Skocz do zawartości

beGM - Waiver Wire


BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, karpik napisał:

Gwoli ścisłości to 2,4 vs 1,255.

1 080 376 to kwota ode mnie. Ale i tak bym na miejscu Payne'a się poważnie jednak zastanowił. W OKC będzie grał za Shaiem, Rose'm, Brogdonem, Hillem więc nie ma szans na minuty. U mnie jedna kontuzja Haliburton/Rozier i już Payne ma z miejsca 20 minut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cvbe napisał:

1 080 376 to kwota ode mnie. Ale i tak bym na miejscu Payne'a się poważnie jednak zastanowił. W OKC będzie grał za Shaiem, Rose'm, Brogdonem, Hillem więc nie ma szans na minuty. U mnie jedna kontuzja Haliburton/Rozier i już Payne ma z miejsca 20 minut :)

Tyle liczy się u Ciebie w salary, ale Payne dostaje więcej do ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, cvbe napisał:

1 080 376 to kwota ode mnie. Ale i tak bym na miejscu Payne'a się poważnie jednak zastanowił. W OKC będzie grał za Shaiem, Rose'm, Brogdonem, Hillem więc nie ma szans na minuty. U mnie jedna kontuzja Haliburton/Rozier i już Payne ma z miejsca 20 minut :)

 

Teraz, Szulim napisał:

Na miejscu Payne poszedłbym za minutami - jak się dobrze wypromuje w zespole playoffowym gdzie ma większe szanse na grę to dostanie lepszy kontakt na kolejny sezon ;) 

sorry @Eld :D 

no to w knicks ma role back-upu i najmniejsza do tego konkurencje wzgledem okc i cavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, cvbe napisał:

W OKC będzie grał za Shaiem, Rose'm, Brogdonem, Hillem więc nie ma szans na minuty. U mnie jedna kontuzja Haliburton/Rozier i już Payne ma z miejsca 20 minut :)

Hill nie wiadomo w jakiej kondycji wróci. SGA gra u mnie na SG, Rose to drugi scorer który wychodzi z ławki i na nim raczej rozegrania bym nie opierał więc siłą rzeczy Payne i u mnie ma szansę na te 20 minut i prawie dwa razy większą wypłatę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Hill nie wiadomo w jakiej kondycji wróci. SGA gra u mnie na SG, Rose to drugi scorer który wychodzi z ławki i na nim raczej rozegrania bym nie opierał więc siłą rzeczy Payne i u mnie ma szansę na te 20 minut i prawie dwa razy większą wypłatę. 

nie no pls, co to za naciąganie teorii.

wiadomo, ze u mnie mniejsza konkurencja, wiec pisz o kasie lepiej, jezeli juz szukasz korzysci

10 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Nie masz cap space, ani wyjątku na tą ofertę 

pytam ponownie. czy moja oferta z wyjątku minimalnej umowy na dłuższy okres jest git?

stosując logike, skoro w lato jest to mozlwie, to teraz chyba takze

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowe zagrywki CMa przy każdym okienku - niech idze do mnie bo ma najwiecej minut do grania - kończy się okienko i zaczyna się narracja o wielkiej głębi. 
Melo już się nabrał, Teague o mały włos tez, teraz zaczynamy bajki o Paynie.

Paynie który pare groszy w życiu zarobił, ma podpisać dwa razy niższy kontrakt :) spoko bajka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

nie no pls, co to za naciąganie teorii.

wiadomo, ze u mnie mniejsza konkurencja, wiec pisz o kasie lepiej, jezeli juz szukasz korzysci

A jaką korzyść ma Payne dołączając do Ciebie gdzie 34 minuty gra Irving a 14 Burke wg. Twojego opisu? Gdzie tu dla niego minuty?

Oferujesz mu koniec ławy za 50% tego co ja mu daje. 

Nie ma co. Sztos oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

A jaką korzyść ma Payne dołączając do Ciebie gdzie 34 minuty gra Brogdon  wg. Twojego opisu? a do tego minuty trzeba jescze rozdzielic na rosea, sga i hilla ktorzy sa wyzej w hierarchii

nie chce mi sie nawet o to klocic. jak tobie chce sie wymyslac na sile to spoko, pzosostawiam innym do rozstrzygniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

Ten bolec to nie raz potrafił ciągnąć Twojego Bookera w Suns :P

Tutaj jest bolcem który nawet nie dostał oferty na FA w zeszłym roku gdzie hajs dostawały nawet takie kiepy jak Jevon Carter, skoro PJ Dozier wybrał ofertę Lakers bo było tam najwiecej gwarantowanego hajsu to powinna być zachowana konsekwencja i Payne pójdzie za hajsem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat
  • Szulim odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.