Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Eld napisał:

Dokładam mu do oferty 4.709 dolarów na drobne wydatki. Tym samym na stole leży  $ 2 404 709 od Thunder.

Sam mnie do tego zmusiłeś ;).

To ja mu dokładam skrzynkę wódki i dwie oranżady!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haliburton dzisiaj u mnie nie zagrał, więc pewne 20 minut dla Payne'a właśnie stało się faktem - ma szansę zrezygnować z niewiele większej kasy, w zamian za realną szansę na minuty w mojej drużynie i większą szansę na kontrakt w przyszłym roku niż siedząc na końcu ławki za kilkoma PG :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, cvbe napisał:

Haliburton dzisiaj u mnie nie zagrał, więc pewne 20 minut dla Payne'a właśnie stało się faktem - ma szansę zrezygnować z niewiele większej kasy, w zamian za realną szansę na minuty w mojej drużynie i większą szansę na kontrakt w przyszłym roku niż siedząc na końcu ławki za kilkoma PG :)

Nie będę ukrywał, że u Ciebie ma większe szanse na minuty ale jednak to wcale nie jest "niewiele większa kasa". Jak pisałem Payne zarobił do tej pory ~12M w 6 sezonów. Tu ma na stole 2,4M w dw trymestry + playoffs. Dwa razy więcej niż od Ciebie. Co do minut - również się powtórzę. Nie wiem w jakiej formie wróci G. Hill. Może być tak, że będzie fatalny i wtedy szansa na spore minuty Payne'a drastycznie wzrasta zakładając, że Rose u mnie jest traktowany jako scorer z ławki, a nie rozgrywający, a Shai wiadomo, zagra od PG do SF ale jednak zależy mi na maksymalizacji wykorzystania swojej głębi, dawaniu zawodnikom grać na naturalnych pozycjach wykorzystując indywidualne zdolności co choć by pokazałem nie zdejmując Randle z PF i nie przesuwając go na C.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, cvbe napisał:

przeciez u mnie ma najwieksze szanse na minuty wtf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

przeciez u mnie ma najwieksze szanse na minuty wtf

Pomimo tego, że wszyscy naturalnie zgadzamy się z Tobą, że na pozycji PG masz gorszą rotację niż Cavs, czy Thunder, to niekoniecznie musi być to czynnik decydujący przy głosowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzućcie wreszcie głosowanie, czemu jeszcze nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, january napisał:

Wrzućcie wreszcie głosowanie, czemu jeszcze nie ma?

48H od ostatniej oferty. 

Przydałaby się też oferta od @Regis by uzupełnił roster 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, MarcusCamby napisał:

48H od ostatniej oferty. 

Przydałaby się też oferta od @Regis by uzupełnił roster 

To coś zawaliliście z przepisami, bo na tej zasadzie to na upartego losy Payne'a, gdzie zagra w 2T by się rozstrzygały pod koniec kwietnia :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@MarcusCambyRozumiem, że mogę jeszcze złożyć ofertę za Payne'a. Oczywiście to zrobię, podobnie jak za pana Franciszka Kamińskiego. 

Zastanawiam się jeszcze nad ofertą nr 3, ot tak na wszelki wypadek, gdybym nie dostał jednego z w/w w co jednak wątpię biorąc pod uwagę fakt, że pana Franka nikt nie chce, a Payne pod nieobecność Dragica ma u mnie pewne miejsce w s5, a i po jego powrocie na te ok. 20 min się załapie.

1 minutę temu, january napisał:

To coś zawaliliście z przepisami, bo na tej zasadzie to na upartego losy Payne'a, gdzie zagra w 2T by się rozstrzygały pod koniec kwietnia :D 

Wcześniej chyba było tak, że 48h od pierwszej oferty ale można było je składać po zakończeniu wymian. Co moim zdaniem miało sporo sensu, bo np u mnie wolne miejsca w rosterze zwolniły się ok. 30 może n przed końcem wymian ( kiedy Ronnie potwierdził deal), a i na pozyskanie Balla liczyłem praktycznie do samego końca. 

Stąd też nie składałem wcześniej oferty dla Payne'a, mimo iż oczywiste jest że pod nieobecność Dragica PG jest mi niezbędny. 

Edytowane przez Regis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Regis napisał:

@MarcusCambyRozumiem, że mogę jeszcze złożyć ofertę za Payne'a. Oczywiście to zrobię, podobnie jak za pana Franciszka Kamińskiego. 

Zastanawiam się jeszcze nad ofertą nr 3, ot tak na wszelki wypadek, gdybym nie dostał jednego z w/w w co jednak wątpię biorąc pod uwagę fakt, że pana Franka nikt nie chce, a Payne pod nieobecność Dragica ma u mnie pewne miejsce w s5, a i po jego powrocie na te ok. 20 min się załapie.

Kaminsky ma ofertę z Wizards i na pewno tam trafi.

Także po za Payne, chociaż moim zdaniem oferta Thunder w jego sytuacji to no brainer to radziłbym wziąć kogoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MarcusCamby fakt, przegapiłem ofertę od Wizards, nie sądzę abym był na straconej pozycji ale na wszelki wypadek poszukam jeszcze kogoś. 

Payne myślę, że widząc jakie perspektywy ma w Houston i OKC nie będzie się długo zastanawiał i wybierze Rockets, x tego co czytałem to chłopak ambitny jest i chciałby w lidze zostać dłużej - na pewno w Hou będzie miał większe możliwości na wykazanie się niż w OKC. 

Niemniej oficjalnie składam oferty dla: 

C. Payne 

F. Kamiński 

Jeśli mogę to obu proponuję min/1+1 PO ( jeśli nie to tylko na ten sezon). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

a w koncu moge zaproponowac payneowi 3+PO? 

Amator.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Luz, Payne wie kto się do niego zgłosił o kilka dni przed resztą ligi i kto o niego najdłużej zabiegał, więc wybierze Cavs - gdyby nie Cavs to reszta ligi nawet by nie wiedziała jakich mamy FAsów :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, człowiek...morza napisał:

a w koncu moge zaproponowac payneowi 3+PO? 

A co z Treyem Burke?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, cvbe napisał:

Luz, Payne wie kto się do niego zgłosił o kilka dni przed resztą ligi i kto o niego najdłużej zabiegał, więc wybierze Cavs - gdyby nie Cavs to reszta ligi nawet by nie wiedziała jakich mamy FAsów :D

ja czekalem na ostatni moment liczac ze zapomna ludzie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Regis napisał:

Payne pod nieobecność Dragica ma u mnie pewne miejsce w s5, a i po jego powrocie na te ok. 20 min się załapie.

Czyją nieobecność?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dragica. Czego nie rozumiesz? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dragić dopiero co wrócił w całkiem fajnej formie, a Ty chcesz go w s5 Paynem zamieniać.

Ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ,, dopiero co "to jest mniej więcej połowa trymestru. 

A to,  że jest w dobrej formie to oczywiste, nie wątpię że znajdzie to odzwierciedlenie w Twoich bilansach za drugi trymestr. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi