Skocz do zawartości

Witam wszystkich,czyli nowi userzy się przedstawiają :-]


sHimmy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam starych i nowych bywalców forum... :-) Przyznaję, że zalogowałem się na forum po dobrych kilku latach (sprawdziłem w użytkownikach - po czterech) i miło popatrzeć na nicki ze starej gwardii tego forum, gdzie niektórzy pamiętają jeszcze xcom.pl (bodaj). Może uda się wpaść od czasu do czasu na forum pogadać np. z loqshem albo travcką jeśli panowie jeszcze tu jesteście? Fajnie, pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus

witam wszystkich serdecznie

koszykówką NBA interesuje się od pierwszego treepeatu Chicagowskich Byków.

Za dawnych czasów zarwałem wiele nieprzespanych nocy oglądając mecze na polskich stacjach.

Nadal śledzę ligę choć już nie z takim zapałem jak kiedyś. Co prawda pozostało mi pewne zboczenie z dzieciństwa ... o NBA mógłbym gadać i gadać ...

Na obecną chwilę kibicuje LeBronowi ... może to niezbyt oryginalne. Chce aby chłopak zdobył swój pierścień, bo jest najlepszym zawodnikiem w całej lidze ... moim skromnym zdaniem oczywiście ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie. Skończyłem 21 wiosen w czerwcu. Koszykówką interesuję się w sumie od momentu kiedy tata pokazał mi retransmisję meczu Charlotte Hornets w TVN :D czyli to było jakoś w 1998/1999.To było coś innego niż piłka nożna,więc bardzo się owym sportem zainteresowałem. Cóż koszykówka rzuciła na mnie jakiś urok i ta magia trwa do dziś. Hmm, coś więcej, studiuje na AWF'ie w Katowicach. To w sumie tyle na początek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam! Aktywnie śledzę NBA od zeszłego sezonu, wcześniej raczej tylko wzmianki z gazet ogólnosportowych, ale został mi z tamtych czasów sentyment do poszczególnych graczy np.Webber czy Iverson. Generalnie jestem wielkim fanem Shaqa i Rondo, kibicuje Cs, lubię też Suns, i ciekawi mnie ekipa Bobcats, głównie przez ich rookies. Zawsze chciałem spróbować fantasy i mam nadzieję, że nie będę zaniżał poziomu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.