Skocz do zawartości

[04/05] FBL #1 : Gadu - Gadu


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon już za progiem, czas więc zacząć przygotowania do najważniejszego wydarzenia, czyli draftu.

 

Wiecie już o co biega więc nie będę tu się rozpisywał co i jak.

 

Przypominam tylko, że draft w tym roku, ponownie przeprowadzimy posługując się apletem Yahoo!.

 

Przypominam też, że w ramach nagradzania zwycięzów o kolejności wybierania w drafcie decyduje, , tak jak rok temu, miejsce w końcowej klasyfikacji w sezonie poprzednim.

 

Teraz pozostaje nam ustalenie terminu draftu.

 

Proponuję sobotę 23 października, godz 21:00.

 

Czekam na Wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Przypominam o przetestowaniu swojego kompa T U T A J (link "Test Your System") żeby tuż przed draftem się nie okazało, że nie pójdzie u Was aplet :)

 

Jeśli oblejecie ten test - sprawdźcie czy macie włączoną Javę u siebie (dla użytkowników Explorera: Narzędzia -> Opcje Internetowe -> Zaawansowane -> Microsoft VM i zaznaczcie "Włączony kompilator Java JIT"). Powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czemu draft jest tak późno. Preaseason będzie już w pełni, co pozbawia draft dodatkowego smaczku jakim jest niepewność co do statsów niektórych zawodników (biorąc pod uwagę ilu graczy zmieniło barwy klubowe w tym offseason, daje to mnóstwo znaków zapytania).

 

Dlatego wnioskuję o przesunięcie draftu o tydzień wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czemu draft jest tak późno. Preaseason będzie już w pełni, co pozbawia draft dodatkowego smaczku jakim jest niepewność co do statsów niektórych zawodników (biorąc pod uwagę ilu graczy zmieniło barwy klubowe w tym offseason, daje to mnóstwo znaków zapytania).

 

Dlatego wnioskuję o przesunięcie draftu o tydzień wcześniej.

  • To co Ty uważasz za wadę tak późnego terminu, niektórzy mogą uznać za zaletę :)[/*:m:3k1aq25g]
  • Tydzień wcześniej (16-17 X) nie mogę[/*:m:3k1aq25g]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mnie jeszcze poprze? Gimmie?

to była prowokacja. <wink> No nic Spabloo podkręcasz mnie. W tym roku nie będe miał już żadnych skrupółów. :lol:

A chciałem ci przypomniec że Andżelika też wymaga cennego czasu :twisted:

 

Co do wczesniejszego tygodnia .... draftu to Stro raczej nie będzie mógł(: ale fakt że fajnie było by miec ten dłuższy okres przedsezonowy na wzmocnienie skałdu.:)

 

no chyba zeby jutro zrobic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dostałem PM i z tego też powodu krzyczę. Więc niestety Stro, ale problemów ze mną ciąg dalszy:) Może to wina, że nie loguje mnie automatycznie na e-nba.pl przy wejściu tu, ale nie wydaje mi sie by w tym tkwiła przycyna bo na mojego maila nie dostałem poinformowania o PM. Wyślij go jeszcze raz Stro, bo inaczej stracicie pewnego kandydata na 1 miejsce w lidze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem wziąść wczoraj udziału w drafcie więc mam pytania do tych co w nim udział brali oraz do Stro.

 

Jak działa pre-rank? Czy jeśli padnie mi komp w trakcie draftu to będę applet sam dalej wybierze za mnie graczy wg tego co wcześniej ustaliłem? I czy ewentualnie mogę w ogóle nie pojawić się w trakcie draftu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak działa pre-rank? Czy jeśli padnie mi komp w trakcie draftu to będę applet sam dalej wybierze za mnie graczy wg tego co wcześniej ustaliłem? I czy ewentualnie mogę w ogóle nie pojawić się w trakcie draftu?

Są generalnie trzy rankingi, wg których aplet będzie za Ciebie wybierał jeśli nie pojawisz (to jest więc też odpowiedź na następne Twoje pytanie - tak, możesz nawet się nie pojawić na drafcie, choć to oczywiście jest nie wskazane, o czym zaraz). To samo zrobi jeśli w czasie draftu zwiesi Ci się komp lub trafi Ci się jakiś inny przypadek losowy (lub będziesz musiał wcześniej opuścić draft).

