (oprócz mnie :D) wskazać. Łatwiej chyba powiedzieć, kto nie jest faworytem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to gimmie wygląda nieciekawie w tym roku, ale on tak zawsze . Tak się z wami powymienia, że dostaniecie ludzi, którzy połamią wam się tydzień później , albo zaliczą nagły spadek formy .

Jakies bezpodstawne oskarżenia pod moim tytułem... a najwięcej narzekają ci którzy byli odemnie wyżej w tabeli , zapewne chca mnie oczernić w nowym środowisku ale ja się niedam ...bo całkiem dobrze wyglądam w tym roku :lol: Clerasil robi swoje;) :wink:

 

Natomista mój skład ... nie jest taki zły. Napewno włącze się do walki o czołowe lokaty (w taki czy inny sposób 8) :roll: :) )

 

ps

 

Faworyt : Spabloo faktycznie wygląda dobrze na Jahu :wink:

A mój Team.... jest skonstrułowany troche ryzykownie ale wg mnie moi wszyscy zawodnicy są fantastyczmi więc punkty mam już na wejściu :D

 

 

 

EDIT

Niusy

zupełnie mnie zakoczyło że moja wymiana tak szybko została zaakceptowana ale najwidoczniej było to na ręke Szakilowi i ... Stro;)

 

Jazz pozyskało : najbardizej charyzmatycznych koszykarzy z ligi :0 to był ukłon w strone kibiców;) Vince Carter i J-Will

Jazz oddało : D.Wada i K.Van-Horna. do Szakil Tim

 

oprócz tego Stro i Szakil wymienili się SFami. Do Stro poszedł Rashed Lewis a do Szakila Jefferson.

 

Ciekawie się zaczeło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niusy

zupełnie mnie zakoczyło że moja wymiana tak szybko została zaakceptowana ale najwidoczniej było to na ręke Szakilowi i ... Stro;)

 

Jazz pozyskało : najbardizej charyzmatycznych koszykarzy z ligi :0 to był ukłon w strone kibiców;) Vince Carter i J-Will

Jazz oddało : D.Wada i K.Van-Horna. do Szakil Tim

 

oprócz tego Stro i Szakil wymienili się SFami. Do Stro poszedł Rashed Lewis a do Szakila Jefferson.

Nie żebym się czepiał Gimmie, ale z takimi "newsami", to masz staż w Super Expressie jak w banku... :P

 

Primo: Stro i Szakil nie wymienili się SF'ami.

Stro oddał SF R. Lewisa, a dostał SG Redd'a. SF Jefferson był u Stro i zapewne pozostanie u niego do końca sezonu.

 

Secundo: wymiany poszły tak szybko, ponieważ zapomniałem ustawić czas, jaki Komisarz ma na przyjęcie lub odrzucenie trejdu. Czas ten wynosił "0" i z tego powodu jak tylko Szakil je zaakceptował - weszły w życie. Obecnie jest już wszystko w porządku i znowu jest 1 dzień na veto ze strony Komisarza.

 

 

Co do propozycji MArcusa: teoretycznie mógłbym policzyć ile obecne składy zdobywały w zeszłym sezonie, ale że musiałbym ręcznie przepisać & zsumować ich zdobycze ( w sumie 80 nazwisk), to chyba poczekam na loqsh1'a... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz tego Stro i Szakil wymienili się SFami. Do Stro poszedł Rashed Lewis a do Szakila Jefferson

Stro oddał SF R. Lewisa, a dostał SG Redd'a

Coś mi tak się nie zgadzało w waszych wypowiedziach z tym co widziałem rano. Popatrzyłem na stronę ligi, a tam jak byk stoi, że Stro dostał Richardsona :twisted: . Muszę powiedzieć, że o mało nie spadłem z krzesła :lol: . Stro - jeśli go nie chcesz to chętnie ci dam za niego Finley'a ;), a powiem, że to będzie Miller. Ciekawe czy się zorientujesz ;). gimmie z pewnością będzie czuwał i poinformuje wszystkich, że przeszedł do ciebie... Jefferson 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również czegoś tu nie rozumiem widzę przecież:

 

