Skocz do zawartości

Witam wszystkich,czyli nowi userzy się przedstawiają :-]


sHimmy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Cześć Wszystkim :)

Mateusz z Krakowa, student, amerykanista.

Zainteresowania koszykówką od zawsze, a NBA'em od pewnego czasu. Dawniej kibicowałem Chicago ( w czasach MJ), od zeszłego sezonu Orlando.

Chętnie poznam innych kibiców koszykówki amerykańskiej, szczególnie Orlando Magic :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale seria 2 Damianów pod rząd a ja osobiście nigdy nie znałem zadnego :wink:

 

Damian od SSS to komu teraz kibicujesz? władzom stanowym aby ktos kupił druzyne i przeniósł do S??

 

Mr. baba dzieki za wpis :!:

teraz wiem o Tobie wszystko i takze podobnie jak Ty kibicuje tym samym zawodnikom zespołom a nawet nie lubie tych samych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

mam na imię Michał ,chodzę do liceum w Słupsku. Jako jeden z nielicznych kibicuję Bobcats, a nawet prowadzę mało znany blog http://nbacharlottebobcats.blog.onet.pl/ oczywiście o Rysiach. Fanem Bobków jestem już od ponad 3 lat. Dopiero niedawno zacząłem zaglądać na forum i spodobało mi się tu :) Myślę że dosyć często będę się wypowiadał.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

mam na imię Michał ,chodzę do liceum w Słupsku. Jako jeden z nielicznych kibicuję Bobcats, a nawet prowadzę mało znany blog http://nbacharlottebobcats.blog.onet.pl/ oczywiście o Rysiach. Fanem Bobków jestem już od ponad 3 lat. Dopiero niedawno zacząłem zaglądać na forum i spodobało mi się tu :) Myślę że dosyć często będę się wypowiadał.

Pozdrawiam

witam! ja tez Ryszardów lubię obejrzeć a wykłócałem się o nich w dużo gorsZych dla nich czasach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian od SSS to komu teraz kibicujesz? władzom stanowym aby ktos kupił druzyne i przeniósł do S??

Wiem że to niezły burdel, ale staram sie być ponad tym, :)

Generalnie kibicuje druzynom, a nie interesom i zostaje przy OKC, a sama duzyna jest madrze składana i to mnie cieszy, jeszcze bardziej motywuje do kibicowania. No i kurde Durant wskakuje na wyzszy level fajne uczucie tak ogladac postep gracza od poczatku a nie szukać sobie superstara jak już wymiata i zostawac jego loverem, ale to juz moje zdanie :wink:

Tylko te wieśniackie logo ... to już na Euro 2012 w Polsce sie bardziej postarali :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam , jestem nowy tutaj. Mam 19 lat i studiuję ... cos tam . NBA interesuję się dopiero od 2 sezonow , moja ukochana druzyna to Toronto Raptors , krotka to milosc ale jakze burzliwa , szczegolnie w tym sezonie gdzie CB4 po okresie przygotowawczym gdzie popracowal ostro pod koszem nie boi sie nikogo , Bargnani jak zwykle swoje , kocham tego zawodnika ... ( nie zeby cos nie tegens ze mna byla wrecz przeciwnie jestem homofobem ) no i przede wszystkim dluga ławka , narazie jest elegancko . Takze ten ... jeszcze raz witam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.