 

Pierwszy ranking to ten defaultowy Yahoo i oparty jest na tzw. O-Rank (osiągnięcia danego zawodnika z ostatnich kilku sezonów). Nie jest on oczywiście w pełni kompatybilny z rankingiem wg naszej punktacji, ale zupełnie tragiczny nie jest. Przynajmniej jeśli idzie o pierwszą 20tkę-25tkę. Potem bywa z tym różnie (a nawet bardzo różnie :) ).

 

Drugi ranking, to właśnie ten Pre-Rank. Robisz go samemu wg własnych kryteriów (sugerię oprzeć się jednak na naszej punktacji :wink: ) we własnym zakresie przed draftem.

 

Trzeci ranking możesz sobie zrobić, spotanicznie, w trakcie draftu.

 

Aplet postępuje następująco - najwyższy w hierarchi jest ten zrobiony podczas draftu (ostatnia wola i te sprawy :) ), jeśli go nie ma (lub się skończył) przechodzi do tego Pre-Rank, zrobionego przez Ciebie przed draftem, natomiast jeśli i tego Pre-Ranka nie ma (lub się skończył), zaczyna wybierać ze swojego własnego rankingu (tym opartym na O-Rank'u).

 

Wydawać by się mogło, że przy tylu zabezpieczeniach obecność podczas draftu nie jest potrzebna. Nie koniecznie. Często się zdarza, że jadąc po którymś z tych rankingów, komp wybiera w myśl zasady "best available" i może się skończyć patową sytuacją np. 5xPF, 3xC, 0xSF, 0xSG, 4xPG, podczas gdy zamiast tego "best available" można było spokojnie skoczyć kilka oczek niżej i wybrać gracza, którego pozycja nie będzie się dublowała z wcześniej wybranymi.

 

Mam nadzieję, że, pomimo pozornego zagmatwania :), kwestia draftowo-apletowa jest już jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam mały problem...W sobotę o 18:00 jest mecz Turów Zgorzelec- SKS Starogard Gd....jestem ze Zgorzelca. Pracuje w gazecie. Mam akredytację i będe na tym meczu żeby robić relację, foto i wywiady.

Wątpie żebym się wyrobił do 21:00...co jeżeli się spóźnię ?? albo w ogóle się nie wyrobie??

 

Pozdro....

 

p.s. Jak zrobić swoją listę w/g której comp będzie wybierał?

Moge wybrać pierwszych 20 playerów, a resztę niech dobierze automatycznie jak chce ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jeżeli się spóźnię ?? albo w ogóle się nie wyrobie??

Draft rusza punktualnie o 21:00 i ja nie mam na to wpływu...

 

Jak zrobić swoją listę w/g której comp będzie wybierał?

Moge wybrać pierwszych 20 playerów, a resztę niech dobierze automatycznie jak chce ??

http://www.e-nba.pl/forum/viewtopic.php?t=661

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po drafcie ;). I tak najlepsza była końcówka kiedy wszyscy rzucili się na wolnych agentów :).

 

Wybierałem z nr 5 (choć początkowo miał być to nr 8 i żałowałem, że awansowałem w hierarchii, ale po tym co się dziś stało jestem bardzo happy).

 

Jak wybierałem

 

nr 5 - Shaquille O'Neal (w poprzednim sezonie 107,15 FP) - dowód na to, że w takich grach nie warto kierować się sympatią. Oto spabloo, który nie znosi Shaqa pragnął go mieć u siebie ;). Najpierw wszystko szło zgodnie z moim rankingiem. Poszedł Garnek, poszedł Duncan, poszedł Kobe i... Poszedł Kirlenko :shock: . Tak więc 4-ty w moim rankingu O'Neal zawitał do mnie. Gdyby szło zgodnie z nim, to wybrałbym Dirka.

 

nr 16 - Ben Wallace (100,3 FP) - czemu tak nisko? Nie mam pojęcia. Każdy pomijał Big Bena, poszedł przed nim nawet Peja (chyba ktoś nie przygotował sobie pre-rank ;) ). Kiedy Żółw wybrał Iversona Ben był mój :). 8 pozycja w moim rankingu, czyli moim zdaniem steal.

 

nr 25 - Antoine Walker (77,0 FP) - u mnie był 19-ty. Moim zdaniem ma potencjał, żeby wykręcać 85 FP na mecz. W Bostonie zdażało mu się grać jeszcze lepiej. Teraz jest w ostatnim roku kontraktu. Wahałem się czy nie wziąść Raya Allena, ale on, wydaje mi się, "wyżej gówna nie podskoczy". A Walker ma większy potencjał (statystycznie oczywiście).