10/25 R. Lewis (Sea - SF) - Trade Stro Team SZAKIL TEA

10/25 J. Richardson (GS - SG) - Trade SZAKIL TEA Stro Team

 

Tak więc jak w końcu było z tym tradem???? Coś mi się tu koledzy w zeznaniach plączą :wink:

 

Mój zespół wygląda następująco:

PG M. Bibby

SG B. Barry

SF S. Marion

PF A. Kirilenko

C M. Camby

Marshall, R. Hamilton, E. Curry

E. Jones, Robinson, T. Murphy, W. Green,

A. Houston, J. Howard, J. Stackhouse

 

PF.Myślę że tak będzie wyglądał mój skład, na razie tradów nie przewiduję.

Zauważyłem iz Kirlenko z 4 był uznany jako niespodzianka, uważam iz ten sezon będzie dla niego jeszcze lepszy, a O'Neal nie utrzyma formy przez cały sezon i opuści sporo spotkań.

PG.M. Bibby - prowadził Kings w zeszłym sezonie i nie mając większego wyjścia szukając rozgrywającego postawiłem na niego.

SG/PG.B.Barry - jestem bardzo zadowolony z tego wyboru - w razie kontuzji Bibbiego bedzie grał jako PG. Oby tylko jego w tym sezonie kontuzje ominęły.

SF.S Marion - ja utrzyma poziom z poprzednich sezonów to będzie dobrze, miałem wielki dylemat z jego wyborem

C.M.Camby - nie mając już wyboru postawiłem na niego - był u mnie w zeszłym sezonie po tradie ze Stromilem i byłem z niego bardzo zadowolony

Do tego zmiennicy Marshall - tak się składa że mam go w składzie po raz trzeci i jestem z niego bardzo zadowolony.

Hamilton - raczej nie zrobi wielkich postępów, ale jako uzupełnienie wyjsiowego składu jest całkiem dobry.

Curry - nie lubię tego gościa, ale tak mi zaszedł w skórę iż postanowiłem go wypróbować jako opcję na Cambiego. Latem potrenował, i postanowił grać w tym roku o maksymalny kontrakt. Tak więc postanowiłem go wypróbować - zobaczę może się do niego przekonam.

Pozostali to liczę iż będą w tym sezonie zdrowi, jeżeli będą to liczę na dużą niespodziankę.

E. Jones, Robinson, T. Murphy, W. Green,

A. Houston, J. Howard, J. Stackhouse

Robinson dwa sezony temu był moim ulubieńcem. Stackhouse już lepiej w tym roku grać pewno nie będzie, Green to pierwszy rozgrywający 76ers, Jones myślę iż utrzyma statsy, Houston - sam nie wiem czemu go wziołem, Howard - w zeszłym sezonie bardzo mi sie spodobała jego gra.

E. Jones, Robinson, T. Murphy, W. Green,

A. Houston, J. Howard, J. Stackhouse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy to i ja:

 

Pg - Francis (nowa drużyna dynamicznie grająca to szansa na dobre statsy, szczególnie na słabszym wschodzie no i rzecz jasna drużyna w której będzie grał też nie byłą bez znaczenia)

 

Sg - Iverson (po najgorszym sezonie w karierze powinien grać dużo lepiej)

 

Sf - A. Jamison (oby sobie przypomniał jak grał w przedostatnim sezonie w GSW)

 

PF - C.Boozer (super 2 połowa ostatniego sezonu i oby tak dalej)

 

C - J.Magloire (bo nie było nikogo lepszego na tą pozycję w tej rundzie :? )

 

ława:

C.Arroyo (bo na olimpiadzie robił co chciał choć jak na razie bez rewlacji w presezon)

S.Dalambert (bo może nauczy się nie faulować 6 razy w ciągu 10 minut gry, a wtedy statsy będzie miał super)

D.Howard (dobre statsy w presezon i chyba może mieć wiele meczy z double-double)

 

Reszta: M.Dunlevy, J.Johnson, E.Thomas, C.Butler, D.Anderson, W.Szczerbiak, R.Mercer

 

Podsumowując nie licząc może pozycji C (a może ją także) mój skład przedstawia się dośc dobrze. Choć jednak wielu zawodników to wielka niewiadoma i równie dobrze mogą rozgrywać sezony życia jak i spadać niemiłosiernie.

