Skocz do zawartości

All-Star Game 2018


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

złamać zasady i zrobić draft jeszcze raz. Co to sie dzieje w tym roku to jakiś żart z druzyny LBJ

Koszykarscy bogowie pokazuja co mysla o drafcie do asg i zaprzestaniu rywalizacji east vs west.

Poza tym rozpatruje w kategoriach cudu fakt ze wsrod potencjalnie az 6 graczy ktorzy w druzynie lebrona moga opuscic asg nie ma davisa i beala. Dobrze ze embiid jest u stefana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem panowie czy to było już poruszane, ale warto wspomnieć, że liga zwiększyła kaskę dla zwycięzców ASG z 50k na 100k, Przegrani rok temu dostali 25k i chyba teraz też mają mieć więcej (30), ale nie jestem pewny.

 

Żeby było mało, to liga gwarantuje 500k na działalność charytatywną. Wygrani biorą 350, a przegrani 150.

 

Z takim budżetem emocji z Nowego Orleanu unikniemy na pewno. Nie wiem czy będziemy na tyle zadowoleni, na ile oczekujemy... m.in. Steph skomentował te zmiany jako pozytywną próbę zmotywowania zawodników do większego zaangażowania w mecz.

 

Gorzej na pewno nie będzie, dlatego można zacierać ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie powinno zrobić tak, że każdy z gracz, który awansuje do ASG ma pobierane 10% swojego kontraktu. Zwycięzcy to dostają, przegrani tracą.

ASG by miało większą intensywność, niż finały.

Myślę że od czasów komunizmu nie było pomysłu, który bardziej zniechęcałby pracownika do wykonywania dobrej pracy:) siła byś chyba zwoził zawodników na asg:) dopóki zawodnicy nie poczuja jakiejs wewnetrznej potrzeby rywalizacji, nie zmusimy ich do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że od czasów komunizmu nie było pomysłu, który bardziej zniechęcałby pracownika do wykonywania dobrej pracy:) siła byś chyba zwoził zawodników na asg:) dopóki zawodnicy nie poczuja jakiejs wewnetrznej potrzeby rywalizacji, nie zmusimy ich do tego.

Czyli komunizmem jest propozycja, która pozwala graczowi zarobić w 48 minut 2 miliony dolarów.

Aha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z przegranymi? Nie opłaca sie grać w ASG jeśli nie masz pewności ze nie wygrasz

24 gości, którzy grają w ASG odpowiada zwykle za większość wizerunku ligi. To mało grono gwiazd, które napędza hajs. I oni mają w umowie, że jako zawodnicy pobierają około połowy wszystkich przychodów ligi. W ich interesie jest to, żeby takie eventy jak ASG zarabiały, bo to oznacza bezpośrednio kasę dla nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.