 

nr 36 - Pau Gasol (79,08 FP) - został aż do tego momentu to co miałem zrobić? :P Założyłem sobie, że przez pierwsze 4 rundy nie zwracam uwagi na pozycje na boisku. Gość był u mnie na 23 miejscu. Nie liczę na jego nagły wzrost zdobywanych punktów, ale skoro dali mu duży kontrakt, to może dadzą mu też więcej minut :? ?

 

nr 45 - Andre Miller (75,89 FP) - trzeba się było zacząć rozglądać za PG i SG. Andre był 38-my w moim pre-rank i zdecydowałem się go wybrać trochę intuicyjnie. Może Nash byłby lepszy? No cóż - jest jak jest. Pozostaje mi liczyć, że wykręci 100 FP jak to było 3 sezony temu ;).

 

nr 56 - Michael Finley (74,03 FP) - ale miałem nadzieję, że wpadnie w moje ręce Jason Richardson :|. Poszedł jednak ciut wcześniej. Musiałem rozejrzeć się za SG, a Finley był najwyżej z dostępnych (43 pozycja).

 

nr 65 - Gerald Wallace (hehe - zapomnijcie o FP ;) ) - na ten wybór wpłynął oczywiście dobry preseason. 6 runda to był jednak czas kiedy mogłem podjąć to ryzyko. Miałem już obsadzone wszystkie pozycje. Wallace jest dla mnie wielką niewiadomą, ale ktoś musi grać w Bobcats. Mam nadzieję, że nie będę żałował. Był u mnie na 49 miejscu.

 

nr 76 - Drew Gooden (54,2 FP) - w zeszłym sezonie go miałem i się zawiodłem (ech gimmie :twisted: ). Jednak w Cleveland będzie grał nareszcie jako PF i będzie sporo zbierał. 60 w moim rankingu.

 

nr 85 - Jamal Tinsley (55,24 FP) - zabezpieczenie dla Millera. Zacznie grać więcej więc jego statsy się trochę poprawią. Wziąłem go bo szukałem zmiennika. Ranking - 70.

 

nr 96 - Grant Hill (nie grał) - chciałem mieć kogoś z Orlando. Skłamałbym gdybym powiedział, że nie spodziewam się po nim niczego rewelacyjnego. Otóż spodziewam się ;). 52 w rankingu - przykład na to, że nie zawsze wybierałem zgodnie z nim :).

 

nr 105 - Luol Deng - szukałem kogoś na SG i mi się Luol napatoczył ;). Lubię go, a poprzedni sezon pokazał mi, że warto mieć czasem jakiegoś debiutanta.

 

nr 116 - Jim Jackson (57,88) - kolejny zmiennik na SG. Będzie 3-cią opcją w Houston więc może poprawić swoje osiągnięcia. Dobrze grał w preseason więc powinno być ok.

 

Poza draftem wybrałem Blounta, Damona Jonesa i Nene. Właściwie to rzuciłem się na cokolwiek byle szybko :) - jeśli ktoś chce przygarnąć któregoś z tych zawodników to chętnie się wymienię. Zaznaczam jednak, że niełatwo mnie będzie podejść ;).

 

Najmniej zadowolony jestem z pozycji SG, a najbardziej z PF.

 

Największe niespodzianki (moim zdaniem):

Kirlenko z nr 4 - za wysoko

Francis z nr 6 - za wysoko

Stojakovic z nr 12 - za wysoko (będzie Webber)

Pierce z nr 20 - zdecydowanie za nisko.

Bibby nr 24 - moim zdaniem zasługiwał na 5-6 rundę.

 

Tyle na gorąco ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio faktycznie (n)aplet to wspaniała sprawa :wink: choć widac nie wszystkim ta godzina jakoś pasowała. Najfajniejszy był odrazu skok wszystkich po draftcie na FA:)

 

moja wspaniała drużyna :

 

1. Baron Davis (97.5) - czyli najlepszy dostępny pg w tym sezonie.

2. Jermaine O'Neal (95.5) - jakoś z symati go wziołem po zeszłorocznych wojarzach no i myśle że moze brac tylko lepiej.

3. Corey Maggette (68.3) - świadomy wybór choc było wtedy dostepnych kilku lepiej punktujących

4.Emeka Okafor (---) - no to odwazny wybór ale myśle że zabezpieczyłem sie jeszcze moim ósmym wyborem więc xle nie będzie:]

5. Dwayne Wade (65.8) - drugi pg świetny ale moze go wymienie *****

6. Ch. Billups (67.8) - ludziska mi wkręcaja ze słabe ma statsy. No nie wydaje mi sie.:) Myśle że jeśli Wade odejdzie bedzie moim szóstym.

