Skocz do zawartości

Witam wszystkich,czyli nowi userzy się przedstawiają :-]


sHimmy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Siemanko, jestem Deo. Mam 22 lata i jestem z Wrocławia. Za Celtics króciutko - około 7 lat, czyli od momentu kiedy w ogóle zacząłem się koszykówką interesować. W nieustannej opozycji do najpopularniejszego pismaka związanego z Celtics w Polsce, serdecznie nie polecam jego strony. Jak ktoś tam wchodził to pewnie mnie kojarzy, jestem kontrowersyjny i chamski, ale większość potrafi ze mną żyć :tongue: Aha, jestem fanbojem Isaiah Thomasa i podchodzę do tematu zawodników w emocjonalny, ludzki sposób, dlatego z niecierpliwością wyczekuję aż Ainge wyleci, ale to temat na dłuższą rozmowę :smile:

PS: jestem największym na świecie fanem Abby Chin z CSNNE

Edytowane przez Deo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Bondziorno. Radek, po 20-stce już trochę. Koszykówka, a przede wszystkim NBA zajęła trochę mojego miejsca w głowie jakieś 3 lata temu. Zaczęło się od Noah'a, Rose'a i Boozera - tak zostałem fanem Bullsów :smile: Lubię a przede wszystkim szanuję za całokształt Spurs.

Po co ci drugie konto, Walkonixie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich. Chciałem się przywitać. Długo trwało aby się tutaj zarejestrować, ale wkońcu postanowiłem działać. Od lat 90-tych kibicuję Chicago Bulls (nie ukrywam że to przez Michaela Jordana ha ha), a od początku 21 wieku zacząłem również bardziej przychylnym okiem patrzeć na Detroit Pistons. Wiadomo gdzie aktualnie są te zespoły, ale wciąż cierpliwie czekam na lepsze czasy.

Co niektórzy mogą mnie kojarzyć z forów muzycznych, jestem również założycielem muzycznego forum Musictop.pl.

Witam wszystkich gorąco, i mam nadzieję że spędze tutaj miło i owocnie swój czas. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

​Michał z Pieńska, rocznik '89. NBA zacząłem interesować się od mistrzowskiego sezonu Shaqa w Miami, chociaż dużo wcześniej wisiał u mnie w pokoju plakat Lakers :) Hejtuje super składy typu wielkie trójki, za to jak najbardziej podobają mi się duety typu Shaq i Penny, Yao i McGrady. Uwielbiam oglądać mecze Sacramento 2002, Phoenix Suns 2006, Clippers itp. Nie jestem fanem Bryanta ani Lebrona, ale cenię ich za talent i poświęcenie. W tym sezonie wrażenie robi na mnie Giannis (CTRL + C - CTRL+V) Antetokounmpo, oraz Chris Paul :)

​Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

​Michał z Pieńska, rocznik '89. NBA zacząłem interesować się od mistrzowskiego sezonu Shaqa w Miami, chociaż dużo wcześniej wisiał u mnie w pokoju plakat Lakers :) Hejtuje super składy typu wielkie trójki, za to jak najbardziej podobają mi się duety typu Shaq i Penny, Yao i McGrady. Uwielbiam oglądać mecze Sacramento 2002, Phoenix Suns 2006, Clippers itp. Nie jestem fanem Bryanta ani Lebrona, ale cenię ich za talent i poświęcenie. W tym sezonie wrażenie robi na mnie Giannis (CTRL + C - CTRL+V) Antetokounmpo, oraz Chris Paul :)

 

​Pozdro :D

Siema! Chris Paul w Rockets to zajebista sprawa. Dawno nie oglądało mi sie tak przyjemnie jednego zespołu jak właśnie w tym sezonie oglada mi sie rakiety. Głównie właśnie za sprawą Paula i Hardena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Cześć.

 

Mam na imię Dawid - NBA zafascynowałem się za dzieciaka, oglądając o 3-4 rano jak Jordan wygrywał z Bullsami pierścionki. Później miałem długą przerwę, ale przed 2 laty dzięki znajomym coś tam zacząłem oglądać i dzięki OKC wciągam się na nowo. 

 

Z góry przepraszam za ewentualne głupie pytania, ale jakoś muszę zdobywać wiedzę. :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników,

 

NBA z przerwami interesuję się od około 20 lat. Od kilknastu lat czytam wpisy na forum, a międzyczasie przeglądałem też e-bastket (było tam fajne zestawienie najlepszych koszykarzy w historii NBA na danej pozycji, z opisem poszczególnych zawodników - jeśli ktoś wie czy jest to gdzieś do znalazenia, to proszę o link :). Zaczęło się od Toronto Raptors z młodym Vincem i Muggsym w składzie oraz katowaniem NBA LIVE. Nie kibicuję konretnej drużynie, bardziej jestem zwolennikiem talentu poszczególnych zawodników. Przeważnie oglądam mecze Cavs Lebrona i co ciekawsze spotkania na szczycie lub młodziezy z 76ers i Bucks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.