Skocz do zawartości

Witam wszystkich,czyli nowi userzy się przedstawiają :-]


sHimmy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

NBA śledzę od sezonu 07/08, kiedy to Celtics zdobyli mistrzostwo i im właśnie kibicuję. :D

Trafiłem tutaj szukając forum o NBA, na którym coś się dzieje i nie trzeba czekać ~2 tygodnie na odpowiedź.

Mam nadzieję zostać tu na dłużej. :)

witaj!

 

trochę kibicujesz zespołowi budowanemu wokół zlepionych gwiazd ale BC dobrze się ogląda....wolałem Boston wcześniejszy jak i KG z MTimber ale co tam....fajnie zacząć kibicowanie od misia..gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa myśli, że coś wie(w tym ja) a cała zabawa polega na powtarzaniu utartych fraz i pisaniu elo-sprawozdań z oglądanych meczy(no i oczywiście z porównań X v. Y, tego zabraknąc nie może ;]).

 

Więc całą esencję forum Ci przedstawiłem i teraz Ty i inni możecie się regularnie udzielać. Przydałoby się to bo mały ruch na forum i ciągle jest o tym samym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa myśli, że coś wie(w tym ja) a cała zabawa polega na powtarzaniu utartych fraz i pisaniu elo-sprawozdań z oglądanych meczy(no i oczywiście z porównań X v. Y, tego zabraknąc nie może ;]).

 

Więc całą esencję forum Ci przedstawiłem i teraz Ty i inni możecie się regularnie udzielać. Przydałoby się to bo mały ruch na forum i ciągle jest o tym samym :)

elo to moja najlepsza fraza :P plus nie przesadzaj @Luki z relacjonowaniem meczów, kiedyś to tak bywało ale teraz popatrz nikt już sie nie chwali że mecz widział :D

Pozdrawiam szczególnie fanów Pistons -jesteśmy gatunkiem wymierającym, hehe.

Go Pistons; Killlll dumars :)

Łelkom ewrybadi!

 

NBA zacząłem się interesowac jakies 6-7 lat temu. Forum czytam od dawien dawna, jednak dopiero teraz postanowiłem założyc konto. Coś jeszcze? Ano jestem kibicem Utah i C's.

Witam kolegę, zastanawiam się czy nowy na forum ale odwiedzający nasza Jazzową stronę, czy nowy i tu i tu, plus proszę jaki nick po mnie to już drugi mający cechy szaleńcze ... w sumie prawda kibicowanie Jazz do najlżejszych nie należy ;) ( chociaż mogę se rozmijać trochę z sensem bo loco to po hiszpańsku wariat, a kolega ma "loko" czyli byc może nic wspólnego to z moim rozumowaniem nie ma, ale tak czy inaczej skojarzenie mi się nasunęło)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich użytkowników forum.

 

Kolejny nowy przed Wami chociaż muszę powiedzieć, iż swego czasu pisałem trochę na podforum o Raptors (czasy Babcocka jako GM-a, później Sam Mitchell jako main coach, brrr...). Na dyskusje o całej lidze nigdy wolnej chwili nie znalazłem, zresztą później całkiem zniknąłem.

 

Tak więc kolejny wytrwały fan Raptors przed Wami, ale i nie tylko...

 

Z czasów młodości fan talentu Flasha co trochę zostało mi do dziś dlatego również i Heat są na moim celowniku... Także macie kolejnego do bicia ;)

 

No i oczywiście jak każdy lubię się pośmiać z NY Knicks :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Jestem Michał ze Słupska , mam 15 lat, w kosza gram już od jakiegoś czasu. O forum dowiedziałem się od wujka google, szukając jakiegoś ciekawego forum o koszykówce i NBA i... znalazłem :grin. Jestem wytrwałym fanem LA Lakers, postaram się jak najwięcej udzielać na forum :emmersed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ja na forum jestem już długo, ale mało się udzielam i nigdy się nie przywitałem, robię to teraz. Koszykówką interesuję się długo, gram kiedy czas pozwala i pogoda bo gram tylko na zewnątrz, w szkole nie gram bo mój głupi wfista nie widzi niczego prócz piłki nożnej (głupi człowiek :grin: ), NBA śledzę od około 4 lat, kibicuję Chicago Bulls (kiedy zacząłem oglądać NBA, DRose grał swój pierwszy sezon i go polubiłem) oraz LA Lakers bo podoba mi się gra Kobego chociaż nieraz cegli. Trafiłem tutaj na forum przez poszukiwanie info o koszulkach NBA, dzięki wam wiem, że mój swingman LBJ z Cavs jest oryginalny :grin: mam też replice Kobego żółtą. Trochę się rozpisałem więc kończę już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej,

Mam na imię Jarek jestem z Białegostoku, ale obecnie mieszkam i studiuje w Krakowie. W koszykówkę gram 8 lat, NBA interesuje się tak z 6/7, ostatnio zainteresowałem się bardziej liga uniwersytecką. Jestem fanem Kings, Knicks oraz także Thunder (bardzo lubiłem ich jeszcze za czasów SS). W NCAA lubię UNC i Baylor.

 

Teraz może trochę coś spoza koszykówki. Lubie i słucham muzyki punk-rockowej, punkowej i rockowej z elementami alternative. Lubie czytać powieści szczególnie kryminały, sensacyjne oraz trochę fantasy (może niektórzy domyśla się skąd pochodzi mój nick :D).

 

Pisałem kiedyś trochu na starym forum probasketu, znalazłem te forum poszukując informacji o NCAA i drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.