7. Jalen Rose (57.5) - prawdopodobnie nie będzie miał więcej punktów ale za to kontuzje ma Williams a Alston gra beznadziejnie w pre więc punkcków fantasztycznych ubyć Jalenowi nie powinno

8. P. Brezec ( 5.3) - to właśnie obstawa mojego 4 wyboru w draftcie a moze i nawet jeden z ośmiu starterów.

9. Mehmet Okur (47.1) - jest taki jeden GM który systematycznie zabierał mi wszystkich Jazzmenów wiec ostał sie do 9 numeru tylko ten niewiarygodny wspaniały i fąfastyczny Okur. Statsy napewno poskoczą choc niejakos drastycznie:)

10.Joe Smith ( 63.1) - ciesze się .. i nawet troche dziwie ze tak późno był do wzięcia ... ale na 80FP to raczej i tak nie licze(:

11. Keith Van-Horn (61.6) - bardzo potrzebowałem kogos na SF. No i przyjaźni się ze Smithem:)

12. Morris Peterson (36.1) - hm no szukałem kogos sg/sf Do 50 dobije tylko pod warunkiem kontzji Vinca co przecież nie jest takie niemozliwe.... pozdrawiam Szakil rozważ propos:)

 

z FA:

13.Nick Collison (--) - a nuz cos z niego bedzie. Propaganda Keya robi swoje;)

14.Marco Jaric (52.1) - no niby jest livingston ale Jaric pownien grac przyzwoicie

15. Brian Grant (46.3) - liczyłem że bedzie F/C no i mam wrążenie że jednak 46 to mało na niego:)

 

 

ps

ogólnie jestem zadowolony ze swoich wyborów. (doskiwiera mi tylko brak Dunleavego:P )

 

No i chetnie pozyskam kogoś na Sf/Sg za Wada np:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to wyniki draftu FBL #1:

 

