Skocz do zawartości
sHimmy

Witam wszystkich,czyli nowi userzy się przedstawiają :-]

Rekomendowane odpowiedzi

siema siema, zapomnialem sie przedstawic

studiuje na polibudzie, bylem na e-baskecie, bardziej czytałem niż pisałem i tak samo zapewnie będę robił tutaj

pozdrawiam,

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum.

Zapisałem się przed chwilą, jestem z Gdańska i wszystkich pozdrawiam znad morza.

Na pewno będę czytał a pisał mniej. i w kosza trochę pograł, ale nie streetball, bo za stary jestem.))

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Czytam forum od dłuższego czasu ,a że mam teraz więcej czasu postaram się również coś napisać .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

e-basket r.i.p wiec przenosze sie tutaj :D

Mateusz, rocznik 90 :)

Uwielbiam Lakers i kibicuje tez Bulls

Z graczy to przede wszystkim Kobe ale tez Artest Rose Wade KG i jeszcze kilku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Jestem fanem NBA i często ślęczę w nocy i oglądam mecze. Moja ulubiona drużyna to niezmiennie od 8 lat Los Angeles Lakers.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam, jestem Kuba :)

w kosza gram od 8 lat (ok 7 roku zycia )

aktualnie skupiam sie na streecie, ale to basket jest moją "miłością" :D

liczę, że fajnie spędze tu czas

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Wszystkim :)

Mateusz z Krakowa, student, amerykanista.

Zainteresowania koszykówką od zawsze, a NBA'em od pewnego czasu. Dawniej kibicowałem Chicago ( w czasach MJ), od zeszłego sezonu Orlando.

Chętnie poznam innych kibiców koszykówki amerykańskiej, szczególnie Orlando Magic :D

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich user'ów tego forum

Nazywam sie Damian, tak jak wiekszosc bede raczej czytal niz pisal ( czasami moze na odwrót)

pochodze z Czerska w woj.Pomorskim koło Człuchowa

wszystkich pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema :)

Mam na imie Damian, studiuje na Politchnice Śląskiej,

Jestem kibicem SSS od 97 :D

a lubie to forum bo więcej miejsc gdzie można poczytać o NBA nie ma po prostu :) no moze oprocz ZP1.

Generalnie pozdro 600

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale seria 2 Damianów pod rząd a ja osobiście nigdy nie znałem zadnego :wink:

Damian od SSS to komu teraz kibicujesz? władzom stanowym aby ktos kupił druzyne i przeniósł do S??

Mr. baba dzieki za wpis :!:

teraz wiem o Tobie wszystko i takze podobnie jak Ty kibicuje tym samym zawodnikom zespołom a nawet nie lubie tych samych :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

mam na imię Michał ,chodzę do liceum w Słupsku. Jako jeden z nielicznych kibicuję Bobcats, a nawet prowadzę mało znany blog http://nbacharlottebobcats.blog.onet.pl/ oczywiście o Rysiach. Fanem Bobków jestem już od ponad 3 lat. Dopiero niedawno zacząłem zaglądać na forum i spodobało mi się tu :) Myślę że dosyć często będę się wypowiadał.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

mam na imię Michał ,chodzę do liceum w Słupsku. Jako jeden z nielicznych kibicuję Bobcats, a nawet prowadzę mało znany blog http://nbacharlottebobcats.blog.onet.pl/ oczywiście o Rysiach. Fanem Bobków jestem już od ponad 3 lat. Dopiero niedawno zacząłem zaglądać na forum i spodobało mi się tu :) Myślę że dosyć często będę się wypowiadał.

Pozdrawiam

witam! ja tez Ryszardów lubię obejrzeć a wykłócałem się o nich w dużo gorsZych dla nich czasach....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema, mam na imię Arek.

Zawsze w jakimś problemie mogę pomóc i na jakąś gierkę w okolicach Warszawy się pisze. Jestem z Otwocka pod Warszawą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Damian od SSS to komu teraz kibicujesz? władzom stanowym aby ktos kupił druzyne i przeniósł do S??

Wiem że to niezły burdel, ale staram sie być ponad tym, :)

Generalnie kibicuje druzynom, a nie interesom i zostaje przy OKC, a sama duzyna jest madrze składana i to mnie cieszy, jeszcze bardziej motywuje do kibicowania. No i kurde Durant wskakuje na wyzszy level fajne uczucie tak ogladac postep gracza od poczatku a nie szukać sobie superstara jak już wymiata i zostawac jego loverem, ale to juz moje zdanie :wink:

Tylko te wieśniackie logo ... to już na Euro 2012 w Polsce sie bardziej postarali :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mam na imię Patryk chodzę do liceum w Wołominie mam 18 lat i mam zamiar czynnie uczestniczyc na forum, kibicuje New Orleans Hornets

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

Tomek z tej strony - lat 26, Wrocław City

miłość do Oklahomy City Thunder.

na forum jestem od kilku dni, a już zdążyłem nauczyć się wielu rzeczy.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

Tomek z tej strony - lat 26, Wrocław City

na forum jestem od kilku dni, a już zdążyłem nauczyć się wielu rzeczy.

pozdrawiam.

jakich?

BTW

Witaj z miasta które darzę spora ilością megasympatii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O i to jest dobry klub do kibicowania, zawsze można powiedzieć że jest się z nim od początku :)

jakich?

Tak Ignac stary wyga z tego forum, słusznie zadaje to pytanie, ba nawet myślę że poddaje tezę tej nauki pod wątpliwość :) 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mam na imię Patryk chodzę do liceum w Wołominie mam 18 lat i mam zamiar czynnie uczestniczyc na forum, kibicuje New Orleans Hornets

witaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , jestem nowy tutaj. Mam 19 lat i studiuję ... cos tam . NBA interesuję się dopiero od 2 sezonow , moja ukochana druzyna to Toronto Raptors , krotka to milosc ale jakze burzliwa , szczegolnie w tym sezonie gdzie CB4 po okresie przygotowawczym gdzie popracowal ostro pod koszem nie boi sie nikogo , Bargnani jak zwykle swoje , kocham tego zawodnika ... ( nie zeby cos nie tegens ze mna byla wrecz przeciwnie jestem homofobem ) no i przede wszystkim dluga ławka , narazie jest elegancko . Takze ten ... jeszcze raz witam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...