Skocz do zawartości

All-Star Game 2018


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

To że władze NBA nie potrafią podnieść poziomu ASW to jedno, to że zawodnicy przyjmując zaproszenie mają wyjebane na kibiców - to drugie.

 

Zawsze na takich imprezach najlepiej pokazywali się młodzi, bo im zalezy i prawdziwi profesjonaliści - jak Kobas czy MJ. Reszta ma wylane...

 

Najbardziej kuriozalne jest to że mają wylane pomimo tego że dzięki ASW mają potem wyższe gaże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że władze NBA nie potrafią podnieść poziomu ASW to jedno, to że zawodnicy przyjmując zaproszenie mają wyjebane na kibiców - to drugie.

 

Zawsze na takich imprezach najlepiej pokazywali się młodzi, bo im zalezy i prawdziwi profesjonaliści - jak Kobas czy MJ. Reszta ma wylane...

 

Najbardziej kuriozalne jest to że mają wylane pomimo tego że dzięki ASW mają potem wyższe gaże...

A myślisz że większość kibiców woli mase wsadów podczas asg czy twarda gre w obronie?:) oni sie staraja tylko takie marudy jak wy naleza do mniejszosci.

 

Z tym samym sensem mozesz marudzic ze wrestlerzy nie bija sie na powaznie.nie od tego jest ten mecz:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz że większość kibiców woli mase wsadów podczas asg czy twarda gre w obronie?:) oni sie staraja tylko takie marudy jak wy naleza do mniejszosci.

 

Z tym samym sensem mozesz marudzic ze wrestlerzy nie bija sie na powaznie.nie od tego jest ten mecz:)

To weź się zdecyduj czy wolisz super wsady (których brakuje), czy bardziej poważna grę, a może jedno i drugie (jak ja), bo teraz wyszło że lubisz koszykarki pasztet :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Oladipo, ktoś spodziewał się po nim wirtuozerii lub stworzenia jakiegoś wiekopomnego dunku ? Mój Boże, dzieci drogie... ;-) Gość nawet nie wpadł na to, żeby przygotować sobie alternatywnie coś, bo skoro dwa razy nie wyszło, to zrobię może coś łatwiejszego, ale chociaż zrobię... Ale po co, skoro lepiej pajacować i robić z siebie małpę.

Edytowane przez mateuszf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się dobrze bawić na wysokim poziomie nie olewając kibiców... ale widać dziś tania rozrywka jest w cenie.

 

BTW. Tak tylko żeby pokazać różnice w wygrywającym podejsciu Vinca i Donovana

https://youtu.be/OcOjeQEYSLI

 

To były piękne mecze - zawsze było coś do udowodnienia jak grał wschód z zachodem, bo też i gracze byli przywiązani do swoich ekip i rywalizacji. Dziś zmiana formuły i samej NBA temu nie służy.

https://www.instagram.com/p/BfWIqiYlNJd/ warto było zarywać nockę, dziś idę spać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie z perspektywy puszczania bąków w fotel oceniać możliwości zawodowego koszykarza, ale i ja i ty gówno wiemy, jak było, zatem ja, skoro nie wiem, nie będę cisnął po zawodniku, który zgodził się wystąpić w konkursie, w którym od lat jest problem ze skompletowaniem składu. 

 

Sorry, ale wydaje mi się, że od uczestnika konkursu wsadów można wymagać czegoś więcej niż spalenia 4 z 5 prób. Nie trzeba mieć w CV 10 sezonów w NBA albo papierów trenerskich, żeby dojść wniosku, że Oladipo się wczoraj skompromitował i w pełni zasłużył na krytykę ze strony kanapowych Januszów.

 

Nikt nie wymaga od uczestników konkursu, żeby traktowali go na równi z finałami NBA, ale skoro już ktoś decyduje się na występ w takim przedsięwzięciu, to mógłby wpaść na coś bardziej kreatywnego niż założenie retro koszulki czy maski czarnej pantery. Wczoraj ważniejsze od wsadów było dosłownie wszystko - zbijanie piąteczek z celebrytami, wygłupianie się na parkiecie i robienie głupich min. Liczyłem na więcej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron pokazuje ze dalej nikt nie ma podjazdu do niego.

 

W ogole strasznie sie gosciu zmienil.Od początku ustawil mecz na tryb "wygrywamy to".

widać uznał że to jedyne co może wygrać w tym roku ;)

(fanboje zluzowac poslady, żartuję)

 

Może jednak obejrze

 

Dlaczego Jimmy ma dnp?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem meczu ale piszecie, że obrona była a wynik 148-145 trochę mi się z tym kłóci.

 

Też nie oglądałem, ale podejrzewam, że jak na standardy ASG to obrona była, nie bez powodu linia under/over wystawiona przez bukmachera była w okolicach 340pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ! Tak ! Tak ! 

Właśnie o to chodziło. All Star Game bardzo udany, bardzo miło się patrzyło na ten mecz. Obrona była panowie, nie sugerujcie się ilością pkt. Bardzo dobre rozwiązanie z wyborem graczy przez samych graczy do swoich zespołów. Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony taką formą meczu gwiazd. LeBron znakomicie podszedł do meczu, walka, determinacja, zaangażowanie jego i kolegów z zespołu. Po kiepskich konkursach dnia wczorajszego, ten mecz wynagrodził cały weekend. 

Na minus GSW w meczu gwiazd, Curry, Thomson plus Harden ... czy coś potrafią poza trójkami ? "ide się odlać Grucha, bo nie chce na to patrzeć". 

 

Ale pomimo tego All Star Game bardzo udany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.