  • K. Garnett - Stromile[/*:m:2feybg8f]
  • T. Duncan - Borys[/*:m:2feybg8f]
  • K. Bryant - MuM[/*:m:2feybg8f]
  • A. Kirilenko - Vitaly[/*:m:2feybg8f]
  • S. O'Neal - Spabloo[/*:m:2feybg8f]
  • S. Francis - Żółw[/*:m:2feybg8f]
  • B. Davis - Gimmie[/*:m:2feybg8f]
  • T. McGrady - Szakil[/*:m:2feybg8f]
  • L. James - MArcus[/*:m:2feybg8f]
  • D. Nowitzki - Rigel[/*:m:2feybg8f]
  • E. Brand - Rigel[/*:m:2feybg8f]
  • Y. Ming - MArcus[/*:m:2feybg8f]
  • P. Stojakovic - Szakil[/*:m:2feybg8f]
  • J. O'Neal - Gimmie[/*:m:2feybg8f]
  • A. Iverson - Żółw[/*:m:2feybg8f]
  • B. Wallace - Spabloo[/*:m:2feybg8f]
  • S. Marion - Vitaly[/*:m:2feybg8f]
  • A. Stoudemire - MuM[/*:m:2feybg8f]
  • C. Webber - Borys[/*:m:2feybg8f]
  • P. Pierce - Stromile[/*:m:2feybg8f]
  • Z. Randolph - Stromile[/*:m:2feybg8f]
  • S. Marbury -...[/*:m:2feybg8f]
  • B. Miller[/*:m:2feybg8f]
  • M. Bibby[/*:m:2feybg8f]
  • A. Walker[/*:m:2feybg8f]
  • C. Boozer[/*:m:2feybg8f]
  • C. Maggette[/*:m:2feybg8f]
  • R. Allen[/*:m:2feybg8f]
  • C. Anthony[/*:m:2feybg8f]
  • L. Odom[/*:m:2feybg8f]
  • S. Cassell[/*:m:2feybg8f]
  • J. Kidd[/*:m:2feybg8f]
  • V. Carter[/*:m:2feybg8f]
  • E. Okafor[/*:m:2feybg8f]
  • J. Magloire[/*:m:2feybg8f]
  • P. Gasol[/*:m:2feybg8f]
  • M. Camby[/*:m:2feybg8f]
  • G. Arenas[/*:m:2feybg8f]
  • K. Martin[/*:m:2feybg8f]
  • R. Jefferson[/*:m:2feybg8f]
  • Z. Ilgauskas[/*:m:2feybg8f]
  • R. Artest[/*:m:2feybg8f]
  • A. Harrington[/*:m:2feybg8f]
  • D. Marshall[/*:m:2feybg8f]
  • A. Miller[/*:m:2feybg8f]
  • A. Jamison[/*:m:2feybg8f]
  • D. Wade[/*:m:2feybg8f]
  • S. Nash[/*:m:2feybg8f]
  • M. Redd[/*:m:2feybg8f]
  • J. Terry[/*:m:2feybg8f]
  • K. Hinrich[/*:m:2feybg8f]
  • J. Crawford[/*:m:2feybg8f]
  • J. Richardson[/*:m:2feybg8f]
  • C. Billups[/*:m:2feybg8f]
  • C. Arroyo[/*:m:2feybg8f]
  • M. Finley[/*:m:2feybg8f]
  • B. Barry[/*:m:2feybg8f]
  • R. Wallace[/*:m:2feybg8f]
  • E. Dampier[/*:m:2feybg8f]
  • G. Payton[/*:m:2feybg8f]
  • R. Lewis[/*:m:2feybg8f]
  • S. Abdur-Rahim[/*:m:2feybg8f]
  • S. Jackson[/*:m:2feybg8f]
  • R. Hamilton[/*:m:2feybg8f]
  • G. Wallace[/*:m:2feybg8f]
  • S. Dalembert[/*:m:2feybg8f]
  • J. Rose[/*:m:2feybg8f]
  • C. Bosh[/*:m:2feybg8f]
  • R. Davis[/*:m:2feybg8f]
  • M. Ginobili[/*:m:2feybg8f]
  • Kurt Thomas[/*:m:2feybg8f]
  • T. Ratliff[/*:m:2feybg8f]
  • Juwan Howard[/*:m:2feybg8f]
  • P. Brezec[/*:m:2feybg8f]
  • D. Howard[/*:m:2feybg8f]
  • D. Gooden[/*:m:2feybg8f]
  • E. Curry[/*:m:2feybg8f]
  • M. Harpring[/*:m:2feybg8f]
  • Kenny Thomas[/*:m:2feybg8f]
  • T. Parker[/*:m:2feybg8f]
  • T. Chandler[/*:m:2feybg8f]
  • L. Hughes[/*:m:2feybg8f]
  • B. Gordon[/*:m:2feybg8f]
  • E. Jones[/*:m:2feybg8f]
  • J. Tinsley[/*:m:2feybg8f]
  • M. Dunleavy[/*:m:2feybg8f]
  • M. Okur[/*:m:2feybg8f]
  • C. Mobley[/*:m:2feybg8f]
  • J. McInnis[/*:m:2feybg8f]
  • C. Mihm[/*:m:2feybg8f]
  • T. Prince[/*:m:2feybg8f]
  • J. Bender[/*:m:2feybg8f]
  • J. Posey[/*:m:2feybg8f]
  • J. Smith[/*:m:2feybg8f]
  • A. Daniels[/*:m:2feybg8f]
  • G. Hill[/*:m:2feybg8f]
  • G. Robinson[/*:m:2feybg8f]
  • Q. Richardson[/*:m:2feybg8f]
  • D. Stoudamire[/*:m:2feybg8f]
  • R. Nesterovic[/*:m:2feybg8f]
  • M. Daniels[/*:m:2feybg8f]
  • K. Cato[/*:m:2feybg8f]
  • K. Brown[/*:m:2feybg8f]
  • T. Murphy[/*:m:2feybg8f]
  • L. Deng[/*:m:2feybg8f]
  • J. Johnson[/*:m:2feybg8f]
  • K. Van Horn[/*:m:2feybg8f]
  • J. Williams[/*:m:2feybg8f]
  • T. Ford[/*:m:2feybg8f]
  • K. Kittles[/*:m:2feybg8f]
  • P.J. Brown[/*:m:2feybg8f]
  • S. Swift[/*:m:2feybg8f]
  • C. Kaman[/*:m:2feybg8f]
  • M. Peterson[/*:m:2feybg8f]
  • E. Thomas[/*:m:2feybg8f]
  • J. Jackson[/*:m:2feybg8f]
  • W. Green[/*:m:2feybg8f]
  • L. Sprewell[/*:m:2feybg8f]
  • D. Christie[/*:m:2feybg8f]
  • D. Mason[/*:m:2feybg8f]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stro Team