 

Ps. Jesli ma ktoś do zaoferownia coś ciekawego na C lub/i SF proszę się nie krępować.

 

Ps2. No to widzę, że Szakil jest pierwszą ofiarą naszego szalonego Jazzmana w tym roku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.Stro: jest możliwość wygenerowania kto z nas uzbierał najlepszy team pod względem fp z ubiegłego zesonu? Chodzi o konkretną sumę. Biorą oczywiście pod uwage zawodników wybranych w drafcie. (bez FA)

ciekawy pomysł. jak poczekasz do jutra, względnie czwartku lub soboty to postaram się trochę usprawnić mój kalkulator o tą niezbędną funkcję :)
no proszę! zrobiłem w środę :)

Wygląda na to, że mój skład będzie najgorszy pod tym względem, bo wziąłem G.Wallece'a i nie grających w ogóle w zeszłym sezonie G.Hilla i L.Denga.

dlatego mój kalkulator liczy też średnią tylko dla zawodników, którzy jakieś FP w ubiegłym sezonie zdobyli.

 

tak wygląda sprawa u nas w lidze:

http://www.e-nba.pl/forum/viewtopic.php?p=15919#15919

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również czegoś tu nie rozumiem widzę przecież:

 

10/25 R. Lewis (Sea - SF) - Trade Stro Team SZAKIL TEA

10/25 J. Richardson (GS - SG) - Trade SZAKIL TEA Stro Team

 

Tak więc jak w końcu było z tym tradem???? Coś mi się tu koledzy w zeznaniach plączą :wink:

No należą Wam się wyjaśnienia :) .

 

Na początek to powiem, że chyba razem wyląduję z Gimmim w "SE" 8) .

 

Ani jego news, ani moja korekta nie były poprawne.

 

Nie wiem co zmyliło Gimmiego, mnie zmylił mnie skład który mam w innej lidze, gdzie dostałem Redd'a niedawno :) .

 

Czyli poprawny trejd powinien wyglądać: R. Lewis (SF) za J. Richardsona (SG).

 

Ale najśmieszniejsze w tym całym zamieszaniu jest to, że obydwa trejdy zostaną na dniach unieważnione...Bowiem Szakil przez pomyłkę dwa razy nacisnął Allow zamiast Disallow :lol: .

Nie jest to dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo -nie wiem co Tobie Szakil napisał, Gimmie - ale z jego komentarza odnośnie mojej propozycji faktycznie nie wynikało jakby się palił do zgody... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SG B. Barry

 

SG/PG.B.Barry - jestem bardzo zadowolony z tego wyboru - w razie kontuzji Bibbiego bedzie grał jako PG. Oby tylko jego w tym sezonie kontuzje ominęły.

Powodzenia ci zycze z tym Barrym w pierwszej piatce.. Przeciez on bedzie rezerowym w Spurs..

Myślę że jednak bedzie grał bardzo dużo wymiennie z Ginobolim i Bowenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez pomyłek :) .

 

Do Rigel'a idzie - SF Rashard Lewis

Do mnie - PG Kirk Hinrich

 

Trejd pewnie nie okaże się dla mnie zbytnio opłacalny, ale cooo taaam. Dzięki niemu moim dwaj ulubieńcy już są u mnie w zespole: Tyson Chandler i Kirk Hinrich <jupijajej>.

 

Go Bulls ! Go Bulls!

 

 

Chyba robię się za bardzo sentymentalny do Fantasy Basketball, don't ya... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znów Niusy:) choc juz z wczoraj .......... dziś rusza NBA skłądy wygladają na gotowe do boju choć ja się ciągle rozglądam o czym poniżej. :wink:

 

1.Poprzedni trejd Szakill Team z Utah Jazz został uniewazniony czyli odmieniliśmy się do Szakila poszli znów :Vince i Jayson .. a on mnie wrócili Wada i Van-Horna

 

2. I wymiana która podniosła cisnienie niejednemu rywalowi i mi również:

z Jazz odeszli J.O'Neal i Emeka Okafor do drużyny Borysa. Natomiast do Jazz przybyli Eric Dampier i Sheriff Abdul-Rahim.

