Skocz do zawartości

Karuzela transferowa 2017/18


BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Vucevic i Fournier do Mavs. Chyba mocno wierzą w Fourniera jako nowego lidera ofensywy. Niby go lubię i sądzę że ma potencjał, ale wolałbym go jednak obserwować w innym klubie :tongue:

 

Jeżeli deal miałby faktycznie wyglądać tak, że Mavs dają Setha, Noela i jakieś tam śmieci, to to jest no brainer dla Mavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batum za Denga i Zubaca :panda:

 

Kemba ma swietny konktrakt przez dwa lata, jest masa zespołów, która będzie po niego pushować.

 

Pojawiła się też taka oferta od Cavs ponoć, więc mocno z przymrużeniem oka daje:

 

26942957_1991078597573604_243328143_n.pn

Według ciebie teorytyczna wyniana Howard z Kemba za TT i Smitha plus pick nets i 1 rundowy pick Cavs to dobra oferta dla obu stron? Coś takiego ma szansę przejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Jacksona nie chce, błagam, wystarczy, że już przeprosiłem Kennarda i Drummonda :grin:

 

Zawsze można próbować kleić z tego trójstronną i wtedy zamiast Jacksona przyjdzie jakiś inny kasztan :P

 

Detroit musi zaatakować, bo przy utrzymaniu status quo może ich zabraknąć w PO. Jeżeli do wzięcia jest taki gość jak Kemba na śmiesznie niskiej umowie, to Ron Jeremy nie ma na co czekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli deal miałby faktycznie wyglądać tak, że Mavs dają Setha, Noela i jakieś tam śmieci, to to jest no brainer dla Mavs.

 

Czego byśmy nie oddali to będą to raczej śmieci, bo po za Smithem nic wartościowego nie mamy. Tyle czasu już robiliśmy za średniaka, gdzie Carlisle lepił PO z niczego, że fajnie byłoby zacząć dbać o jakieś poważne core, a nie zjadać cały cap space na Fourniera i Vucevica. Chyba nie musimy już robić jakiś pozorów walki dla Dirka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Kembę to za mało.

Nie widzisz wabika? JORDAN Clarkson.

 

Tak szybko rezygnujesz z Kuzmy?

 

Ciekawy pomysł, ale max dla Kemby w 2019... Nie wiem szczerze mówiąc.

Kuzmą trzeba handlować, jak ma jakąś wartość w lidze po ciekawym starcie. Najlepiej z Dengiem, ale aż na tyle nikt się nie nabierze. Nie widzę w nim tego, co widzi większość(?). Podobnie miałem z Clarksonem i Nance, nie jarali mnie nigdy. Tak samo Kuzma, to średni projekt i trzeba korzystać, jak jeszcze ktoś może się mocno na niego nabrać. 

 

Ewentualny max Kemby w 2019? Zakładając udany start po PG/Cousinsa (lub obu jak jakoś znalazłaby się kasa, lub po kogoś innego) w tym offseason... w 2019 byłoby to zmartwienie, nie teraz. Dużo do tego czasu mogłoby się jeszcze wydarzyć. Na teraz byłoby to świetne wzmocnienie, również do pomocy przy rekrutacji FA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clarkson jest niepotrzebny w Hornets, Kuzma jest jedynie interesujący, ale też bez wielkiego szału. Zawodnicy Lakers nie powinni mieć wielkiej wartości na rynku, bo niby dlaczego? Hornets zgarną jakiś lepszy pakiet, chyba, że Richard Cho da się wydymać.

Denver, Detroit, Utah, Orlando, Phoenix powinni oferować ciekawe pakiety. Kemba pewnie chce walczyć w play-offowym teamie, więc dwa-trzy pierwsze teamy powinny być uprzywilejowane.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matek

 

Czemu nie wierzysz w Kuzme?

Po prostu, tak mi podpowiada nos, a ufam trochę swojemu wyczuciu. Nie podeprę się statami, ale po obejrzeniu ~1/3 spotkań Lakers w tym sezonie gość nie robi na mnie wrażenia. Nabija staty, coś tam czasem pokazuje, ale żeby wiązać z nim mocno przyszłość i robić nadzieję na coś dobrego? Meh. 

 

Dodatkowo zaraz będzie miał 23 lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clarkson to idealny bolek do tankowania i ewenetualnie jak zagra dobre CY próba puszczeni go za jakiś late 1st rounder.

 

Denver zgoda

Detroit zgoda

Utah? Za kogo to raz, a dwa jakie tam s5 widzisz z Kembą?

Orlando - zgoda

Phoenix - za kogo i co by mieli na celu?

 

@matek

 

Czemu nie wierzysz w Kuzme?

Suns - Knight i pick 2018 za Walkera. Przy założeniu, że Hornets idą w total tank, Knight byłby idealny do tego; Suns pozbywają się kolesia, który obciąża ich płace i mają obwód Walker-Booker-Jackson. Przejrzałem terminarz Suns i jak na moje oko powinni spaść w tabeli, więc Hornets za przejęcie słabego kontraktu Knighta dostaliby pick z miejsc 5-10.

Utah - Podobna opcja: Burks plus pick 2018 za Walkera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns nie wiem, czy nie chce się przebudować w inny sposób. No, ale ma to jakiś sens. Tylko Knight jest out of season i jego wartość jest ujemna.

 

Co do UTAH, to po co im Kemba, skoro maja Rubio? Na Sg maja za to Mitchella?

Rubio gra słabo w Utah, więc tam pewnie też myślą powoli, jak się go pozbyć. Przy dealu z Suns: w 2018 Hornets mają dwa wysokie picki w pierwszej rundzie + dalsze ruchy z Howardem, Williamsem i MKG + ostry tank w 2019 i wybór w top 3. Wtedy pozostaje tylko spuszczenie Batuma jako główny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Kemby najlepszy kierunek to Knicks,wychował się na Bronx kilka razy mówił ,że mu się najlepiej gra w MSG,Knicks kontrolują własne picki w tegorocznym drafcie i mogli by zaoferować niezłą wymianę.Z Walkerem w składzie Knicks by byli legitnym zespołem na Play Offs. Jedyna przeszkoda to Mills i Perry,goście są zbyt zajęci pilnowaniem stołków o których marzyli przez całe życie,a na dodatek w tym okienku transferowym zrobili już kupę roboty: pozbyli się Sessionsa i podpisali Burke,dlatego trudno oczekiwać ,że mają jeszcze tyle energii żeby wydzwaniać do Charlotte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemba ma śmieszną umowę, jest z NY i jest nadwyżką nad każdym PG w Knicks. Oddałbym za niego pick w nadchodzącym drafcie, ale z umową Noaha/Kantera i dopłacił Hernangomezem i Jackiem, bo Franka nie wolno tknąć.

 

Jednak z racji tego że Bobcats nie przyjmą kontraktu +18 mln i picku z miejsca 9-14 to już bajka się kończy. Zapewne musiałby przyjść jeszcze jakiś Marvin Williams, ale on podobno jedzie ratować Cavs z Wesleym Matthewsem :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko miejcie na uwadze, że Walker ma półtora roku kontraktu i odejdzie/dostanie extension w stylu 100/4 - poza Knicks, raczej słaba opcja dla lottery teamów, a te playoffowe nie mają lotto picków. A Knicks jak nie będą chcieli rzucić Ntilikiny (swoją drogą ciekawe, czy nie powinni), to nie widzę interesującej propozycji z ich strony. Z grubsza, propozycje w stylu Knight + top10 pick, Hornets braliby z pocałowaniem ręki, ale raczej takowej nie dostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.