 

  • PF: Zach Randolph | Tyson Chandler[/*:m:1205he9s]
  • SF: Kevin Garnett | Richard Jefferson | Rashard Lewis[/*:m:1205he9s]
  • C: Zydrunas Ilgauskas | Radoslav Nesterovic[/*:m:1205he9s]
  • SG: Paul Pierce | Marquis Daniels | Desmond Mason[/*:m:1205he9s]
  • PG: Gary Payton | Tony Parker[/*:m:1205he9s]

FA: Karl Malone | Raef LaFrentz | Andres Nocioni

 

(Boldem punktująca 8-ka).

 

 

Przebieg mojego draftu:

  • Kevin Garnett - wybrany z nr 1 / nr 1 w moim Pre-Ranku[/*:m:1205he9s]
  • Paul Pierce - 20 / 13 [/*:m:1205he9s]
  • Zach Randolph - 21 / 14[/*:m:1205he9s]
  • Richard Jefferson - 40 / 28[/*:m:1205he9s]
  • Z. Ilgauskas - 41 / 39[/*:m:1205he9s]
  • G. Payton - 60 / 47[/*:m:1205he9s]
  • R. Lewis - 61 / 37[/*:m:1205he9s]
  • T. Parker - 80 / 61[/*:m:1205he9s]
  • T. Chandler - 81 / 44[/*:m:1205he9s]
  • R. Nesterovic - 100 / 70[/*:m:1205he9s]
  • M. Daniels - 101 / 65[/*:m:1205he9s]
  • D. Mason - 120 / 85[/*:m:1205he9s]

Ja widać w większości przypadkach udawało mi się brać zawodników znacznie niżej niż to wynikało z mojego rankingu. I nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony ze swojego składu :)

 

Pierce to steal z 20stym numerem, nawet jesli ma zagrać równe słaby jak na niego sezon jak poprzedni. Cieszy mnie również pozyskanie Jefferson'a, który powinien pokazać to i owo w Nets. Z Lewis'em zaryzykowałem (miałem już 2 SF'ów i ani jednego C i postawiłem na niżej sklasyfikowanego Ilgauskas'a), po czym, ku mojemu zdumieniu, okazało się, że Rashard był dalej do wzięcia - 20 numerków niżej :).

 

Wybór zaś Payton'a czy Chandler'a z takimi numerami (a tym bardziej ich pozycje w moim rankingu) mogą dziwić, ale uważam, że jeden i drugi może wielu zaskoczyć w bieżącym sezonie. The Glove ma wiele do udowodnienia światu, zaś Tyson ma wreszcie zdrowe plecy.

 

 

Jeśli chodzi o największą niespodziankę draftu to (oczywiście oprócz wyrobienia się Borys'a na pierwszą rundę po raz pierwszy od 3 lat :D ) jest nią dla mnie wybranie w połowie 4tej rundy Okafora - Gimmie musi wiedzieć o czymś, o czym my nie wiemy :) .

 

 

PS. Jak ktoś ma do zaoferowania PG lub C w granicach 75-80fp na mecz, to zapraszam do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GIMMIE: kogo chciałbyś za Wade'a ? Tylko poważnie proszę :)

 

A oto mój terror sqad:

 

Zgorzelec Ballerz

PG: LaBron James / Jason Kidd

SG: Michael Redd / Jamal Crawford / Jeff McInnis

SF: Carmelo Anthony / Ricky Davis

PF: Jonathan Bender / Tim Thomas / Stromile Swift

c: Yao Ming / Theo Rattlif

 

coach: Marek Szulc :)

 

może potypujemy faworytów?

moim zdaniem całkiem nieźle wygląda Gimmie i Stro. Borys też jak zwykle w czołówce.

 

PS.Stro: jest możliwość wygenerowania kto z nas uzbierał najlepszy team pod względem fp z ubiegłego zesonu? Chodzi o konkretną sumę. Biorą oczywiście pod uwage zawodników wybranych w drafcie. (bez FA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.