Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A co mają moje bilanse do obiecywania minut Paynowi w s5?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1+ PO (vet min) dla C.Payne od Minnesoty 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczekam 47h i podbiję Payne'a do 1+1PO, jeśli to możliwe :)

Jak dobrze pójdzie to Payne podpisze gdzieś na 2 trymestr w połowie trzeciego xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj raczej zamkniemy temat waiversów. Czekam jeszcze na ustosunkowanie się jednego z Radnych. Wieczorem wrzucę głosowania. Wszyscy którzy nie mają 14 graczy w roosterze, czyli @Sylvinho., @Qcin_69, @cvbe ( Shevcu nie bo on ściągnął z waivers Obiese i ma go jeszcze niedopisanego ) radzę złożyć więcej ofert, bo jak nie wygracie gracza to Wam Rada przekonwertuje jakiegoś two-waya na gwarantowaną umowę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Eld napisał:

Dzisiaj raczej zamkniemy temat waiversów. Czekam jeszcze na ustosunkowanie się jednego z Radnych. Wieczorem wrzucę głosowania. Wszyscy którzy nie mają 14 graczy w roosterze, czyli @Sylvinho., @Qcin_69, @cvbe ( Shevcu nie bo on ściągnął z waivers Obiese i ma go jeszcze niedopisanego ) radzę złożyć więcej ofert, bo jak nie wygracie gracza to Wam Rada przekonwertuje jakiegoś two-waya na gwarantowaną umowę.

Przecież Minnesota zlozyla ofertę i już chyba nawet 48h minęło od niej dla Omera Yurtsevena (1+TO)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Eld napisał:

Cavs też, jeśli nie wygrają Payne'a to mają w swoim składzie Chassona Randle'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Przecież Minnesota zlozyla ofertę i już chyba nawet 48h minęło od niej dla Omera Yurtsevena (1+TO)

Zacytuj proszę bo się taki burdel tu zrobił, że mi się szukać nie chce. 

Teraz, cvbe napisał:

Cavs też, jeśli nie wygrają Payne'a to mają w swoim składzie Chassona Randle'a ;)

Ty też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Eld napisał:

Założyłem już ofertę dla Kaminskyego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.02.2021 o 14:46, cvbe napisał:

Hmm no to coś się nie zrozumieliśmy, tak bym Kyle'a zwolnił już wczoraj żeby tyle nie czekać znowu... No ale dobra, tylko w takim razie zmieniam listę do podpisu:

1. Cameron Payne
2. Chasson Randle
3. Isaiah Thomas

Tak więc jeśli nie wygram Payne'a to Chasson u mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Eld napisał:

Zacytuj proszę bo się taki burdel tu zrobił, że mi się szukać nie chce. 

W dniu 26.02.2021 o 11:05, Qcin_69 napisał:

Minnesota oferuje kontrakt do końca sezonu (z opcja zespołu za rok) Omerowi Yurtsevenowi @Alonzo potwierdz proszę ze typ będzie miał ~600k w kontrakcie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Założyłem już ofertę dla Kaminskyego.

Chodzi o to Sylwek, że jak go nie wygrasz to Ci będziemy musieli two-waya dopisać, a tego nikt z nas nie chce. Złóż lepiej ofertę jeszcze na 2-3 graczy.

Dzisiaj zamykamy temat. Pewnie jakoś do 22:00 damy czas. @Alonzo nie chce mi się wisieć do północy.

W dniu 26.02.2021 o 11:05, Qcin_69 napisał:

Minnesota oferuje kontrakt do końca sezonu (z opcja zespołu za rok) Omerowi Yurtsevenowi @Alonzo potwierdz proszę ze typ będzie miał ~600k w kontrakcie 

Omer Yurtseven ---> Wolves.

@Alonzo dopisz go do Wolves z odpowiednią wysokością kontraktu.

@Regis Ty jeszcze zostaniesz z 13 graczami po transferze z Pacers i Jazz. Sugeruję złożyć jeszcze ze dwie oferty na innych graczy bo po Payne i Kaminskiego masz konkurencję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoją droga jeśli miejsca mi braknie w rosterze żeby zmieścić deal z houston to zwalniam Pelle od siebie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Regis musisz uzupełnić rooster o dwóch graczy inaczej Taco Fall ucieszy się z gwarantowanego kontraktu i jakiś inny paździerz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jeśli się nie uda z Paynem (w co nie wierzę) to biorę Chassona Randle, a jak z nim też nie to Kyle Guya 

A jak się nie uda z Kamińskim (w co nie wierzę) to biorę Jamesa Johnsona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 minutę temu, Regis napisał:

To jeśli się nie uda z Paynem (w co nie wierzę) to biorę Chassona Randle

Za późno raczej, już dawno minęło 48h od mojej oferty dla Randle'a, więc jeśli nie wezmę Payne'a to idzie do mnie :( Chyba, że wezmę Payne'a (w co nie wierzę) to wtedy droga wolna :)

Edytowane przez cvbe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamykam. 22:00 minęła. Za jakieś 30 minut będą głosowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W trosce o bilans w trzecim trymestrze o kulturę organizacji Memphis Grizzlies, postanowiono zwolnić Kentaviousa Caldwell-Pope'a i umożliwić mu grę o tytuł w contenderze, a przy okazji zaoszczędzić parę srebrników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lakers oferują vet min 1+1 PO dla Kentaviousa Caldwell-Pope'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Knicks oferują vet min 1+PO, miejsce w s5 i idealną dla siebie rolę dla Kentaviousa Caldwell-Pope'a

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwalniam Cooka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.