Skocz do zawartości

beGM - Waiver Wire


BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Założyłem już ofertę dla Kaminskyego.

Chodzi o to Sylwek, że jak go nie wygrasz to Ci będziemy musieli two-waya dopisać, a tego nikt z nas nie chce. Złóż lepiej ofertę jeszcze na 2-3 graczy.

Dzisiaj zamykamy temat. Pewnie jakoś do 22:00 damy czas. @Alonzo nie chce mi się wisieć do północy.

W dniu 26.02.2021 o 11:05, Qcin_69 napisał:

Minnesota oferuje kontrakt do końca sezonu (z opcja zespołu za rok) Omerowi Yurtsevenowi @Alonzo potwierdz proszę ze typ będzie miał ~600k w kontrakcie 

Omer Yurtseven ---> Wolves.

@Alonzo dopisz go do Wolves z odpowiednią wysokością kontraktu.

@Regis Ty jeszcze zostaniesz z 13 graczami po transferze z Pacers i Jazz. Sugeruję złożyć jeszcze ze dwie oferty na innych graczy bo po Payne i Kaminskiego masz konkurencję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Regis napisał:

To jeśli się nie uda z Paynem (w co nie wierzę) to biorę Chassona Randle

Za późno raczej, już dawno minęło 48h od mojej oferty dla Randle'a, więc jeśli nie wezmę Payne'a to idzie do mnie :( Chyba, że wezmę Payne'a (w co nie wierzę) to wtedy droga wolna :)

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

W trosce o bilans w trzecim trymestrze o kulturę organizacji Memphis Grizzlies, postanowiono zwolnić Kentaviousa Caldwell-Pope'a i umożliwić mu grę o tytuł w contenderze, a przy okazji zaoszczędzić parę srebrników.

 

----------------------------------

Od Eld: wprowadzony

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando Magic proponują vet. min. 1+1 PO dla Kentaviousa Caldwell-Pope'a oraz rolę podstawowego gracza z ławki w backcourt za duetem Lowry/Mitchell i regularne 20min. w rotacji. 

edit. W zaistniałych okolicznościach KCP może liczyć na zdecydowanie większe minuty zastępując Mitchella lub Lowrego w s5. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat
  • Szulim odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.