Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze piłki (in-out)


orik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, planuję właśnie zakup piłki na nadchodzący sezon wiosenno - letni. Póki co mam jedynie możliwość grać na orliku ( tartan), na hali jeszcze nie grałem. Dlatego też piłka byłaby raczej o przeznaczeniu outdoorowym (może w przyszłości hala, beton). Ważne żeby dobrze się nią grało i szybko się nie starła. Gracz ze mnie średni dlatego planuję dużo grać i trochę tę piłeczkę pomęczyć ;) Na oku mam: 

 

https://sklepkoszykarski.pl/pilka-do-koszykowki-spalding-tf-500

 

https://sklepkoszykarski.pl/pilka-spalding-nba-gold

 

https://sklepkoszykarski.pl/pilka-spalding-grip-control

 

Z góry dzięki za pomoc, a że jest 24  to życzę też wszystkim wesołych świąt :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy ilechcesz wyda, najlepsze z tych bedzie Grip Control, ale nie bedzie jakos o wiele lepsza od TF-500.
Natomiast miedzy Godlem a TF-500, to wybralbym TF-500 to jest jeszcze model na bazie starej TF-500 (tak jak stary model Tack Soft Pro Gold) i ona ma wg mnie fajniejsza skórę niż nowa NBA Gold, a dodatkowo minimalnie tansza.

 

Cena/jakosc zdecydowanie TF-500, a jesli nie patrzysz na kase i chcesz najlepsza to Grip Control.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Wracam do tematu po ponad rocznej przerwie. Przez cały ten czas grałem Grip Controlem i piłka choć super trzymała się ręki i grało się nią dobrze to równie szybko się starła. Możliwe że to z powodu dużej eksploatacji ( cale wakacje na tartanie, a zima na hali) ,ale i tak byłem zdziwiony gdy zdałem sobie sprawę ,że jest strasznie śliska. Czy ktoś ma podobne doświadczenia? Chyba tym razem spróbuję tf-500, choć wydawałoby się że droższy Grip Control będzie lepszy. No ale potwierdza się zasada ,że droższe nie znaczy lepsze :smile:

Edytowane przez orik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jaką piłkę do kosza byście polecili do gry na zewnątrz (orlik, może asfalt)? Myślę nad Spaldingiem TF-150, Spaldingiem Platinum Outdoor, Spaldingiem Silver Series i Spladingiem TF-250... Spalding Downtown? czy może coś zupełnie innego? jak widać ze średniej półki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy ilechcesz wyda, najlepsze z tych bedzie Grip Control, ale nie bedzie jakos o wiele lepsza od TF-500.

Natomiast miedzy Godlem a TF-500, to wybralbym TF-500 to jest jeszcze model na bazie starej TF-500 (tak jak stary model Tack Soft Pro Gold) i ona ma wg mnie fajniejsza skórę niż nowa NBA Gold, a dodatkowo minimalnie tansza.

 

Cena/jakosc zdecydowanie TF-500, a jesli nie patrzysz na kase i chcesz najlepsza to Grip Control.

hej, jestem zdecydowany na zakup piłki raczej TF-250 na początek chyba ze radzisz coś lepszego? wiem wiem że już dużo się pisało na te tematy ale co jest dobre teraz w 2019 roku - nadal tf-250 czy tf-500 a guma czy jednak kompozyt? i czy jakiś rabacik naturalnie zakup w sklepkoszykarski.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.