 

oczekuje na kolejne proposy ? szukam wzmocnień na pf i gracza typu sf/sg mam spory arsenał dobrych rozgrywających.

 

3. a i Stro oddał na FA Nocioniego a wzioł młodego D.Harrsa z Dallas. Aż musiałem sprawdzic bo myslałem zę to Del Harris:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po pierwszej kolejce :) U mnie zagrali tylko Yao, Carmelo i Lenard....nie zachwycili, ale daje mi to 5 miejsce w lidze. Dobrze? Chyba nie, bo z tego co zaglądałem 2 teamy w ogóle jeszcze nie wystartowały...ale coż, będzie lepiej .

 

p.s. CO JEST Z KIDDEM ?? Kiedy złapał kontuzję ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. CO JEST Z KIDDEM ?? Kiedy złapał kontuzję ??

LOL - przecież zdrowy Jason Kidd i jego ok. 95-100fp/mecz nie dotrwałoby do 4tej rundy (32nd overall).... :)

 

 

Co do Waszych pyttań Gimmie i Spabloo odnośnie zmian pozycji - nie wiem czemu dopiero teraz to zauważyliście, bo tak jest na Yahoo! od zawsze: na począku sezonu zawodnicy są przypisani do poszczególnych pozycji, które są jednak korygowane w trakcie sezonu, jeśli okazuje się, że dany zawodnik gra jeszcze na innych pozycjach niż ta, którą miał przy opisie na początku.

Dobrą stroną takich zmian jest to, że nigdy nie zabierają jakieś pozycji graczowi, co najwyżej mogą dodać - czyli nigdy nie jest to ze szkodą dla nas.

np.

  • XXX (SG)-> XXX (G): teraz zawodnik może grać na PG i SG[/*:m:38qtwlgf]
  • YYY (FC)-> YYY (FC, PF): zawodnik dalej może grać na PF i C[/*:m:38qtwlgf]
jak widać zawsze liczy się suma wszystkich pozycji przy opisie zawodnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis zawiódł mnie Brian Grant. Kto wprowadził do skłądu jakiegoś Mihma , grant miał dzis zebrac 10 piłek...

Po pierwszym dniu nie jestem zachwycony. Jutro gram całą ósemką :)

Szczerze mówiąc to piątka: Atkins - Bryant - Butler - Odom - Mihm była więcej niż pewna, zwłaszcza, że Mihm miał bardzo udany preseason :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą stroną takich zmian jest to, że nigdy nie zabierają jakieś pozycji graczowi, co najwyżej mogą dodać - czyli nigdy nie jest to ze szkodą dla nas.

np.

  • XXX (SG)-> XXX (G): teraz zawodnik może grać na PG i SG[/*:m:1l47p5xw]
  • YYY (FC)-> YYY (FC, PF): zawodnik dalej może grać na PF i C[/*:m:1l47p5xw]
jak widać zawsze liczy się suma wszystkich pozycji przy opisie zawodnika.
no i wcale nie, bo odom na początku ubiegłego sezonu miał GF (grał u mnie na SG :) ), a potem jak wszyscy wiemy miał F, czyli SG odpada :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wcale nie, bo odom na początku ubiegłego sezonu miał GF (grał u mnie na SG :) ), a potem jak wszyscy wiemy miał F, czyli SG odpada :)

Wrrrr.... :x

 

Jeśli miał na początku GF (choć mi się wydaje, że to było raczej SF, ale mniejsza z tym), a potem dopisali F, to oznacza, że mógł grać na pozycjach SG, SF, PF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wcale nie, bo odom na początku ubiegłego sezonu miał GF (grał u mnie na SG :) ), a potem jak wszyscy wiemy miał F, czyli SG odpada :)

Wrrrr.... :x

 

Jeśli miał na początku GF (choć mi się wydaje, że to było raczej SF, ale mniejsza z tym), a potem dopisali F, to oznacza, że mógł grać na pozycjach SG, SF, PF.

nie dopisali tylko zamienili, potem już go nie mogłem dać na SG o ile dobrze pamiętam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.