Skocz do zawartości

beGM - Waiver Wire


BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Eld napisał:

Składam ofertę w pełni gwarantowanego kontraktu w wysokości 2,4M ( bez dzielenia na trymestry ) Cameronowi Payne. Korzystał będę z cap space. 

Panie Payne. 2,4M czy 1M? 

A ja się pytam jaka rola przypadnie mu w Twoim zespole po pozyskaniu również G. Hilla? :)

@cvbe też proszę o odpowiedź jaką rolę u Ciebie będzie miał Payne.

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Braveheart22 napisał:

A ja się pytam jaka rola przypadnie mu w Twoim zespole po pozyskaniu również G. Hilla? :)

@cvbe też proszę o odpowiedź jaką rolę u Ciebie będzie miał Payne.

Chcę wzmocnić konkurencje z ławki. G. Hill ma wrócić po all-star weekend ale nie wiadomo w jakiej formie będzie. Rola jest bardzo prosta do zdefiniowania. Pierwszy PG z ławki - taka jest stawka, a niech wygra po prostu lepszy o to miano.

A no i 2,4M na koncie dla Payne to wcale nie taka mała kwota. On w całej swojej karierze zarobił dotychczas 12,1M przez 6 lat. Tu mu kładę na stół 2,4M czyli jakąś 1/5 tego co zarobił w sześć lat, a u mnie ma to do zgarnięcia w jakieś 4 miechy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w zasadzie jedynym argumentem jest to, że w OKC będzie miał na pozycji konkurencję w postaci Brogdona, Shaia, Hilla i jakichś innych bolków, a u mnie tylko Haliburton i Rozier mogą grać jako PG, ale szczerze to chyba przebitka jest zbyt duża, żeby konkurować - gdybym dawał pełne minimum za te 2 trymestry, czyli 1,6 ponad to bym jeszcze tu ostro walczył a tak to te 1,4 mln różnicy to chyba za dużo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, cvbe napisał:

No w zasadzie jedynym argumentem jest to, że w OKC będzie miał na pozycji konkurencję w postaci Brogdona, Shaia, Hilla i jakichś innych bolków, a u mnie tylko Haliburton i Rozier mogą grać jako PG, ale szczerze to chyba przebitka jest zbyt duża, żeby konkurować - gdybym dawał pełne minimum za te 2 trymestry, czyli 1,6 ponad to bym jeszcze tu ostro walczył a tak to te 1,4 mln różnicy to chyba za dużo :(

No ja dlatego mam wątpliwości. U @Eld może być ciężko o granie. Brogdon, Rose, Hill, Shai może zahaczyć o granie na jedynce. Natomiast u Ciebie zdecydowanie widzę szansę na grę dla niego. Przebitka rzeczywiście spora, ale nie wiem czy bardziej by mu na grze nie zależało. Muszę to przemyśleć.

30 minut temu, Eld napisał:

A no i 2,4M na koncie dla Payne to wcale nie taka mała kwota. On w całej swojej karierze zarobił dotychczas 12,1M przez 6 lat.

To wcale tak mało nie zarobił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat
  • Szulim odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.