Skocz do zawartości

[2027-2028] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

To taki sam przypadek. ;)

 

Jakoś nie widzę Twojej oferty, a skrzynkę mam czystą.

 

Mam prośbę, wydawało mi się że to poważna liga, przestańcie już tak dziecinnie hejtować, nikt nikogo nie okrada, trejd jak trejd, poprzedzony negocjacjami.

Wiem że od Nuggets zbieraliście w ostatnich latach srogie baty w PO, ale to nie powód by się w ten sposób pozasportowo rewanżować. Wizards wywiesili ogłoszenie 9 stycznia, polecam zajrzeć do tematu oddam/poszukuje.

 

Ja jednak płacę więcej za rezerwowego (a nawet i trzeciego bo z ławki gra Butler)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny atut Rice to rzut, ale on generalnie nie jest jakimś dobrym scorerem, a poza scoringiem w ataku nic nie umie, a w obronie jest bardzo słaby więc nie dziwię się ;)

 

Może za szybko się poddałem po tych kilku meczach ale cóż poradzić. Spróbuję za sezon, w którym chcę ruszyć z kopyta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedyś mielismy (chyba dalej ją mamy, bo nie została odwołana ztcp), że pending nie obowiązuje młodych GMów, tzn. takich którzy mają mniej niż jeden rozegrany sezon.

 

Zatem jeśli Principe nie jest rookie GM-em (nie wiem czy jest, ktoś mi pomoże?), to czy komuś się podoba czy nie - trejd wszedł w życie i już :).

 

A tak nieco z innej beczki, to parę miesięcy temu 93% ekspertów mówiło, że Bulls (irl) zostali okradzeni przez Timberwolves (też irl). Dzisiaj, mimo że Jimmy Buckets gra na poziomie MVP, oceny są odwrócone o jakieś 180 stopni ;) itp itd (nie znaczy, że w tym przypadku jest tak samo obv ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedyś mielismy (chyba dalej ją mamy, bo nie została odwołana ztcp), że pending nie obowiązuje młodych GMów, tzn. takich którzy mają mniej niż jeden rozegrany sezon.

 

Zatem jeśli Principe nie jest rookie GM-em (nie wiem czy jest, ktoś mi pomoże?), to czy komuś się podoba czy nie - trejd wszedł w życie i już :smile:.

 

A tak nieco z innej beczki, to parę miesięcy temu 93% ekspertów mówiło, że Bulls (irl) zostali okradzeni przez Timberwolves (też irl). Dzisiaj, mimo że Jimmy Buckets gra na poziomie MVP, oceny są odwrócone o jakieś 180 stopni ;) itp itd (nie znaczy, że w tym przypadku jest tak samo obv ;) )

 

Obecnie Nuggets są zdecydowanym zwycięzcą tej wymiany, optyka może się zmienić tylko jeśli Jamison nie podpiszę z nimi.

 

Principe mógłby też potwierdzić wymianę tu na forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 33 (na pierwszym miejscu goscie)

Celtics 100 - Warriors 96
play-by-play

Lakers 133 - Heat 98
play-by-play

Sonics 123 - Wizards 99
play-by-play

Spurs 99 - Raptors 123
play-by-play

Magic 114 - Hornets 104
play-by-play

Pistons 130 - 76ers 93
play-by-play

Bulls 72 - Hawks 95
play-by-play

Cavaliers 99 - Mavericks 104
play-by-play

Trailblazers 115 - Kings 118
play-by-play

Knicks 102 - Suns 120
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Derek Smith  - Suns - 3 days - Flu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 


Sprawdzalem w grze i w takiej opcji przechodzilo, tak samo jak Gill za Harden + Curry. Moze byc Tsakalidisa, mi tam on tak potrzebny, jak dziwce majtki. Napisze zaraz do kolegi z Wizards, bo wtedy on  bedzie musial kogos wywalic ze skladu bo bedzie mial za duzo zawodnikow.

 

Poszło jednak w pierwotnej wersji.

 

Trejdy wklepane. Zwróćcie uwagę na ustawienie taktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra Iversona przechodzi moje najśmielsze oczekiwania, to jaki on gra kosmos nie mieści się w głowie. Teraz po raz drugi w tym sezonie poprawił swoje career-high i zrobił to przeciwko Sixers, Humphriesowi i Wallowi 58-9-8-4. :panda:

Sixers bez pomysłu w ataku, grali na Comegysa, który vs Camby zrobił 4-21 FG. :)

 

Wydaję mi się, że pierwszy raz od 6 sezonów ktoś może zrobić lepszy bilans na wschodzie niż Sixers. :)

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 34 (na pierwszym miejscu goscie)

Jazz 94 - Hawks 112
play-by-play

Sonics 83 - Rockets 123
play-by-play

Timberwolves 107 - Suns 92
play-by-play

Kings 97 - Nuggets 120
play-by-play

Celtics 135 - Bucks 134
play-by-play

Magic 101 - Knicks 77
play-by-play

Clippers 113 - Spurs 91
play-by-play

Lakers 127 - Warriors 122
play-by-play

Raptors 95 - Pistons 118
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Kevin McHale - LAC - 8 days - Broken Nose
    Scoot Sklies - TOR - 3 days - Jammed Finger


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.